Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikė prognozuoja: sausio 20–26 d. energijų kalendorius

Žiema
Fotolia nuotr. / Žiema
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią savaitę mus pasieksiančios energijos neš plėtros, lėto, kone stabilaus augimo tendencijas. Tačiau šis augimas bus per daug ramus, per daug statiškas, lyg upė, kurioje stigs tėkmės, srovės, inercijos...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Energijų kalendorių parengė psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Judėsime pirmyn savo darbuose, po truputį didės mūsų galimybės, pasitikėjimas ir noras pasiekti užsibrėžtus rezultatus, tačiau dinamikos nebuvimas daug kam trukdys, vers peržiūrėti savo pasirinkimus, kels dvejonių. Šis neįprastas, gerokai prislopęs greitis vargins aktyvius, pripratusius greitai viską daryti asmenis. Bet kokį judėjimą galėsime palyginti su jauno žmogaus žingsniu, priverstu sekti paskui senyvą, vos paeinantį asmenį. Aplenkti nebus galima, o judėti tuo greičiu – dažnai nepriimtina.

Vis dėlto ši savaitė mums padovanos dar vieną, kiek neįprastą aspektą bet kokioje mūsų veiklos sferoje. Tai – netikėtumas arba paslaptis, slypintys už bet kokio darbo, asmens, santykių, veiklos. Štai dabar tos paslaptys, dažniausiai pačiu netikėčiausiu ir netinkamiausiu metu, iškils į paviršių. Bus atskleista tai, ką geriau norėtumėme nutylėti, kas įneš trukdžių į įprastą darbo, kūrybos ar bendravimo procesą.

Ateinančios energijos neš savyje, o mus pasiekusios intensyvins įvairių slepiamų ar nutylėtų dalykų kėlimą į paviršių. Prabils iki šiol dėl kažkokių priežasčių paslaptis saugoję asmenys, galbūt bus atskleisti faktai, keičiantys nusistovėjusį mūsų požiūrį, supratimą apie kai kuriuos įvykius. Deja, dažniausiai tai bus nemalonūs faktai, trukdantys veikti, susikaupti, neleidžiantys atsiriboti nuo neišspręstų klausimų. Galime būti nublokšti visai į kitą vietą, kapstytis nebaigtuose reikaluose, įsivelti į painius dviprasmiškus santykius, patekti į kažkieno nemalonę, turėti papildomų išlaidų.

Santykiuose prireiks atvirumo, teks atversti visas kortas, atskleisti ketinimus, prisipažinti dėl nuklydimų, prisiimti atsakomybę už netinkamus poelgius, melą ar ketinimus. Ten, kur sklis  atvirumas, nuoširdumas ir pasitikėjimas, gali gerokai sustiprėti jausmai. Asmeninis bendravimas neš ypatingas patirtis, turėsime galimybę auginti  puoselėjamus jausmus ir meilę, kurią dabar galėsime pažinti jau iš kitokios pusės. Tai bus lyg tikros meilės dovana, kurią gaus tie, kurie kitą asmenį bus pasiruošę priimti lyg save. Realizuosis meilės svajonės ir lūkesčiai, bet koks žingsnis į šią erdvę bus atsakingesnis, reikšmingesnis ir kiekvienam svarbesnis.

Panašu, kad šią savaitę didesnis krūvis teks kiekvieno iš mūsų endokrininei sistemai, taip pat greičiau ir lengviau plis virusiniai ar bakteriniai užkratai, dažniau organizmo atsakas į stresą, teršalus, netinkančią aplinką bus įvairios alergijos, padidėjęs odos jautrumas buityje naudojamoms priemonėms, kosmetikai ir net lytėjimui.

Raminamai veiks balta spalva. Ji padės harmonizuoti emocijas, nusiraminti, atsitokėti nuo akimirkos jausmų. Ši spalva ir bet kokie šios spalvos daiktai mūsų aplinkoje lengviau sulaikys mus nuo skubotų veiksmų, neteisingų pasirinkimų, padės sustoti  patyrus nemalonių emocijų ar susidūrus su stresu, nebetęsti neteisingų pasirinkimų grandinės. Žiūrėkime į baltą tuščią lapą, medituokime baltą mus apgaubiančią šviesą, girdėkime, įsivaizduokime, pajuskime tos baltos spalvos „skambesį“ savyje, ir tai bus mūsų išsilaisvinimas nuo to, kas slegia, vargina ar kitaip negatyviai veikia.


Tinklaraštis „Kosmoenergetika“ 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Energetika
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką