Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikė prognozuoja: rugsėjo 9-15 d. energijų kalendorius

Aitvaras
Fotolia nuotr. / Aitvaras
Šaltinis: 15min
0
A A

Kviečiame sužinoti, kokios energijos suksis aplink mus ir mumyse šią savaitę...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Asmeninio archyvo nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Asmeninio archyvo nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Energijų kalendorių parengė psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Tai sudėtingų energijų, ypač stipriai susijusių su giminės karma ir jos pasireiškimu, metas. Vis inertiški darysis mūsų pasirinkimai, keistose situacijose galime pasielgti neįprastai, netikėtai nei aplinkiniams, nei sau pačiam. Įsijungs galingas karminis priežasties - pasekmės mechanizmas. Tad atsitiktinumų mūsų gyvenime neturėtų būti -  vien tik tai, ką esame užsidirbę. Aktyvuosis dvi skirtingų polių energijos, kurių viena pritrauks ir skatins realizuotis sunkiąją, tamsiąją, negatyviąją sukauptą karmą. Kitas energijų polius atneš atpildo ir palaimos už ankstesnes pozityvias mūsų pastangas dovanas. Galime tikėtis sunkių išgyvenimų, sunkių patirčių ir būsenų, taip pat kažkokių „dangaus“ dovanų - netikėto džiaugsmo, sėkmės ir palankių „atsitiktinumų“.

Būsime įtraukti į giminės reikalų sprendimą, aktualesni taps nekilnojamojo turto, paveldėjimo klausimai, tėvų ir senelių priežiūra ar problemų sprendimas. Bus metas atiduoti skolas -  vaikystėje ir jaunystėje iš tėvų ar kitų pagyvenusių giminaičių gautą dėmesį, rūpestį ir paramą atgal tiems, iš ko tai gavome. Tai ir gyvenimo rato užsidarymo energijų išraiška, trijų kartų - seneliai, tėvai, vaikai - santykių ir energetinių mainų procesas. Tad šią savaitę labai tinkama aplankyti tėvus, senelius, giminaičius, daugiau pabendrauti, nuvykti į vaikystės vietas, lankyti išėjusių artimųjų kapus.

Mus pasiekianti energija bus neįprastai tanki, prisiderinti prie tokio pobūdžio energijos bus kiek neįprasta. Ypač veiksmingos taps įvairios Dvasinės praktikos, harmonizuojančios žmogaus subtiliuosius laukus (biolauką). Tad tiems, kas yra įvaldę, kas tai praktikuoja, bus nesunku susitvarkyti ir išsilaisvinti iš slegiančių būsenų šių praktikų pagalba. Kitiems, pripratusiems negalavimus ir problemas spręsti vaistais ar kažkokiais preparatais, tvarkytis bus sunkiau.

Dažniau gali prireikti medikų pagalbos dėl širdies ir kraujotakos sistemos sutrikimų, padidėjusio kraujospūdžio. Stiprios mus pasiekiančios vibracijos gali sukelti persisotinimo, energetinio pertekliaus būsenas - dažnesnis svečias taps galvos skausmas, nemiga, betikslis aktyvumas, kuomet nieko neveikiama, o nusiraminti nepavyksta. Panašu, kad intensyviau bus veikiamas ir aktyvuosis valios centras, tad įgausime daugiau užsispyrimo, tapsime ištvermingesni, labiau organizuoti.

Šios savaitės energijos pakankamai tiksliai atspindės tezę „Kaip viršuje, taip ir ant žemės“, arba kitaip ją aiškinant: „kaip viduje, taip ir išorėje“. Pasistengus ir subalansavus savo vidines energijas, stabilizavus jausmus ir emocijas, aplinka mums atrodys pakankamai rami, palanki, tausojanti. Patiriant stresą viduje, nesant dermės, vidinės ramybės ir nuosaikumo, panašią energijų dozę gausime ir iš aplinkos. Taigi bus sustiprintos ir atspindėtos mūsų vidinės būsenos energijos, tapsime lyg lengvai skaitomi popieriaus lapai - matydami tai, kas vyksta aplink mus, aplinkiniai galės nesunkai įvertinti mūsų vidinę būseną, atpažinti harmoniją ar disbalansą, nuosaikumą arba chaosą.

Atsiras daug kontrastų. Vieni kalbės, kad tai puiki savaitė, pilna pozityvių permainų, atnešanti sėkmę ir pasitenkinimą, kiti guosis, kad tapo ypač sunku, kūnas tapo kaip niekad problemiškas, ligotas, vyrauja sunkiau kontroliuojamos emocijos, mintys padrikos, o aplinkiniai įvykai, kelia dirglumą, neleidžia pailsėti, atsipalaiduoti ir jaustis saugiai.

Vis dėlto ši savaitė - moteriškos energijos pasireiškimo metas. Daugiau vidinės dermės, ramybės, paprastumo, susitaikymo sklis iš moterų, tad jos ir iš aplinkos gaus panašias energijas - jas sustiprinančias. 

Lengvesnės energijos bus vakarais ir naktimis, kai viskas rims, tils ir stabilizuosis. Tuomet greičiau išgirsime savo tylų intuicijos balselį ir elgsimės teisingiau.

Šią savaitę labai tiks rinktis violetinių atspalvių rūbus, rožinius bei violetinius papuošalus. Patrauklesne turėtų tapti meditacinė ar klasikinė muzika. Mėgstantiems kvapus, puikus pagalbininkas taps kvapiųjų kanangų (ylang- ylang) eterinis aliejus. Šio aliejaus energetinės vibracijos padės mums lengviau ir greičiau atsipalaiduoti, laisvintis nuo psichoemocinės įtampos ir stresų. Kartu šis aliejus veiks ir kaip antidepresantas, o esant kažkokioms asmeninių ar intymių santykių problemoms ir kaip afrodiziakas, didinantis lytinę potenciją ir patrauklumą.

Tinklaraštis „Kosmoenergetika“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką