Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 08:53

Kosmoenergetikė prognozuoja: gruodžio 30 d.–sausio 5 d. energijų kalendorius

Balionai
Fotolia nuotr. / Balionai
Pasak kosmoenergetikės Eglės, šią savaitę būsime veikiami gana prieštaringų energijų.
Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Energijų kalendorių parengė psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Kiekvieno mūsų vertybėms gali tekti rimtas išbandymas. Pirmąją savaitės pusę būsime spaudžiami į kampą, provokuojami elgtis kitaip nei norėtume. Sunkiausia bus išlikti ramiems, neįsivelti į ginčus, nepulti daryti tvarkos ar bandyti slopinti nesutarimus. Aplinkybės, šalia esantys žmonės ir pats aktualios situacijos vystymosi pobūdis dažnai taps akstinu, kad imtumės neapgalvotų, skubių veiksmų.

Šis laikotarpis sutampa su šventėmis, taip pat simboline Naujųjų metų pradžia, o bet kokia pradžia, žinia, lemia tolesnę prasidėjusio proceso eigą. Tad jei nesugebėsime susivaldyti, jei mums svarbias idėjas, projektus, šeimos planus nuolat lydės ginčai, panašiai klostysis ir vėlesni įvykiai, sukelsiantys dar didesnius nesutarimus, konfliktus, priešpriešą tarp konfliktuojančių pusių.

Būsime veikiami stiprių energijų, dažnam atsiras daugiau energijos ir ryžto veikti, prasmė tęsti pradėtus ieškojimus, daugiau tikėjimo tuo, ką renkamės ir ką veikiame. Susikaupusi, neišeikvota ir nerealizuota energija gali tapti įvairių negalavimų priežastimi: be akivaizdžios priežasties tikėtinas staigus kraujospūdžio pakilimas, galvos skausmai, širdies rimto sutrikimai, kraujotakos sistemos trukdžiai. Šią savaitę nepatartinos jokios energijų kaupimo ir kėlimo praktikos.

Ši savaitė – tai metas, kai turėtume vengti bet kokio santykių aiškinimosi, sudėtingų reikalų sprendimo, pavojingų darbų. Atsargiau turėtume elgtis su ugnimi, kitomis sprogstamosiomis ir degiosiomis medžiagomis.

Antroji savaitės pusė neš vos juntamą energijų atoslūgį, tad įvairiose sferose po truputį slūgs susikaupusi įtampa, rims įsisiautėjusios emocijos ir veikti bus lengviau.

Tai – laikas, kai pravartu bus susitelkti į norimą kryptį, siekį, svajonę. Aplink esančios energijos šiam procesui suteiks potencialo. Galime sėkmingai užkoduoti norimos situacijos vystymąsi. Matykime pozityviąją savo troškimo realizacijos pusę, svajokime tik apie pačius geriausius rezultatus, išgryninkime savo poziciją ir jokiu būdu nesvarstykime galimas klaidas, nesėkmes, praradimus ar pan. Realizuosis tai, kas bus stipriausia mūsų vizijose ir svajonėse. Tad jei tai bus puikūs rezultatai, juos pasieksime greičiau ir lengviau, jeigu tai bus baimė, kad nutiks kažkas bloga, tai pagaliau ir gausime.

Pajusime savo galią ir jėgą koreguoti įvykių eigą, tačiau tam reiks ypač didelio susikaupimo ir koncentracijos, kryptingų pastangų kontroliuojant savo mintis ir emocijas. Tik sugebantya tai daryti skins laurus, planuos būsimą sėkmę, atvers duris sėkmei.


Tinklaraštis „Kosmoenergetika“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Energetika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

03:08
00:29
25:23

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką