Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 18d. 13:15

Kosmoenergetikės prognozės: rugpjūčio 18–24 d. energijų kalendorius

Tulžys (lot. Alcedo atthis, angl. European Kingfisher, vok. Eisvogel) – tulžinių (Alcedinidae) šeimos vienas iš gražiausių Lietuvos paukščių.
„Shuterstock“ nuotr. / Tulžys (lot. Alcedo atthis, angl. European Kingfisher, vok. Eisvogel) – tulžinių (Alcedinidae) šeimos vienas iš gražiausių Lietuvos paukščių.

„Šią savaitę aplink mus veikiančios energijos po truputį stabilizuosis, įtampa ir intensyvumas po truputį slops, mūsų veiksmai ir sąveika su aplinkiniais harmonizuosis“, – teigia kosmoenergetikos magistrė, psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė.

Išaugs autoritetų, vadų įtaka ir galia. Dažnas pajausime postūmį eiti į viešumą, skelbti savo idėjas, atskleisti daugiau informacijos apie save ir apie savo veiklą. Tiems, kas bus drąsūs ir energingi – tai puikus metas visuomenei paskelbti apie savo pasiekimus, sukelti susidomėjimą, konfrontuoti su priešininkais viešuose pasisakymuose ar televizijos laidose. Tai laikas, kai informacija ir jos pateikimas bus ypač svarbus, ir kuo tiksliau, kuo konkrečiau bus pateikiama bet kokia informacija, tuo tikslingesnę auditoriją ji pasieks ir tuo efektyvesnius rezultatus atneš.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Šios savaitės energijos gali paskatinti apie save atskleisti tokius faktus, kuriuos iki šiol stengėmės nuslėpti nuo viešumos. Dabar tai atrodys ne tiek reikšminga, ne taip saugotina, nebūtina laikyti paslaptyje. Lengviau bus išsiduoti, net negalvodami galime atskleisti tokias savo savybes ar ketinimus, kuriuos iki šiol slėpėme.

Vis dėl to, jeigu esame pasirengę eiti į viešumą, jeigu mums trūksta dėmesio, jeigu norime sustiprinti savo įvaizdį, jeigu mums reikalinga papildoma reklama, – drąsiai ženkime ten, kur būriuojasi žmonės, kur bet kokios netikėtos naujienos greit pasiekia televiziją, kur jūsų nuomonė bus išgirsta ir iškelta viešoms diskusijoms. Tačiau tai nebus tinkamas laikas skelbti ir pradėti kažką naujo – mus supančios energijos lems kažko pradėto užbaigimą, paskutinių štrichų dėlionę, tad kalbėkime apie tai, ką jau padarėme, sugebėjome įgyvendinti ir pasiekti. Naujus uždavinius ir projektus kol kas pristabdykime, apie juos nutylėkime, laukdami palankesnio laiko ir sėkmingos terpės.

Šios savaitės energijos skatins išspręsti užsitęsusius konfliktus, nesutarimus santykiuose, išsiaiškinti priežastis, dėl ko papuolame į varginančias santykių griuvimo situacijas. Po truputėlį auginsimės „šarvus“ ir žinojimą, kur esame silpnesni ir pažeidžiami, tad vidinė stiprybė augs, o net ir nepalankūs santykių sprendimai mus grūdins.  

Bet koks aplinkiniams rodomas pyktis, nepasitenkinimas ar net keršto planai šią savaitę turės tendenciją pakeisti savo trajektoriją ir grįžti mums atgal. Dažniau įsitikinsime patarlės „Nekask kitam duobės, nes pats į ją įkrisi“ teisingumu. Planai, kaip sužlugdyti konkurentus ar priversti kažką kentėti, dažniausiai realizuosis mums patiems, tad tokiu būdu į savo gyvenimą galime prisišaukti visokių sunkumų ir bėdų.

Dažnesni gali būti įtampos ir persitempimo negalavimai, tad vertėtų griežčiau laikytis darbo ir poilsio režimo, daryti reikiamas pertraukėles darbo metu ir dažniau išeiti į gryną orą, pasitraukti iš darbo vietos ar įprastos aplinkos ir rinktis aktyvesnę, intensyvesnę fizinę veiklą.

Šią savaitę labai tiks rinktis geltono atspalvio ir baltus rūbus, puoštis citrino papuošalais, kurie padidins mūsų gyvybines jėgas, stiprins ne tik fizinį bet ir astralinį kūną, tad būsime atsparesni astralinių pasaulių energijoms, mus mažiau veiks bet kokios nemalonios kitų dimensijų vibracijos. Be to citrinas padės vykdyti komercinius planus, – lengviau judėsime link norimo rezultato.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt 

Temos: 1 Energetika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:05
02:14
01:11

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką