Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2015 gegužės 2d. 10:30

Linos laiškas mamai. „Mama, aš visada tave globosiu“

Lina su savo mama
Ji24.lt skaitytojos nuotrauka / Lina su savo mama

Mama kiekvieno žmogaus gyvenime vaidina bene svarbiausią vaidmenį, tačiau kiek dažnai mes jai dėkojame? Tikriausiai pernelyg retai. Būtent dėl to portalas Ji24.lt skelbia laiškų konkursą „Ačiū tau, Mama!“. Siūlome paskaityti Linos laišką.

Visus konkurse dalyvaujančius laiškus rasite ČIA.

Brangi Mamyte, Ačiū Tau,
Kad nepalūžai Tu tada,
Kai spaudei prie krūtinės mane,
O savo meilę laidojai žeme...

Kad į gyvenimą žengei drąsiu žingsniu,
Nors tikiu, kad Tavo širdis rėkė skausmu.
Išauginai mane laimingu žmogumi,
Už tai be galo dėkinga Tau esu.

Kas vakarą galvoju, Mamyte, apie Tave. Kokia sunki tavo dalia. Išauginai mane viena, buvai man tėtė ir mama.

Tėvelio juk netekome abi labai anksti. Man tuomet tebuvo keli mėnesiai. Ilgiuosi, Tėveli, be galo tavęs... Bet toks jau tas likimas – ta viena nelemtinga diena, ir visas gyvenimas Mamytei tapo sunkia našta.

Didžiausią pagarbą Tau, Mamyte, jaučiu, kad išauginai mane sunkiu Tau laiku, nepalikai manęs ir suteikei viską, ką galėjai duoti tuo metu. Ačiū už meilę, už šilumą, už apsaugą, už rūpestį, už bemieges naktis, už šypseną, už globą, už kantrybę, už palaikymą, už daug daug daug visko...

Neužtektų visų gražiausių žodžių apsakyti, kokia dėkinga Tau esu. Ne tik žodžiais, bet ir darbais stengiuosi ir stengsiuosi palengvinti Tavo gyvenimo sunkumus.

Būsiu šalia ne tik, kai brauksi ašaras gailias, bet ir laimės akimirką. Žinok, aš visada būsiu šalia. Neleisiu niekam skriausti aš Tavęs ar užgauti žodžiais negražiais. Tu nebijok, globosiu aš Tave, nes šiam pasaulyje geresnės nėra už Tave.

Atsiprašau, jei nebuvau geru vaiku, jei pasakydavau ką pakeltu tonu, jei neklausydavau Tavo patarimų gerų, žinok, dėl to labai senai kenčiu. Tu mane mokei eiti tik doru keliu, neleidai klysti ir skatinai siekti užsibrėžtų tikslų.

Užaugusi puikiausiai Tave suprantu, mokaisi tik iš savo klaidų. Kai kuriose situacijose nepaklausiusi aš tavęs, dabar gailiuosi iš visos širdies ir graužiu save dėl padarytų klaidų. Nežinau, kokia būčiau užaugusi, jei neturėčiau Tavęs. Tik Tavo dėka esu žmogumi. Ačiū.

Mamyte mano, ar žinai?
Tave mylėsiu amžinai.
Už tavo rūpestį ir gėrį,
Dėkinga amžiais būsiu aš.

Rankas raukšlėtas išbučiuosiu...
Plaukučius žilus Tau iššukuosiu...
Dailų veidelį išbučiuosiu...
Ir būsi man gražiausia iš visų,

Nes esi mano Mama.


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Ačiū tau, Mama!“. 

Daugiau apie konkursą ir jo sąlygas rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Konkurse gali dalyvauti merginos ir vaikinai, moterys ir vyrai, kurie norėtų viešai paskelbti savo laišką Mamai ir padėkoti jai už pirmąją šypseną, kuria ji sutiko jus atėjusį į pasaulį, nors tos akimirkos ir neprisimenate.

Už pirmą garsesnį žodį, kuris skatino susimąstyti ir pagalvoti. Už priekaištingą jos tylą, kai iškrėtėte eilinę kvailystę, o tik vėliau pastebėjote, kad mamai tai kainavo gilesnę raukšlę veide ar per anksti pabalusius plaukus... Išliekite savo jausmus brangiausiam žmogui ir laimėkite rėmėjų isteigtus grožio prizus.

Rėmėjai
Rėmėjai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką