Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: liepos 28–rugpjūčio 3 d. energijų kalendorius

Kelias
Fotolia nuotr. / Kelias
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šios savaitės energijų intensyvumas po truputį augs. Sąmonės lygmenyje, mūsų įprastame ir pažįstamame pasaulyje reikšis pakankamai pozityvios jėgos, skatinančios tobulėti, judėti pirmyn, veikti, taisyti spragas, kurios trukdo įgyvendinti savo planus“, – teigia kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Panašu, kad sulauksime pagalbos iš išorės, jeigu veiksime vedami pozityvių motyvų ir tikslų. Mus supančios energijos bus linkusios skleistis ten, kur netrūks šilumos, supratingumo ir meilės. Veikdami pozityviai, siekdami tikslų, kurie padės gauti ne tik kažkokią asmeninę naudą, bet kurti gerovę kitiems, gausime palaikymą ir žmonių bei mus pasiekiančių energijų pagalbą.

Ši savaitė skatins intensyviau jausti ir reikšti savo emocijas. Bet kokia patirtis gryninsis, įgaus stipresnę išraišką, bus sunkiau paneigiama. Gali į paviršių aštriau ir intensyviau lįsti įvairūs negatyvūs mūsų bruožai ir reakcijos: impulsyvumas, nekantrumas, ambicingumas, egoizmas ir panašiai. Žinodami tai, turėtume stengtis labiau įsiklausyti į aplinkinius, nuslopinti savo ūmias emocijas ar jausmų išraiškas, veikti apgalvotai.

Vis dėlto šios energijos bus ypatingai sunkios tiems, kas iki šiol apsimetinėjo, dangstėsi įvairiomis kaukėmis, siekdami kažkokio pranašumo ar naudos. Dabar suvaldyti ir tai toliau tęsti, neparodyti savo tikrųjų jausmų, to, kas slepiasi už aktorinių gebėjimų ir vaidybos, bus labai sunku. Susidursime su įvairiomis provokacijomis, netikėtomis aplinkybėmis, kai lyg tyčia prasiverš tikrieji mūsų jausmai ir emocijos. Slėptas abejingumas, pyktis, kerštas, noras pakenkti, dabar taps matomi ir vienareikšmiški.

Mus supančios energijos skatins valdyti savo instinktus, tačiau laisvins nuo nereikalingų elgesio ar įsitikinimų „tabu“. Tai sudarys sąlygas augti vidinei laisvei, gal būt net grįžti polėkio, skrydžio laimės akimirkoms, kurias prisimename iš vaikystės, kai buvome naivūs, laisvi, laimingi, viską galintys ir visko norintys.

Aplinkoje kaupsis teisingumo atkūrimo, priežasties ir pasekmės energijų masė. Gali išaugti poreikis keršyti, „atsidėkoti“ už patirtas nuoskaudas ir skausmą, veikti ne meilės keliu, o pykčio, tamsos ir blogio priemonėmis.

Vyraus ir kita šios savaitės energijų charakteristika, kurios pasireiškimą suvoksime ir priimsime jau kita savo asmenybės dalimi – pasąmone. Čia augs ir stiprės tamsos ir blogio jėgos, visaip besitaikstančios mus pasiekti, įsigauti į mūsų pasaulį, mūsų sąmoningai suvokiamą realybę, paveikti mus ir pakeisti. Būsime didesnės ir stipresnės tamsos jėgų poveikio zonoje. Per savo intuiciją, nuojautą, sapnus, simbolius ir likimo ženklus gausime kažkokią negatyvią informaciją, kuri dažniausiai turės vienintelį tikslą, – suklaidinti mus ir nukreipti nuo teisingo kelio.

Blogis skverbsis į mūsų pasaulį, tad teks būti ypatingai budriems. Klaidins įvairūs dalykai, kurie mums trukdys pasitikėti nuojauta, – galime būti pastūmėti į dalykus, situacijas, kuriose tikrai nenorime atsirasti, nenorime dalyvauti ir veikti. Šios negatyvios jėgos skatins „teisingumo“ siekį iškreipdamos tikrąsias vertybes, – būtent tokių stovyklų, grupių sambūriuose galimi kivirčai, riaušės, veiksmai nesuderinami su žmogiškumu.

Būsime lengviau pažeidžiami įvairių parazitų, kenkėjų, virusų. Kraujas, kaip žmogaus gyvybės energijos ir informacijos nešėjas, bus mažiau atsparus ligų, įvairaus užkrato, bet kokių pažeidžiančių struktūrų intervencijai. Kepenims bus sunkiau susidoroti su mūsų organizmą alinančiais šlakais, toksinais, kenksmingomis medžiagomis, tad sąmoningai turėtume mažinti bet kokį joms tenkantį krūvį, – atsisakyti riebaus maisto, dirbtinių maisto priedų, svaigalų, mažinti cheminių, buityje naudojamų priemonių koncentraciją savo aplinkoje. Didesnė apkrova teks visai endokrininei sistemai.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką