Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: gegužės 26–birželio 1 d. energijų kalendorius

Vasara
„Shuterstock“ nuotr. / Vasara
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę mus pasiekiančios energijos sąlygos ramesnį tempą ir harmoningesnį buvimą. Savo darbuose daug kur vertinsime rezultatus, darysime išvadas, padėsime tašką“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Dinamikos daug kam truks ir tai, pripratusiems prie didelio tempo ir skubos, atrodys keista. Dažnai kils dvejonės, ar tikrai viską darome gerai, ar kažkas nebus praleista. Šis neįprastas, gerokai prislopęs greitis vargins aktyvius, pripratusius skubiai viską atlikti asmenis. Bet kokį judėjimą galėsime palyginti su jauno žmogaus žingsniu, priverstu slinkti paskui senyvą, vos beeinantį asmenį. Aplenkti nebus galimybių, o judėti tuo greičiu – nepriimtina.

Jausime viduje bręstančią jėgą, tačiau dar ne iki galo suvoktą, – pravartu bus pasigilinti į save, pasverti ketinimus, gal būt keisti anksčiau sukurtus planus. Skubotumas, per didelė iniciatyva ir pastangos greitai gauti norimus rezultatus šią savaitę dažnai bus kliuvinys, trukdantis stumtis pirmyn. Teks arba priimti aplinkybių diktuojamą tempą, arba sustoti ir laukti, kad turėtume laisvą kelio atkarpą įsibėgėjimui iki sau įprasto darbų ir veiklos tempo.

Šią savaitę atsiras daugiau poilsio, atostogų tendencijų. Kils poreikis planuoti išvykas ar keliones, kursime planus, kaip ištrūkti bent kelioms dienoms nuo varginančių darbų, kurie vis tiek mažai judės pirmyn.

Raminančiai veiks balta spalva, ji padės harmonizuoti emocijas, nusiraminti, atsitokėti nuo akimirkos jausmų.

Vis dėl to mus supančios energijos skatins, provokuos realizuotis sukauptą ir neišreikštą energiją. Tai – nuoskaudų, užgniaužto pykčio, nepasitenkinimo emocijos ir jas lydintys veiksmai. Ilgiau visa tai saugoti viduje bus sunku, tad tikėtinos kulminacijos, kuomet bet kokioje išsibalsavusioje situacijose pratrūks priešingoms pusėms atstovaujančios jėgos. Galimi ginčai ir jų metu nutylėtų nuoskaudų išsakymas atsakingiems ar įtampą ir negerus jausmus keliantiems asmenims. Jeigu jaučiame panašias nuotaikas, jeigu stengiamės slopinti emocijas ir neišsiduoti, kad dėl kažko kenčiame, geriau išsakykime savo poziciją iki savaitės vidurio. Harmoniją skatinančios energijos mums padės lengviau susidoroti su tokio savo atvirumo pasekmėmis. Tuomet jau antroje savaitės dalyje galėsime veikti atvirai ir naujai, išsilaisvinsime iš ilgai nešioto nepasitenkinimo ir sunkumo..

Šią savaitę didesnį krūvį patirs kiekvieno iš mūsų endokrininė sistema, taip pat greičiau ir lengviau plis bet kokie virusiniai ar bakteriniai užkratai, dažniau organizmo atsakas į stresą, teršalus, netinkančią aplinką bus įvairios alergijos, išaugęs odos jautrumas buityje naudojamoms medžiagoms ir kosmetikai. Įprastai žmogaus organizme gyvenančios bakterijos ir mikroorganizmai gali „padidinti savo gretas“ ir tai bus atsakas į pasikeitusias aplinkos energijas. Tiesiogiai tai gali pasireikšti bėrimais, virškinimo pokyčiais, raumenų skausmais, pasikeitusiu šalinimo sistemos darbu.

Raminančiai veiks balta spalva, ji padės harmonizuoti emocijas, nusiraminti, atsitokėti nuo akimirkos jausmų. Ši spalva ir bet kokie šios spalvos daiktai mūsų aplinkoje lengviau sulaikys mus nuo skubotų veiksmų, neteisingų pasirinkimų, padės sustoti  patyrus nemalonias emocijas ar stresą, nebetęsti neteisingų pasirinkimų grandinės. Žiūrėkime į baltą tuščią lapą, medituokime baltą mus apgaubiančią šviesą, girdėkime, įsivaizduokime, pajuskime tos baltos spalvos „skambesį“ savyje ir tai bus mūsų išsilaisvinimas nuo to kas slegia, vargina ar kitaip negatyviai veikia…


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką