Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikė prognozuoja: sausio 13–19 d. energijų kalendorius

Šypsenėlės
Fotolia nuotr. / Šypsenėlės
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią savaitę mus pasieksiančios energijos padės pajusti, įtvirtins likimo rato arba gyvenimo švytuoklės principus...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Energijų kalendorių parengė psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Įvykiai vis dažniau kryps netikėta linkme. Ten, kur tikėsimės pritarimo, palaikymo ar sėkmingos sutarties, galimas netikėtas posūkis, paskatinsiantis pamatyti daugybę kitų galimybių. Būsime sunkiai prognozuojamų energijų juostoje, tad logika ir analizė nelabai gelbės.

Vis dėlto šis metas, mus supančios energijos dažniausiai padės pajudėti sėkminga linkme, suteiks galimybę pasistūmėti ten, kur norime. Nebebus tvirtos, mus stabdančios užtvaros, sienos, mumyse esantys vidiniai blokai bus lengviau įveikiami. Norėdami keistis ir keisti aplink save pasaulį, turėsime tam galimybę ir dažnai sulauksime aplinkybių bei veikiančių jėgų palaikymo.

Tinkami planai, veiksmai ir darbai, kurie bus susiję su užsieniu, bendradarbiavimu, mokymusi, kvalifikacijos kėlimu, kelionėmis. Pajutę panašų impulsą, nebeatidėliokime sumanymo, aiškinkimės, spręskime, siekime konkrečių susitarimų ir rezultatų. Praleidus palankų momentą, panašaus naujo bus sunku sulaukti.

Šią savaitę likimas pažers įvairių užgaidų, sąlygų, bet nepagailės ir galimybių. Gebėjimas išlikti mums svarbioje judėjimo kryptyje suteiks kažką gero. Galbūt bus puiki proga padaryti tai, kam anksčiau nesiryžome. Blaškymasis ir nesugebėjimas pasirinkti, ko norime, ko siekiame, kur judame, gali mus visiškai išbalansuoti ir ilgam atitraukti nuo konkrečių ilgalaikių tikslų.

Bet koks blaškymasis didins stresą, kurio ir taip nestigs dėl mus apsupusių netikėtumų. Būsime jautresni ir emocingiau reaguosime į aplinką. Visa virškinimo sistema greičiau reaguos į varginančias, slegiančias, įtampą keliančias emocijas – tai pasireikš įvairiomis virškinimo problemomis. Galimi dažnesni apsinuodijimai, sunkiau seksis atsirinkti tinkamą maistą.

Prieš valgydami pasistenkime išspręsti ar užbaigti mus lydinčias nemalonias situacijas, kad valgio metu galėtume atsipalaiduoti, nurimti, nevargintume savęs laukiančio pasirinkimo dilemomis, skubėjimu ar baime, kad kažkas nepavyks. Skirkime daugiau laiko priešpiečiams, pietums ir vakarienei. Tuo metu būkime tik gerų draugų, žmonių, kuriuos seniai pažįstame ir kuriais galime pasitikėti, kompanijoje, o jeigu neišeina – geriau valgykime vieni.

Šią savaitę daug ką padės išspręsti dėmesys. Tad tai, ką darome, tegul bus vienintelis mūsų užsiėmimas – tik svarbus, kad galėtume jam skirti visą dėmesį. Dirbkime atsidavę ir susikaupę, bendraudami su artimu ar mylimu žmogumi, būkime su juo, nenuklyskime mintimis į kitas gyvenimo sferas, o valgydami koncentruokimės į maistą. Pastangos išgyventi kiekvieną momentą dabartyje netrukus duos rezultatų – įgausime jėgos ten, kur jos mums nuolat trūko. Savo dėmesiu didinsime galimybę pritraukti į savo gyvenimą sunkiai apčiuopiamą sėkmę, tad ir norimus pokyčius.

Pajutę įkvėpimą, sėkmę, nešančią įvykių srovę, irkimės pirmyn, neatidėliokime svarbių dalykų. O jeigu patirsime nesėkmę, nurimkime, sustokime, laukime kitos geresnės progos, be reikalo nežaiskime su likimu ir netampykime snaudžiančio liūto už uodegos...

Tinklaraštis „Kosmoenergetika“ 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Energetika
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką