Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: energijų kalendorius kovo 31–balandžio 6 d.

Spalvoti skėčiai
„Fotolia“ nuotr. / Spalvoti skėčiai
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę pajusime unikalias energijas, transformuojančias pasaulėžiūrą ir provokuojančias keisti gyvenimo būdą, vietą bei veiklos pobūdį“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Išaugs laisvės poreikis, darysis per daug ankšta savo aplinkoje, bręs poreikis priimti sprendimą ir pagaliau imtis veiksmų, kad norimi pokyčiai įvyktų. Mus pasiekiančios energijos suteiks tobulėjimo ir pozityvių permainų impulsą žmonėms, siekiantiems mokslo, žinių, ugdantiems gebėjimus ir ieškantiems savo vietos gyvenime.

Mus gali aplankyti aiškios vizijos, nuojautos apie tai, ką išties turėtume daryti, kur link mus veda pasirinkta gyvenimo misija, kokią turime rinktis kryptį mokymuisi, tobulėjimui ar veiklai. Panašu, kad būsime supami energijų, kurios ardys tai, kas mūsų gyvenime yra nedarnu ir neharmoninga, tad bus pajudintos, išryškintos tos sritys ir vietos, kur elgiamės neteisingai, kur kenčiame, patiriame pyktį ar baimę. Tikėtinos permainos būtent tokiose nedarniose gyvenimo ir veiklos bei santykių srityse – kažkokia griaunanti veikla bus stabdoma, santykiai irs, o mūsų pasirinkimai ir norai intensyviai keisis.

Ramybe galės džiaugtis tie, kas savo gyvenimą jau bemaž sutvarkė ir nukreipė darnia ir harmoninga linkme, tiesa, jiems vis tiek gali daryti įtaką valstybės, šalies vadovų sprendimai dėl kažkokių globalių pertvarkymų. Tie, kas nesuspėjo laiku priimti būtinų sprendimų dėl darbo ir užimtumo permainų, šiuo metu gali patirti gana drastiškus ir nebeatšaukiamus pokyčius. Vienaip ar kitaip būsime stumiami rinktis darnesnį kelią, sau tinkamesnę veiklą ir visai žmonijai aktualius globalius bei tausojančius sprendimus.

Ką blogo darėme ir linkėjome kitiems, dabar sustiprinta jėga gausime atgal.

Šią savaitę dažniau kils kelionių į užsienį idėjos, persikėlimo gyventi kitur, veiklos užsienyje vizijos. Galime sulaukti pasiūlymų iš užsienio partnerių, taip pat mus dažniau ir greičiau, tikslingiau pasieks informacija apie įvairius mokymus ir studijas, plečiančias mūsų pasaulėžiūrą ir galimybes.

Pikti, nusivylę, viskuo nepatenkinti ir visus kritikuojantys asmenys šią savaitę gali išgyventi didelių sunkumų tarpsnį, kuomet visa tai, ką jie iki šiol negatyvaus siųsdavo ir savo mintimis ar ketinimais spinduliuodavo į aplinką, visa jėga grįš jiems atgal. Tad kiekvienas galime tikėtis sugrįžtant savo paties sukurtų negatyvių scenarijų ir palinkėjimų. Ką blogo darėme ir linkėjome kitiems, dabar sustiprinta jėga gausime atgal.

Negalvokime, kad kažkas mums kenkia ar nori nubaust i– šią savaitę sulauksime savo pačių kūrybos rezultatų. Tad jei kūrėme ir pasauliui dalijome įvairiapusį negatyvą, dabar gausime tokią pat „dovaną“. Šio pobūdžio energijų grąža realizuosis pakankami greitai, tad išaugs nenumatytų įvykių tikimybė, mūsų planai gali būti akimirksniu sugriauti, o lydėjusi sėkmė išliks tik šalia tų, kurių gyvenime yra užtektinai darnos ir ramybės.

Lengviau išsilaisvinsime iš prisirišimų, priespaudos bei nenorimų santykių. Laisvė bus pats pagrindinis ir pats svarbiausias žodis bei ketinimas. Tad jeigu savo planuose turime ketinimų kažką palikti, pasitraukti, nutraukti ryšius, darykime tai šią savaitę. Laisvės energijos padės mums jaustis stipresniais, atlikti gal ir ne visada malonius, tačiau neišvengiamus šiame etape veiksmus.

Būsime transformuojančių energijų sraute, tad bus išjudinti visi užsistovėję ir netenkinantys dabartinio mūsų suvokimo dalykai. Išsilaisvinus atsiras lengvumas ir lankstumas, tačiau iki tol gali tekti pakovoti už savo įsitikinimus, būti griežtesniems ir tvirtai laikytis savo pasirinkimų.

www.kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Energetika
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką