Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 3d. 07:00

Kosmoenergetikės prognozės: vasario 3–9 d. energijų kalendorius

Žiema
Fotolia nuotr. / Žiema

„Šią savaitę mus supančios energijos skatins įvairius su veikla, asmeniniais santykiais ir taisyklėmis, kurių iki šiol laikėmės, susijusius pokyčius“, – teigia kosmoenergetikė Eglė.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno nuotr. / Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Energijų kalendorių parengė psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Jausime impulsą keistis. Tai, ką darome ne dėl to, kad mėgstame ar norime, taps atgrasu, – būsime stumiami pagaliau imtis neatidėliotinų veiksmų. Objektyviai galėsime pažvelgti į šalia esančius žmones, kolektyvą, komandą ir suprasti, kodėl esame kartu, kur judame, kodėl leidžiamės išnaudojami ar užimame mus netenkinančią vietą. To rezultatas – daugiau nei įprastai išsiskyrimų, permainų kolektyvuose, judėjimų ir postų dalijimosi organizacijose, bendrų interesų grupuotėse.

Ši savaitė gali būti puikus indėlis keičiant darbą, veiklą, užimtumą, renkantis norimus studijuoti mokslus, kuriant projekto realizacijos strategiją. Vis dėlto energijos ir mus supanti aplinka nebus labai malonios ir lengvos, aplink tvyros atsisakymo, pasitraukimo, kažko užbaigimo nuotaikos. Galime patirti netikėtą smūgį žemiau juostos, kai mus išduos geras draugas ar partneris, kai nuoskaudas išsakys ilgametis bendražygis.  Panašu, vis giliau būsime įtraukiami į transformacijos verpetą, judėsime ne itin daug nuo mūsų priklausančia kryptimi, o mus pasieksiančios permainos bus tik iki šiol buvusių pasirinkimų rezultatas, kurio negalėsime paveikti.

Ši savaitė daugeliui iš mūsų taps kažko seno ir besitraukiančio iš mūsų gyvenimo pabaiga. Tai nebus vien materialiame pasaulyje pasireiškiantys dalykai – procesai vyks ir mūsų sąmonėje. Mus supančios energijos lems atsinaujinimą, pabaigą to, nuo ko turime atsitraukti, ir naują pradžią jau aukštesnio lygio veiklai, kūrybai. Įdomu, kad perėjimo, pasikeitimo metu, nebeveiks nei senoji, mums įprasta sistema, bet taip pat dar nebus įjungta ir netinkamai funkcionuos naujoji. Sutrikimų  – galybė, aiškumo – kone nulis. Tad tokiu metu iš sąstingio taško ištrauks ryžtas keistis, drąsa atsisakyti to, kas mums neįdomu, ir inercija judėti pirmyn.

Mus supančios energijos paveiks gyvenimo būdo pokyčius, teks pasitelkti kūrybinius gebėjimus, atidžiau klausytis vidinio savo balso, dažnai atmesti aplinkinių patarimus ar brukamą nuomonę – tai proga ir stiprus impulsas ištarti „ne“ įvairiems mus alinantiems dalykams, netinkamiems santykiams ar besikartojančiam išnaudojimui. Beje, traukdamiesi iš kažkokios pozicijos, atversime kelią pokyčių trokštantiems žmonėms, o kiti, trokštantys gyvenimo permainų, suteiks tokią galimybę mums. Toks ir bus transformacijos metas. Deja, jis vyks per kažko atsisakymą, tačiau skatins naujo, geresnio gyvenimo viltį, impulsą.

Tikėtini kivirčai, bandymai kovoti dėl buvusios vietos, statuso ar pasirinktos krypties. Pajusime panašų sujudimą politinėse partijose, didesniuose kolektyvuose, taip pat įvairiose žmones vienijančiose bendrijose.

Deja, šią savaitę dažniau sulauksime ir žinių apie pasitraukusius iš gyvenimo žmones – kai kam pokyčiai lems naujos būties etapą anapusinėje realybėje.

Laisvė, savarankiškumas ir drąsa bus pagrindinės savybės ir bruožai, kurie iš minios išskirs lyderius, aiškiai suvokiančius būtinybę priimti iššūkius, keistis ir išgryninti savo veiklos ar užimtumo kryptį. Daugelis būsime išvaduoti iš panašių slegiančių gniaužtų. Pajutę laisvę rinktis ir veikti, turėtume pasinaudoti ja, siekdami įgyvendinti tai, apie ką svajojame. Likimas per dažnai nežarsto galimybių ar sėkmingo kelionės bilieto, tad, gavę jį, neatidėliokime, nepasiduokime abejonėms ir pasinaudokime pasitaikiusia proga keliauti į tikrąjį gyvenimą…


Tinklaraštis „Kosmoenergetika“ 

Temos: 1 Energetika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką