TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: energijų kalendorius vasario 24 d.–kovo 2 d.

Balionai
Fotolia nuotr. / Balionai
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę mūsų aplinkoje didės nepasitenkinimas įvairiais mus supančiais reiškiniais, aplinkinių sprendimais, elgesiu ir pasirinkimais“, – tikina psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Būsime veikiami energijų srauto, kuris skatins permainas, pokyčius, pribrendusius veiksmus, nors ir nelabai malonius, bet nešančius būtinų permainų į mūsų gyvenimą. Tapsime emociškai dirglesni, sunkiai sukalbami, patirsime stresą, kurį dažniausiai sukels mūsų pačių sukaupta skausminga patirtimi.

Panašu, kad emocijos ir jausmai gerokai įsiūbuos mus, trukdys teisingai rinktis, neleis atsikvėpti, nurimti ir apsvarstyti teisingus būtinus veiksmus. Dažnai elgsimės desperatiškai, lyg būtume spaudžiami į kampą prieš mus susimokiusių aplinkybių, priešiškai nusiteikusių asmenų ir savo paties įsitikinimų, baimių.

Tai gana sunkus metas. Galime patirti finansinių nuostolių, didesnių, nenumatytų išlaidų, traumų, avarijų, gedimų. Tai, prie ko esame labiausiai prisirišę, ko labiausiai baiminamės, dėl ko nerimaujame ir negalime miegoti naktimis, vėl pasirodys prieš mus visa savo didybe. Gali iškilti santykių problemų, nesutarimų, kuriuos iki šiol bandėme užglostyti, prie ko bandėme prisitaikyti. Užgniaužtos negatyvios patirtys, varginančios būsenos ir baimė, kad tai gali pasikartoti, šią savaitę vėl mums pridarys papildomo vargo ir sunkumų.

Svarbiausias dalykas šiame pokyčių laike bus apsisaugoti nuo streso, nuo destruktyvios žalojančios permainų bangos.

Laikyti ir stabilizuoti griūvančių santykių pamatą, spręsti uždelstas finansines problemas ir teisintis dėl neįvykdytų susitarimų bus beviltiškai sunku, o kartais net nebeverta. Grius tai, kas turi sugriūti, teks palaidoti iki šiol puoselėtas svajones ir tikėjimą, kad galbūt viskas išsispręs palankiu būdu.

Turėtume ypač atkreipti dėmesį į  emocines savo būsenas ir jausmus. Svarbiausias šiame pokyčių laike dalykas bus apsisaugoti nuo streso, nuo destruktyvios žalojančios permainų bangos, stengtis prisitaikyti prie to, ko jau nebeįmanoma pakeisti, ir priimti  naujoves.

Dažniau patirsime nuostabą, kad kažkoks įvykis ar situacija vystosi netikėta linkme. Būsime priblokšti netikėtų naujienų, žinių, gerai pažįstamo žmogaus elgesio ar jo pasirinkimų. Pasiruoškime, nes mus daug kas stebins, pačiu netikėčiausiu metu įvykiai keis savo kryptį, svarstyklių lėkštelė iš vienos pozicijos pakryps kitos pusės gerovei ar naudai. Permainos ir pokyčiai vyks išorėje, o mums tereikės kuo greičiau ir palankiau prie jų prisitaikyti, jas priimti. Priekyje bus intensyvi jėga, kuri negailės permainų, o iš paskos bėgsime mes, stengdamiesi išsaugoti tai, kas liko, ko nepalietė permainų banga, bandydami priimti pokyčius, suprasti ir nuspręsti, kokioje vietoje, kaip ir ką darysime. Ko gero, dažnai klausime savęs: „Kodėl?“, nors, žvelgdami į priekį, turėtume galvoti: „O kas paskui?..“

Vis dėlto tai – permainų laikas, kuris sudarys palankias sąlygas naujiems rengiamiems projektams, sprendimams, taisyklėms priimti. Taip bus išvalomas kelias progresui, kokybiškesniems santykiams, veiklai ir bet kokiems norams realizuoti. Taigi paleiskime, kas sena, ko nebeverta plėsti, taisyti ar ramstyti, ir eikime į naują galimybių erdvę…

Tinklaraštis „Kosmoenergetika“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Energetika
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką