Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 4d. 18:23

Lietuvos svajonių jaunikiai

Modelis Tuen Simon Pham
Gretos Skaraitienės nuotr. / Modelis Tuen Simon Pham

Išvydus juos televizoriaus ekrane ar žurnalų puslapiuose, merginų širdys ima plakti tankiau. Kalbant apie juos, neišsiverčiama be epitetų „seksualiausias“, „geidžiamiausias“, „patraukliausias“. Naujausiame savaitraščio „Ji“ numeryje interviu su žaviais Lietuvos vyrais.

Pradėkime nuo Tueno Simono Phamo. Prieš kelerius metus apie Grigiškėse gyvenusį strazdanotą vaikiną nedaug kas težinojo. Viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai sykį egzotiškos išvaizdos jaunuolis atsidūrė „Mados infekcijoje“. Tuenas Simonas Phamas pasirašė sutartį su modelių agentūra ir išvyko šturmuoti Niujorko. Dabar jo atvaizdą galima išvysti populiariausiuose pasaulio žurnaluose ir reklamose, jis dirba su garsiausiais dizaineriais ir fotografais ir tvirtina nežinąs, kad merginos apie jį svajoja naktimis.

„Nežinojau, kad mane merginos vadina svajonių vyru. Tokiu savęs nelaikau, gal dar nesu tiek sužvaigždėjęs, – sako šypsodamasis. – Šiaip „-iausio“ etiketės ir žinomumas įpareigoja mane elgtis kiek kitaip, skatina daugiau siekti ir kilti karjeros laiptais“.

O tvirtame šviesiaplaukio kanojininko Jevgenijaus Šuklino glėbyje norėtų ištirpti ne viena mergina. Olimpinis vicečempionas prisipažino, kad šiuo metu jo širdis yra laisva.

„Iš šalies atrodo, kad žinomumas ir sėkminga karjera yra pranašumas norint užmegzti santykius, deja, realybė yra kitokia. Dėl treniruočių, varžybų ir stovyklų manęs beveik nebūna Lietuvoje. Grįžtu ir po kelių dienų vėl turiu iškeliauti. Reta mergina gali ilgiau negu pusmetį nepavargdama nuolat laukti sugrįžtančio mylimojo, – atvirauja pašnekovas ir priduria: – tiesa, šis mano gyvenimo tarpsnis nesitęs amžinai.“

Kanojininkas atskleidžia, kad turi planų tęsti sportininko karjerą iki kitų olimpinių žaidynių. „Tikslas – pasirodyti kuo geriau, o paskui gal trauksiu poilsio“, – sako J. Šuklinas.

Tada žavus vyras galės kur kas daugiau laiko skirti meilės reikalams. Svajonių jaunikiu vadinamas sportininkas žada mylimajai romantiškas keliones ir jaukius vakarus klausantis, kaip jis skambina gitara.

Suintrigavome?.. Ką apie savo gyvenimą, moteris ir karjerą atvirai pasakoja aktorius Žilvinas Tratas, dainininkas Tomas Eigertas bei šokėjas Andrius Butkus, skaitykite 1-ajame populiariausio savaitraščio moterims „Ji“ numeryje.

Žurnalas „JI“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką