Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: energijų kalendorius kovo 24–30 d.

Planeta
Fotolia nuotr. / Planeta
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę būsime supami teisingumo ir atsako už savo darbus, pasirinkimus ir veiksmus energijų. Tikėtinas lengvesnis užsistovėjusių, vilkintų, varginančių problemų sprendimas“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Nebūtinai jis bus pozityvus ir toks, apie kurį svajojame, tačiau įvairios užvilkintos, įstrigusios situacijos turės tendenciją vystytis, tad tikėtini pokyčiai ir bent jau kažkoks judėjimas iš „mirties taško“.

Šis laikas padės sudėlioti taškus tarpusavio santykiuose, nesvarbu, ar jie žmones sieja verslo, partnerystės, draugystės, ar įsipareigojimų saitais. Sulauksime paramos spręsdami bendravimo ir santykių problemas, aiškiau suvoksime tokių santykių prasmę, turėsime galimybę įsisavinti gyvenimo pamokas ir nutraukti ryšius, atsisakydami tolesnio išnaudojimo, tarnavimo kažkam, žeminimo bei priklausomybių.

Aplinkoje jausis daugiau įtampos, dažniau įsivelsime į ginčus, aiškinimus, bet koks reikalas bus sprendžiamas gilesniu lygmeniu, į paviršių bus keliamos senos nuoskaudos, žaizdos ir patirtys. Visa tai tam, kad pagaliau, jeigu pareikšime savo norą ir pasirengimą, išsilaisvintumėme iš mūsų evoliuciją stabdančių ir ribojančių santykių, pareigų ar susitarimų. Tad ginčai – tik skirtingus pasirinkimus svarstančių asmenų bandymas įrodyti savaip suprantamą tiesą.

Organizmas prašysis valymo, išsilaisvinimo nuo susirinkusių sankaupų, norėsis lengvumo ir švarumo.

Ši savaitė skatins atsigręžti į giminės ir šeimos reikalus, grįžti prie neišspręstų problemų, tartis dėl priežiūros reikalaujančių asmenų globos, tvarkyti turto ir paveldėjimo dokumentus. Tai teisingumo ir triumfo metas: teisybė pagaliau triumfuos, ir mums tai patinka ar ne, turėsime priimti naujas taisykles, taikytis prie pokyčių, prisidėti prie bendrų šeimos interesų, atsisakydami asmeninio egoizmo. Platesne prasme teks atsigręžti ir įsiklausyti į mūsų didžiosios šeimos – mūsų valstybės – poreikius. Galimi sprendimai, propaguojantys ekologišką gyvenimo būdą, tausojantys aplinką bei darantys įtaką daugelio šalies gyventojų likimui. Galbūt tai nebus visų trokštamas ir priimtinas variantas, tačiau naujosios taisyklės pradės veikti, ir kelio atgal nebebus.

Šios savaitės energijos gali veikti įvairių užsistovėjusių mūsų kūne energijų pasireiškimus. Šlakai, toksinai, druskų sankaupos taip pat įvairūs dariniai ir augliai gali būti „dažnesni svečiai“; tai pajusite įvairiais padidėjusiais skausmais ir negalavimais. Organizmas prašysis valymo, išsilaisvinimo nuo susirinkusių sankaupų, norėsis lengvumo ir švarumo. Šią savaitę išaugs ginekologinių bei urologinių susirgimų rizika, tačiau tai bus daugiau kaip netinkamo energijų pasiskirstymo žmogaus organizme išdava.

Sau padėti ir save stiprinti galime reguliaria mankšta ir fiziniu judėjimu, rekomenduojama rinktis lengvesnį, paprastesnį maistą, atsisakyti greito maisto ir produktų, kuriuose gausu įvairių cheminių medžiagų. Tinkami jogos užsiėmimai ir praktikos, masažas, pirties ritualai.

www.kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Energetika
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką