Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 5d. 14:58

Miglės rekomendacijos: kur keliauti mėgstantiems aktyvų laisvalaikį

Miglė
Organizatorių nuotr. / Miglė

Miglė – meniškos sielos, energinga ir entuziastinga asmenybė, tapusi viena iš „Maxima“ projekto „Apkeliauk Lietuvą nuo A iki Ž“ herojų. Jai patinka būti žmonių apsuptyje, tad ji renkasi stovyklavietes, kur galėtų ne tik praleisti laiką gamtoje, bet ir susodinti visus iškylauti susirinkusius draugus. Iškylose Miglė džiaugiasi turėdama progą nustebinti skaniais sveikais užkandžiais ir ją nuolat užklumpančiais juokingais atsitikimais. Žiūrėk žemėlapyje, į kurias stovyklavietes Miglė kviečia pasibūti savo draugus!

Žiūrėk žemėlapyje, į kurias stovyklavietes Miglė kviečia pasibūti savo draugus!

Bėlio palūdimys

Miglės vasara – tai iškylos su draugais, gera nuotaika ir pokalbiai prie maisto. Jei ir jūsų poilsis būtent toks, aplankykite jos mėgstamą vietą prie Bėlio ežero. Čia ir didelis paplūdimys maudynėms, ir pievelė po medžiais ilgesnei iškylai, kuriai greitai ir paprastai susiruošti padės Miglės surinktas iškylos krepšelis. Pažadame, draugai bus nustebinti!

„Ešaloto“ stovyklavietė

Laisvalaikį leidžiate aktyviai kaip Miglė? Tuomet pirmyn į „Ešaloto“ stovyklavietę. Apžiūrėti vietovę Miglė rekomenduoja dviračiais – draugų kompanijai tai puiki pramoga! O kas gali būti geriau po turo dviračiais, jei ne skanus maistas gamtoje. Miglės iškylos krepšelyje visada galima rasti sveikų užkandžių, paprastai paruošiamų lengvų patiekalų. Pasisemkite idėjų iš jos, o mes palinkėsime gero oro!

Poilsiavietė „Eglė žalčių karalienė“

Ką rinktis, kai norisi pamatyti dar nematytas vietas? Miglė jums rekomenduotų poilsiavietę „Eglė žalčių karalienė“ Tauragės rajone, o iškylai prie vandens ji būtinai įsidės ir savo pasiruoštą krepšelį, kuriame kiekvieno skoniui pritaikyti užkandžiai, salotos ar kitas lengvas, bet sotus maistas. Tad jei esate užkietėję sveikuoliai, Miglės pasirinkimas patiks ir jums. Gerų atradimų!

„Girionių“ poilsiavietė

Jei sugalvojote su draugais pavakaroti ne mieste, o gamtoje, Miglė žino, kur gražiausi saulėlydžiai! Pamatę „Girionių“ poilsiavietę prie Kauno marių, abejonių nebeturėsite. Gamtos ir Pažaislio vienuolyno paveikslas pasiekiami ranka. Kur dar skaniausia iškyla, kuriai Miglė greitai pasiruošia, nes turi mėgstamą iškylos krepšelį, pilną įvairiausių sveikų užkandžių ir grilio patiekalų. Tiesa, dalijasi juo ir su jumis, jei nenorite sukti galvos, kaip sužavėti gausų būtį draugų!

Ilgio ežero stovyklavietė

Sveikuolė Miglė niekada neatsisakys iškylos, kurios metu gali į ežerą įlįsti ar aplink vietovę pasižvalgyti. Ilgio ežero stovyklavietė Švenčionių rajone sužavėjo ir jos draugus: tvarkinga laužavietė, stalai su suolais, labai arti ir Šventos pažintinis takas. Turbūt pritarsite Miglei, kad po skanios ir sočios iškylos pasivaikščioti labai sveika. O kad nuo maisto neapsunktumėte, vadovaukitės Miglės patarimais iškylos krepšeliui – ji žino, kaip jaustis lengvai!

Kintų mokomojo rekreacinio pažintinio tako pradžioje esanti stovyklavietė

Kintų mokomojo rekreacinio pažintinio tako pradžioje esanti stovyklavietė – tikra atgaiva akims. Miglę ji užbūrė tiek gražiais vaizdais, tiek patogumu: Kuršių nerija kitame krante, didelė erdvė su laužavietėmis, kad iškyla būtų nepamirštama! Juk sutiksite su Migle, kad geras maistas ir graži aplinka tikrai dera tarpusavyje!

Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Kintų paplūdimyje, kur krantas saugus ir vaikams, jau prasidėjo linksmybių sezonas.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Kintų paplūdimyje, kur krantas saugus ir vaikams, jau prasidėjo linksmybių sezonas.

Lakajos stovyklavietė

Energinga vasara nepraeina be ežerų, draugų ir iškylų! Bent jau Miglė vadovaujasi tokia taisykle, o Lakajos stovyklavietėje tai įgyvendina praktiškai: sveikų užkandžių pilnas iškylos krepšelis suteikia daug džiaugsmo tiek pačiai Miglei, tiek jos kompanijai. Siūlome išbandyti ir jums!

„Asalnų“ stovyklavietė

Gražių vaizdų Miglei niekada nebus per daug, todėl pušų apsuptą „Asalnų“ stovyklavietę ji renkasi jaukioms iškyloms su gera nuotaika ir mėgstamais užkandžiais bei patiekalais draugų kompanijoje. Jos iškylos krepšelis puikiai įvertintas jau seniai, dabar jūsų eilė jį išmėginti!

Poilsiavietė „Ąžuolų sala“

Jaunimo pamėgtas Platelių ežeras traukia ir Miglės bei jos draugų kompaniją. Čia visada gaivios maudynės, garsus juokas ir sveiki gardumynai iš Miglės rekomenduojamo iškylos krepšelio. Poilsiavietėje „Ąžuolų sala“ tikri vasaros džiaugsmai – dalinkitės jais ir jūs!

Melnragės paplūdimys

Koks gi poilsis be jūros! Miglė visada suras laiko nulėkti į Melnragės paplūdimį. Bangos, kopos, grynas pajūrio oras – ideali vieta gerai praleisti laiką ir surengti iškylą. Tam Miglei prireikia vos 20 min., juk susidėti sveikų užkandžių ilgai netrunka. O kada per bangas šiemet šokinėsite jūs?

Klaipėdos paplūdimiai nuotr./Melnragėje atsiradęs gaivinantis dulksnos fontanas džiugina poilsiautojus.
Klaipėdos paplūdimiai nuotr./Melnragėje atsiradęs gaivinantis dulksnos fontanas džiugina poilsiautojus.

Trakiškių stovyklavietė

Jei keliaujate su didele kompanija, kaip ir Miglė, žinote, kad ir norų būna daug. Trakiškių stovyklavietė prie Ūlos upės patenkins ir aktyvių, ir ne tokių aktyvių poilsiautojų norus. Užtat dėl ko visi sutaria vienbalsiai – tai Miglės paruošti gardumynai iškylai. Išbandykite!

Valakampių II paplūdimys

Paplūdimiais mieste ne visos sostinės gali pasigirti, todėl Miglei Valakampių II paplūdimys – puiki vieta ir pailsėti, ir nuo šurmulio per toli nepabėgti. O koks gi poilsis be garsiųjų jos iškylos užkandžių, salotų ir kitų skanėstų. Jei planuojate savaitgalį ir jūs, visos iškylos idėjos – Miglės krepšelyje!

Vilkinio ežero poilsiavietė

Miglė viena iš tų, kurie įsitikinę, kad vasarą laiką leisti ir skaniai valgyti reikia ne namuose prie stalo, o gamtos apsuptyje, pavyzdžiui, Vilkinio ežero poilsiavietėje. Su gerų draugų kompanija tokios iškylos atneša geriausias emocijas, o dalintis maistu juk visada smagiau visiems drauge. Ar jau ruošiatės savo iškylai?

Zaraso ežero Didžioji sala

Miglės poilsiaviečių sąrašo perlas – Zaraso ežero Didžioji sala. Čia ir gamta nuostabi, ir pramogų netrūksta. Kol vieni gaivinasi vandenyje, su kitais Miglė ruošia iškylą ir, patikėkite, verta tokią patiems pasidaryti – viskas skanu ir sveika. Planuokite savaitgalį Zarasuose!

Festivalio „Mėnuo Juodaragis“ organizatorių nuotr./XV „Mėnuo Juodaragis“ Zaraso saloje
Festivalio „Mėnuo Juodaragis“ organizatorių nuotr./XV „Mėnuo Juodaragis“ Zaraso saloje

Poilsiavietė „Kopa“

Pušyną ir kopas (tiesa, žemynines) galima rasti ir Panevėžio rajone esančioje Žaliosios girios poilsiavietėje „Kopa“. Po ilgų pasivaikšiojimų vaizdingais takais ir gryno oro Miglės iškylos krepšelio turinys išnyksta per kelias minutes, tad ji pataria visada įsidėti daugiau. Jūs gi žinote tą maisto skonį miško apsupty – nepakartojamas!

Daugiau maršrutų galite rasti čia.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką