Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laiškas mamai. „Džiaugiuosi paveldėjusi tavo tyrą širdį“

Rankos danguje
„Fotolia“ nuotr. / Rankos danguje
Šaltinis: 15min
0
A A

Mama kiekvieno žmogaus gyvenime vaidina bene svarbiausią vaidmenį, tačiau kiek dažnai mes jai dėkojame? Tikriausiai pernelyg retai. Būtent dėl to portalas Ji24.lt skelbia laiškų konkursą „Ačiū tau, Mama!“. Dar vienas laiškas brangiausiam žmogui...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Visas konkurse dalyvaujančias istorijas rasite ČIA.

Brangi Mamyte,

labai Tau dėkoju, kad mane sukūrei ir atvedei į šį pasaulį! Be galo džiaugiuosi paveldėjusi Tavo tyrą širdį, kuri mane visą gyvenimą mokė elgtis sąžiningai, mylėti visus ir skleisti gerumą, supratingumą.

Daug žmonių yra sakę, kad esu per gera, per jautri ir per sąžininga, kad man gyvenime yra ir bus labai sunku, bet visi jie klysta. Aš didžiuojuosi savo jautria širdimi ir džiaugiuosi, kad galiu mokyti kitus gerumo bei rodyti pavyzdingą elgesį.

Dažnai išgirdusios gražesnį žodį, dainą ar pamačiusios prasmingesnį filmą abi apsiašarojame, bet tai būna laimės ašaros. Ne kartą esu girdėjusi savo vyrą juokaujant: „Na jau visai, abi vienodos“, ir tai man sukelia didelį džiugesį, nes būti į Tave panašia man didelis malonumas – Tu mano gyvenimo autoritetas.

Dėkoju Tau už besąlygišką rūpestingumą ir meilę. Tu esi vienintelė ir pati geriausia mano draugė, kuri visuomet pasakys teisybę ir linkės kuo geriausio!

Kad ir kaip dar šiandien išgyvenai nuotraukoje pamačiusi raukšles ant savo veido, kad ir tvirtinai, jog liga Tave labai pakeitė, Tu labai klysti, – esi pati gražiausia, figūringiausia Mamytė pasaulyje ir labai tikiuosi, kad vieną dieną aš būsiu tokia graži, kaip Tu. Juk net nuo darželio laikų didžiuodavausi Tavimi, nes jau tada visi girdavo Tavo natūralų grožį, mano brangi Mamyte!!!

Net ir gatvėje, kai išeiname pasivaikščioti, pravažiuojančios mašinos pypsina Tau, o Tu šypsodamasi ištari: „Ak, kad jie žinotų, kiek man metų...“.

Kaip gera apie Tave kalbėti, tiesiog... Ačiū Tau labai labai, Mamyte, už galimybę džiaugtis gyvenimu ir linkiu Tau vienintelio – kuo didžiausios sveikatos!

Su Mamyčių dienuke!

Myliu ir bučiuoju,
Tavo dukrytė


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Ačiū tau, Mama!“. 

Daugiau apie konkursą ir jo sąlygas rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Konkurse gali dalyvauti merginos ir vaikinai, moterys ir vyrai, kurie norėtų viešai paskelbti savo laišką Mamai ir padėkoti jai už pirmąją šypseną, kuria ji sutiko jus atėjusį į pasaulį, nors tos akimirkos ir neprisimenate.

Už pirmą garsesnį žodį, kuris skatino susimąstyti ir pagalvoti. Už priekaištingą jos tylą, kai iškrėtėte eilinę kvailystę, o tik vėliau pastebėjote, kad mamai tai kainavo gilesnę raukšlę veide ar per anksti pabalusius plaukus... Išliekite savo jausmus brangiausiam žmogui ir laimėkite rėmėjų isteigtus grožio prizus.

Rėmėjai
 
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką