Dabar populiaru
Publikuota: 2015 liepos 2d. 19:00

Liepos mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Taro kortos
Fotolia nuotr. / Taro kortos

„Liepos mėnesio numerologinis skaičius yra 6 – tai harmonijos, meilės, visuomenės ir mūsų visų tarpusavio ryšių simbolis. Santykiai šį mėnesį bus dominuojanti tema įvairiausiomis formomis nuo asmeninių meilės santykių, iki santykio visuomene, darbu ir naudingumo bei prasmingumo jausmu, santykiu su įvairiomis gyvenimo situacijomis ir net tikslais bei troškimais“, – teigia tarologė Lina Balsė.

Bendroji mėnesio prognozė

Šio mėnesio korta, 15 numeriu pažymėtas Velnias, kartojasi iš praėjusių metų rugpjūčio. Taigi vėl kviečiu jus į savo šešėlinės pusės ir vidinių demonų pažinimo ekskursiją. Liepos mėnesio korta Velnias yra tamsioji, iškreipta meilės pusė – troškimas, priklausomybė ir baimė.

Man ne kartą teko matyti šią kortą pasirodant santykių tema, kuomet žmogus kalba apie meilę, bet ryšys neharmoningas, kankina abu partnerius ir paremtas iš tiesų ne altruistiška, besąlygine, kilnia meile, o egoizmu ir noru (tiksliau desperatišku poreikiu) turėti. Tai manijos ir priklausomybės ženklas.

Fotolia nuotr./Velnio korta
Fotolia nuotr./Velnio korta

Tokia meilė ar troškimas, kai nenorime net apsvarstyti kitokių alternatyvų ir jaučiame didžiulę kančią negalėdami turėti, netgi užvaldyti, savo troškimų objekto, atima bet kokią laisvę, įkalina ir paverčia mus vergais. Velnio korta simbolizuoja situacijas, kuomet beviltiškai trokštame išlaikyti šalia savęs „mylimą“ žmogų ir galime dėl to griebtis bet kokių priemonių.

Kai nedrįstame nutraukti nelaimingų santykių vien dėl materialinės priklausomybės, arba išeiti iš nekenčiamo darbo vien dėl baimės prarasti finansinį stabilumą, arba svarbiausiu dalyku laikome savo laikiną ir senstantį fizinį kūną, jo grožį bei stengiamės visais būdais pratęsti jaunystę.

Velnio kortoje žmonės grandinėmis prirakinti prie demono altoriaus. Grandinės ant kaklo yra gan laisvos ir norint galima būtų jas nusiimti. Tai ženklas, jog iš tiesų ne demonas mus kalina, ne tas žmogus, situacija ar objektas, prie kurių esame prisirišę, o mes patys atsisakydami tai paleisti.

Kame yra šios kortos ir paminėtų situacijų tikrasis blogis? Argi labai stipriai mylėti, norėti ir prisirišti yra iš tiesų taip blogai? Ant Velnio kortos yra pavaizduota apversta penkiakampė žvaigždė, kurioje ir slypi atsakymas. Penki žvaigždės kampai simbolizuoja žmogų – galvą ir rankas bei kojas, o taip pat keturis materijos elementus Ugnį, Vandenį, Orą ir Žemę bei penktą elementą – Dvasią.

Nelaisvėje mes liekame tik tol, kol atsisakome pripažinti savyje esančią problemą, kol patys nenusprendžiame išsivaduoti.

Galva, t. y. sąmonė, turi būti aukščiau kūno ir instinktų, kaip ir dvasia turi būtų aukščiau materijos. Mes esame ne fiziniai kūnai, turintys sielas, o sielos, turinčios laikinus fizinius kūnus, kuriuos siela per savo evoliuciją keičia daugybę kartų.

Todėl amžinai sielai per stiprus prisirišimas prie laikinų žemiškų ir materialių dalykų, susitapatinimas su jais yra kelias į savo dieviškos prigimties užmiršimą ir degradaciją. Apversta žvaigždė simbolizuoja žemiškų prisirišimų iškėlimą aukščiau už Dievą ir mūsų dieviškumą, aukščiau už vienybę, už sielos poreikius ir tobulėjimą.

Teisingai sustatytos vertybės mus išlaisvina nuo kančios, o klaidingai – įkalina ir kelia kančią. Kuo didesnis prisirišimas, tuo didesnė kančia, nes niekas materialus nėra amžinas, mes nieko negalime išlaikyti pakankamai ilgai. Nieko nepajėgsime išsaugoti nepakitusio net per šį gyvenimą, o jau į kitą gyvenimą išsinešti galime tik gyvenimo patirčių įtaką mūsų sielai – išsiugdytas charakterio savybes, dorybes ar ydas. Pirmoje vietoje turi būti sielos poreikiai ir tikslai, o ne kūno troškimai.

Kortos paveikslėlyje žmonės yra atsukę nugaras juos įkalinusiam demonui ir net nerodo noro nusiimti laisvai ant jų kaklų kabančių grandinių. Nelaisvėje mes liekame tik tol, kol atsisakome pripažinti savyje esančią problemą, kol patys nenusprendžiame išsivaduoti. Kviečiu sukaupti drąsą ir liepos mėnesį atsigręžti į savo demonus, savo priklausomybes, savo ydas, savo egoizmą, savo iliuzijas ir saviapgaulę.

Atsakykite patys sau, o jei esate drąsus – parašykite apačioje komentaruose:

  • Už kokių „kabliukų“, kokių vidinių silpnybių esate laikomi neharmoningoje situacijoje, kuri teikia kančią.
  • Į kokius kompromisus einate vietoje to, kad sektumėte savo širdimi; kokiose situacijose sprendimus priimate motyvuojami baimės prarasti ar noro kontroliuoti.
  • Kokius žemiškus prisirišimus iškėlėte į pirmą vietą, pastatėte aukščiau už sielos poreikius?

Tai sudėtingi klausimai, nes jie atrodo labai abstraktūs. Nelengva suvokti, kaip jie susiję su eiline buitine situacija. Ne veltui Velnio kortoje žmonės stovi nugara į jį ir nemato, prie kokio demono yra prisirakinę, nesuvokia tikrosios problemos. Galite vadovautis tokiu kriterijumi – jei kankinatės norėdami kažko, ko neturite, arba kenčiate bijodami kažką prarasti, esate žemiškų vertybių nelaisvėje.


Prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu turime savas pamokas. Todėl kiek tikslesnę mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais-devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką, skirtą visiems bendrai.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1975 09 11. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+7+5+0+9+1+1=33. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 3+3=6. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių.

Suskaičiavome, kad visų, gimusių 1975 metų rugsėjo 11 dieną žmonių, Gyvenimo Kelio skaičius yra 6. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus Gyvenimo Kelio skaičiui skirtą mėnesio Taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Jūsų mėnesio korta Kardų 9

Blogi sapnai ir negeros nuojautos. Jausite didelį stresą ir labai nerimausite dėl to, kas vyksta aplink. Net jei nutiko kažkas išties negero, jei teko patirti traumą, netektį ar nusivylimą, toliau kančios būsenoje laiko jau ne tas įvykis, o jūsų pačių, lyg užstrigusi plokštelė, apie tą įvykį besisukančios mintys ir užsisklendimas savyje. Tai žiaurumas savo atžvilgiu šitaip save kankinti.

Tokioje situacijoje vienintelė išeitis yra priimti skausmą, susitaikyti su tuo, kas nutiko, išgyventi tai ir leisti iš kančios gimti gilesnei užuojautai, išminčiai ir naujam gyvenimo etapui. O jei nieko realaus nenutiko, tiesiog leidote įsisiūbuoti baimėms ar pernelyg įsijautėte į kitų problemas, paleiskite tai.

Savo išgyvenimais jūs siunčiate energiją tam įvykiui, kurio bijote ir didinate jo tikimybę. Verčiau susitelkite į pozityvias mintis, į savo viltis ir lūkesčius ir siųskite energiją jų realizacijai.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Jūsų mėnesio korta Skeptrų Karalienė

Skeptrų Karalienė sako, kad būsite energingi, optimistiški ir ambicingi, ryžtingai sieksite savo užsibrėžtų tikslų, todėl galite tikėtis progreso darbe ar versle bei pasisekimo socialiniame gyvenime. Kadangi tai ugnies elemento korta, supykdyti galite tapti trumparegiais karštakošiais, įsivėlę į ginčą ar varžybas pasakyti ar padaryti kažką, dėl ko vėliau tektų gailėtis.

Moterims ši korta rodo jų patrauklumą priešingai lyčiai ir kad turėsite dėl jūsų besivaržančių gerbėjų. Tiek vyrai, tiek moterys gali sulaukti draugiško palaikymo iš veiklios ir šiltos moters (sesers, kolegės, vadovės ar kt.), kuri moka būti atsidavusi ir ištikima draugė, tačiau geriau jos nesupykdyti.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Jūsų mėnesio korta Skeptrų 4

Kokia džiugi ir šventiška korta. Šį mėnesį nusiteikite daugiau laiko praleisti su draugais ir šeima. Jei pastaruoju metu sunkiai dirbote, skirkite laiko stabtelėti ir įvertinti tai, ką pavyko pasiekti, atšvęsti savo ar artimo žmogaus pasiekimus.

Korta vaizduoja grįžimą namo ar į pažįstamą vietą, kurioje jausitės laukiami ir vertinami, o taip pat komforto jausmą, kuomet žinai, kad esi savo vietoje. Šį mėnesį galimi tokie įvykiai, kaip trokštamų pareigų ar geresnio kabineto darbe gavimas, verslo įsteigimas ir atidarymas, kolektyvo šventė, sėkmingas sutarties pasirašymas ar partnerystės sudarymas, įkurtuvės naujuose namuose ar apsigyvenimas kartu su mylimu žmogumi, statybų ar svarbaus jų etapo užbaigimas ir kiti įvykiai, kurie leidžia įsitvirtinti gyvenime, rasti ir užimti savo vietą.

Taip pat skaitykite: Liepų žydėjimo metas: renkame atsargas sveikatai ir grožiui

Gyvenimo kelio skaičius 4. Jūsų mėnesio korta Skeptrų 7

Skeptrų 7 pasakoja, kad jausitės tarsi nuolatinėje kovoje, prieš jus bus visa virtinė iššūkių ir stipri opozicija ar konkurencija. Atrodo, kad visi taip ir taikosi nutempti jus žemyn ir užimti jūsų vietą. Nepriimkite to asmeniškai, greičiau jau laikykite komplimentu.

Tik aiškiai žinodami savo vertybes ir įsitikinimus sugebėsite atskirti, kada reikia už juos pakovoti, o kada geriau pripažinti kito teisę į skirtingą nuomonę.  Jūsų laukia svarbus išbandymas – darbas, reikalaujantis pranokti save patį, egzaminas ar darbo interviu. Teks ginti savo teritoriją, autoritetą, savo įsitikinimus ir vertybes. Tiesiog būkite pasirengę sukaupti visas jėgas ir parodyti, ką sugebate.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką