Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 6d. 13:00

Likimo ženklai: kaip išmokti juos pastebėti ir suprasti

Kaip suprasti likimo ženklus?
Fotolia nuotr. / Kaip suprasti likimo ženklus?

Vieni žmonės tiki, kiti ne, kad mus nuolatos pasiekia tam tikri likimo ženklai. Tačiau kaip juos reikėtų vertinti? Kaip perspėjimą, galimybę išspręsti tam tikras problemas, būdą išvengti nemalonumų?

Esmė ta, kad mes arba neatkreipiame dėmesio į tam tikrus niuansus, arba juos gerokai pervertiname ir išpučiame. Kaip atrasti aukso viduriuką? 

Artėjančių įvykių gaudesys

Būna, kad atrodo, jog kažkas laukia, tačiau konkrečiai, kas, sunku pasakyti. Jau nuo seniausių laikų tikima, jog ateitis slypi dabartyje, tačiau visa tai reikia mokėti perskaityti. Būtent šia mintimi remiasi liaudies burtai ir visokie kiti spėjimai. Žmonės, kurie domisi anomalijomis, sako, jog dauguma neįvertina šitų ženklų, tuo labiau kad jie iš tiesų sunkiai šifruojami, ypač tada, kai signalizuoja apie nelaimes, ligas, bėdas. Pavyzdžiui, ezoterikai sako, jog gyvūnai turi vadinamąjį šeštą pojūtį, jausmą, kad kažkas nutiks, kurio žmonės savyje neatskleidžia arba dažnai nė neturi.

Apskritai laiku pamatyti ar išgirsti likimo ženklai mums leidžia pažinti savo pasąmonę, padaryti atitinkamas išvadas iš praeityje nutikusių įvykių ir pasiruošti ateičiai. Tai lyg tam tikras tiltas, jungiantis dvasinį ir apčiuopiamų formų pasaulius.

Taip pat skaitykite: Skaitome iš delno: likimas pagal 3 svarbiausias linijas

Likimo ženklai – tai Visatos būdas su mumis atrasti dialogą. Būtent per juos mus tarsi savaime aplanko tam tikri atsakymai iš vidaus, per mūsų pojūčius. Kokie tai gali būti signalai?

Galite pradėti nuo paprasčiausio eksperimento. Pavyzdžiui, paimkite savo mėgstamiausią knygą (tegu tai nebūna chemijos ar istorijos vadovėlis), susikaupkite, pamąstykite apie tai, kas jums neduoda ramybės. Tuomet verskite knygą ir beskite pirštu į kurį nors puslapį. Toje vietoje esantį tekstą perskaitykite ir pabandykite pritaikyti savo situacijai – tai gali būti patarimas, svarbūs žodžiai, o gal tiesiog netiesioginė mintis, užvesianti ant kelio. Taip pat atkreipkite dėmesį, jeigu tie patys žodžiai nuolat pakliūva į jūsų akiratį. 

Kokius dar ženklus mums siunčia likimas?

Situacijų gali būti visokių. Tarkime, jūsų laukia svarbus susitikimas, darbo pokalbis, o jums jau nuo pat ryto nesiseka, viskas krinta iš rankų, apsiplikote kava, ištrūksta megztinio saga, dingsta mylimiausi bateliai, neužsiveda automobilis...

Ką tai reiškia? Kad nekeltume nė kojos iš namų, o gal tai tėra įsivaizduojamos nesėkmės baimė? Sutapimų virtinė?

Astrologai sako, kad tam tikrais lemties ženklais gali tapti:

Visiškai netikėtai nugirstas pokalbis, kuris įstrigo į galvą ar sudomino jus taip, kad niekaip negalite apie jį negalvoti. Greičiausiai jis jums buvo aktualus, palietė jūsų dabartinę situaciją. Panagrinėkite, kaip tas pokalbis gali jums padėti, kaip iš to išpešti naudos.

Nesuprantami ir nepaaiškinami poelgiai. Pavyzdžiui, įsigyjate visiškai nenaudingą daiktą, kažkodėl sugalvojate į darbą eiti kitu keliu nei įprastai, pasielgiate taip, kad patys negalite tuo patikėti. Visa tai dėliojasi lyg kokia mozaika. Paprasčiausias pavyzdys – turite būti laiku sutartoje vietoje dėl darbo pokalbio, tačiau dėl kažkokių priežasčių jums nepavyksta ten atsidurti. Ar reikia galvoti, kad jums nepasisekė? Nebūtinai. Kartais tai gali reikšti, kad darbas būtų buvęs jums netinkamas arba, kad geresnė savirealizacijos sritis dar tik prieš akis.

Netikėtai rasti daiktai. Tarkime, jūsų gyvenimo situacija tokia, kad nežinote, kuriuo keliu geriau pasukti. Rinktis vieną ar kitą darbą, skirtis ar bandyti gelbėti santykius, o gal atsidūrėte sunkioje finansinėje padėtyje. Netikėtai atrasti daiktai (jie gali pasirodyti pačia įvairiausia forma), gali jums atskleisti kelią, kuriuo geriau eiti ir nepasiduoti.

Netikėti įvykiai, nesusipratimai įvykę sus jumis ar jūsų akyse. Tarkime, kažkas jus užsipuolė, o gal pagyrė? Paskambino apsirikęs numeriu, tačiau pasakė tai, ką norėjote išgirsti? Visa tai taip pat gali būti susiję su tam tikrais jūsų gyvenimo aspektais. 

Emocijos. Kartais jaučiame netikėtą džiugesį arba iš kažkur išlindusią blogą nuojautą, liūdesį ir panašiai. Gerai įsiklausykite į save ir, jeigu atlikdami tam tikrus darbus esate apsupti blogos nuojautos, tuomet stenkitės atrasti atsakymą. 

Taip pat skaitykite: Vyrai, su kuriais geriau neiti į lovą

Tai, kad atitolina jus nuo tikslo. Kartais mes pasirenkame ne tą žmogų, ne tą profesiją, ne tuos draugus. Beprotiškai trokšdami išsvajotos meilės ar darbo, esame pasiruošę viskam ir darome viską. Nepasiduodame nė akimirkai. Tačiau ar gauti tai, ko trokšti, visada yra laimėjimas? Kartais atvirkščiai.

Pavyzdžiui, norite ištekėti, vestuvės jau ant nosies, o vis kas nors nutinka, dėl ko reikia atidėti šventę. Arba, atrodo, kad jau tuoj užimsite norimas pareigas, o jas iš panosės nušvilpia kitas žmogus. Kitas pavyzdys – seniai planuojate kelionę, tačiau bene trečią kartą atidedate. Kartais geriau atsisakyti to, ką iš jūsų susigriebia likimas ar bent jau pagalvoti, kodėl neįvyksta tai, ko taip trokštate. Gal jis įspėja, kad santuoka bus nelaiminga, pareigas užėmęs žmogus bus priverstas įsivelti į aferą, o kelionėje būtų laukusios nesėkmės?

Taip pat prie likimo ženklų galima priskirti ir astrologines pranašystes, sutiktus žmones (jie visada suvaidina tam tikrą vaidmenį mūsų gyvenime), sapnus, į rankas pakliuvusias knygas ir t. t. Taigi, tai gali būti bet kas...  

P. S. Neverta pamesti galvos. Dažnai mes įvairiems gyvenimo įvykiams priklijuojame nereikšmingas etiketes arba, atvirkščiai, pernelyg juos sureikšminame. Būkite atidūs, tačiau nepersistenkite. Pavyzdžiui, vyrauja nuomonė, kad viskas įrašyta mūsų pasąmonėje. Joje yra visi galimi būtų ateities sprendimų variantai, ir visa tai žinome intuityviai. Didžiausias darbas – mokėti tai išlaisvinti.

Tik mūsų pačių mintys kuria pagrindą po kojomis. Tačiau verta atsiminti, kad asmenys individualiai vertina tuos pačius įvykius ir priskiria savitą simboliką. 

Temos: 2 Ženklai Likimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką