Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 05, 13:10

Kosmoenergetikės prognozės: sausio 5–11 d. energijų kalendorius

„Šią savaitę atviresnis mums visiems taps astralinis pasaulis, susiaurės įprasta energijos dažnių juosta, skirianti nuo šio pasaulio energijų. Galime sulaukti netikėtų būsenų, nepaaiškinamų ir nežinia iš kur sklindančių garsų, šviesos blyksnių, greit atsirandančių ir dingstančių objektų“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.
Mergina namuose.
Mergina namuose. / Shutterstock nuotr.
Temos: 1 Energetika

Jausime stiprėjančią nuojautą, intuiciją, gebėjimą numatyti, kaip klostysis kažkoks svarbus įvykis. Ryškesni bus sapnai, miego ir poilsio metu dažnesnės sąmoningos astralinės kelionės arba sąmoningas sapnavimas, kuomet suvoksime save sapne ir nebūsime vien pašaliniu stebėtoju, o galėsime patys modeliuoti ir keisti sapno eigą. Žinoma, šitos savybės stipriau reikšis žmonėms, kurie ir iki šiol buvo jautresni, bei tiems, kurie ugdė ir tobulino save įvairiomis dvasinėmis praktikomis.

Taip pat skaitykite: Santykių ekspertai pataria: kaip kurti santykius moteriai, kuriai per 40?

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Fiziniame lygmenyje ši savaitė bus sunkesnė vyrams. Energijos nepalankiai veiks visą vyrų lyties reprodukcijos sistemą, tad dažniau kankins įvairūs šios sistemos negalavimai ir problemos.

Bus labiau įtempti intymūs santykiai, dažniau atsiras įvairaus pobūdžio vyrų erekcijos problemų, gali atsirasti įvairių trikdžių, kad intymus aktas išvis neįvyktų. Gydytojai ir natūraliosios medicinos specialistai turėtų sulaukti didesnio klientų su lyties reprodukcijos sistemos bėdomis antplūdžio.

Puikus bet kokių santykių ar bendravimo aspektas – atsiras daugiau tiesmukiškumo, tad taps aiškiau, suprantamiau, ko iš mūsų tikisi partneris, bendradarbis, klientas ar bet koks kitas asmuo, su kuriuo turime reikalų. Kartais trūks romantikos, ir bus greičiau išsklaidytos nepagrįstų lūkesčių viltys, tačiau atsiradęs aiškumas padės viską sudėlioti į savo vietas.

Sunkiau bus atsirinkti tinkamą maistą, įprasti maisto produktai bus ilgiau virškinami. Patartina mažinti suvartojamo maisto kiekį, rinktis natūralius, kuo mažiau apdorotus produktus.

Siekiant įgyvendinti savo planus, bus palankiau veikti ne apylankomis, o sukti tiesiai prie reikalo, argumentuoti savo ketinimus, pagrįsti pasirinkimus – taip sulauksime daugiau pagarbos, pritarimo, būsime vertinami kaip mokantys bendrauti, o kartu – ir kaip rimti, patikimi partneriai ar kolegos.

Labiau pažeidžiama bus virškinimo sistema, gali kamuoti pilvo skausmai, sunkiau bus atsirinkti tinkamą maistą, įprasti maisto produktai bus ilgiau virškinami, maisto medžiagų įsisavinimo procesas dažnai bus apsunkintas. Patartina mažinti suvartojamo maisto kiekį, rinktis natūralius, kuo mažiau apdorotus produktus, atsisakyti konservantų ir kitų maisto priedų, gerti daugiau vandens.

Taip pat skaitykite: Pagrindiniai mitybos principai po švenčių: džiaukimės dailia figūra

Palankiai mus veiks, padės atsipalaiduoti, pašalinti įtampą bei erzelį lengvų ir švelnių pastelinių tonų spalvos. Rinkimės subtiliai derančius įvairų atspalvių, tačiau neryškius drabužius, o prie jų, jeigu turime, – aukso spalvos aksesuarus. Tinkami papuošalai – aukso spalvos metalo ar paties aukso. Subtilios aukso vibracijos padės mums susiderinti su gana kontrastingomis energijomis ir savo dėmesį nukreipti ten, kur vis dar trūks darnos, balanso, harmonijos.

Net ir mažytis, subtilus aukso papuošalas, padovanotas šią savaitę mylimai moteriai, tikrai bus puiki investicija santykių stiprinimo kelyje – padės kurti darną ir abipusę harmoniją būnant kartu, įžvelgti puikias partnerio savybes ir už kaukių slypinčią asmenybę.


Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką