Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 5d. 19:24

M.Matulaitytė-Feldhausen: visus savo „vosmoje marta tiulpanus“ – ten, kur saulė neužšviečia

Milda Matulaitytė-Feldhausen
Asmeninio albumo nuotr. / Milda Matulaitytė-Feldhausen

Ir niekada, girdite, niekada jų iš ten nebeišsitraukite. Nagi būkit geri, ką? Ai, sakot, „tiulpanai“ gražu, nes va, moterys, gyvenimo gėlės, joms reikia dovanoti gėlių? Dovanokit. Bet tik savosioms mašoms ir tatjanoms, nu toms, kurios alpsta nuo tų palamdytų, žemėtais kotais, į pigų celofaną susuktų tulpių.

Tų, kur po kelis centus už vieną štuką. Nu, vieną vienetą. Geriausia tų, kur maksimose stovi. Pabuvusios tokios, vargtelėjusios, kaip ir tos natašos, kurios jomis džiaugsis.

Ai, nai, nai, pikta sakot esu, nes tokiai kaip aš, niekas niekada jokių gėlių nedovanoja? Iš principo jūs esate teisūs, na, vosmoje marta man jau šimtas metų kaip niekas jokių gėlių nedovanojo...

Tiesa, jūs perdėm nesivarginkit analizuodami mano tamsios sielos užkaborius. Nes žinot, kol analizuosit, jums iš po nosies paskutinius tiulpanus nugvelbs, kaip paskui teisinsitės? Aš juk jau viską girdėjau, ką jūs man apie mane sakėte, tai nemanau, kad atrasite, ką naujo pasakyti.

Bet jūs mane gi pažįstate, man patinka provokuoti. Na, man patinka pakrapštyti kokį nors tabu ir žiūrėti, kaip pagiežingi komentarai plakasi į mano stiklinę sieną. Tiesa, kartais man nuo savo pačios provokacijų tenka ir nukentėti. Kaip antai, praėjusiais metais.

Čiuptelėjo gi nelabasis pernai man už plunksnos Kovo 8-ąją ir turėjau neapdairumo savo feisbukuose pasisakyti, ką man, asmeniškai, ši šventė reiškia. Ir vėl – ai, nai nai, kai padavė to sovietinio raugo kvapelio! Liūdniausia, kad tuo raugu atsiduoda jauni žmonės, kurie, teoriškai, lyg ir turėtų būti to (ir – tuo) nesugadinti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

19:56
13:58
00:46

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką