TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: energijų kalendorius (balandžio 14–20 d.)

Gėlė
Fotolia nuotr. / Vaivorykštė
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę aplink mus tvyros pakankamai aštrios ir impulsyvios energijos. Tačiau sulauksime visiškai naujos energijų bangos, kuri skleis harmonizuojantį, raminantį ir stabilizuojantį poveikį bet kokiems per daug įsišvytavusiems procesams“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Mus pasieks pirmoji stabilizuojančių energijų banga, skirta agresijos, karo slopinimui. Tai bus labai aukšto intensyvumo energijos, nešančios darnos, kūrybos, laisvės ir šviesos vibracijas, besiskleidžiančias daugelyje mūsų gyvenimo sričių. Tai pirmoji panašių energijų banga šiais metais.

Labai netikėta, tačiau mūsų aplinkoje sąveikaus dvilypės energijos: vienos – aštrios ir impulsyvios, kitos – harmonizuojančios bet kokius per daug aštrius ir pavojingus procesus. Prognozuoti galutinę prieštaringų energijų sąveiką pakankamai sunku. Atsidursime potvynio ir atoslūgio veikimo sferoje, būsime veikiami besikeičiančių, prieštaringų energijų.

Ateinanti harmonijos ir darnos banga ypač palies asmenis, trokštančius į savo gyvenimą prisikviesti meilę – išaukštintą, besąlygišką, absoliučią. Šie asmenys gali tikėtis ypatingų dovanų, gilių harmonijos ir darnos potyrių ir meilės raiškos, kuri per juos skleisis kitiems žmonėms. Meilės energija bus apdovanoti visi mylintys – atsiras daugiau darnos, supratimo, pakantumo ir tolerancijos. Mus pasiekianti energija skatins intensyvų bet kokio pozityvaus proceso vystymąsi. Kai tik pajausime, kad kažkas mums pradėjo sektis, tos sėkmės daugės, gausės mūsų gyvenime ir pozityvumo bei trokštamų dalykų. Juos dažniau pastebėsime, įvertinsime ir džiaugsimės.

Jeigu veiksime klausydami savo „širdies balso“, galime tikėtis pataisyti mus netenkinančius santykius, įžiebti naują meilės liepsną šeimoje, atgaivinti priblėsusius jausmus.

Meilės energija bus apdovanoti visi mylintys – atsiras daugiau darnos, supratimo, pakantumo ir tolerancijos.

Vis dėlto mūsų aplinkoje labiau skleisis moteriškojo prado energijos, tad jos giliau palies visas moteris, mergaites; joms dažniau šypsosis sėkmė, jos gali būti neįkainojamu bet kokių derybų įrankiu, gali labai daug nuveikti kolektyvo, kuriam atstovauja, ar net šalies gerovei. Šilta, mylinti, atvira, pasiruošusi pokyčiams ir kompromisams moters širdis gali padėti kurti stebuklus: sutaikyti besipykstančius asmenis, nuslopinti konfliktus, rasti susipriešinusioms grupėms tinkamus kompromisus, atkurti bendrystę tarp nesutariančių jėgų.

Energijos mus veiks potvyniais, tad jausime tai stipresnį, tai silpnesnį išorės jėgų poveikį, darantį įtaką mūsų norams, sprendimams ir pasirenkamoms priemonėms juos įgyvendinti. Todėl kartais užteks luktelėti palankaus meto, kuomet su potvynio banga gebėsime realizuoti savo sumanymą arba, patekę į harmonizuojantį srautą, stebėsime, kaip nuslopinamas kažkoks nedarnus mūsų ketinimas, kylantis konfliktas ar įsižiebusi nesantarvė. Bus tikrai įdomu ir nauja…

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką