Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Meilė ir karma: kaip mokame už praeities klaidas

Karma ir meilė – susijusios
Fotolia nuotr. / Karma ir meilė – susijusios
Šaltinis: 15min
1
A A

Greičiausiai kiekvienas mūsų gyvenime yra bent kartą paklausęs savęs: „Kodėl man taip nesiseka meilėje?“

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Kasdien sutinkame dešimtis žmonių, kurie mus supa, ir visa tai vyksta ne veltui, tiksliau – kad suprastume savo esybę šioje planetoje ir sumokėtume karmos skolas. Taip pat ir meilėje – čia karma vaidina ne mažiau svarbų vaidmenį.

Kas gi ta karma? 

Karma – tai veiksmų, praeities įvykių algoritmas, kuris veikia dabartinį mūsų gyvenimą ir ateitį. Žinoma, tikėti ar netikėti karma – kiekvieno apsisprendimas. Tačiau Rytų kultūroje ir filosofijoje karma groja pirmuoju smuiku. Teigiama, kad būtent ji tampa visų nutikimų centru. Pavyzdžiui, nuolat jaučiate pyktį, pavydą, įniršį, konfliktuojate. Kodėl taip yra? Dar vakar vienas kitam šnabždėjote meilės žodžius, o šiandien svaidotės baisiausiais įžeidimais. Gali būti, kad šias problemas atsinešėte iš praėjusiųjų gyvenimų. Na, o neišspręstos bėdos persekioja tol, kol galiausiai atkreipiate į jas dėmesį. To dabartis ir moko – spręsti problemas ieškant jų šaknų.

Pavyzdžiui, vyras ir moteris susituokė, gyvena laimingai, tačiau ilgainiui vis išlenda tam tikrų ydų. Vyras pradeda taip pavydėti, kad ji ima laikyti jį tikru tironu ir diktatoriumi. Santykiai pasmerkti nutrūkti, tačiau moteris gailisi, kad nesuteikė antros progos, ją persekioja kaltė, nes jos buvęs vyras iš sielvarto paliko šį pasaulį. Gali būti, kad kitame gyvenime jie vėl susitiks, o juos persekios neišspręstos bėdos. Tad ką daryti? Moteris neturi jausti kaltės, kad paliko vyrą, su kuriuo jos gyvenimas priminė pragarą, o vyras – išmokti valdyti savo emocijas, priimti likimo pamokas.

Santuokos sudarytos danguje?

Tačiau kas verčia gyventi kartu visiškai skirtingus ir, atrodo, nelaimingus žmones? Pasirodo, juos gali sieti karminė santuoka. Būna, kad aiškiai matosi, jog pora nesutaria, vaikšto perkreiptais veidais, tačiau nepasuka į skirtingas puses, nors tu ką! Žvelgiant iš ezoterinės pusės, juos laiko tos nematomos jėgos, nes tie du žmonės sulipdyti vienam tikslui ir turi kartu nueiti kelią. Gali būti, kad jie – vienas kito mokytojai: šviesių santykių, tarpusavio supratimo, konfliktų sprendimo... Taigi – tokia jų karma. Indai netgi mano, kad ta karminė santuoka sudaryta tarp tų žmonių, kurie jau buvo susitikę praėjusiame gyvenime, tačiau teisingų pamokų taip ir neišmoko.

Karminių santykių ženklai

Kaip sužinoti, kad jūsų santykiai paženklinti karmos? Pasirodo, tokie žmonės dažniausiai susituokia labai greitai – pažintis dar nespėjo įsibėgėti, o jie jau pasidabinę vestuviniais žiedais. Jiems kyla toks įspūdis, kad jau yra pažįstami tūkstančius metus, prisimena vienas kito balsą, gestus, emocijas. Kitas ženklas – amžiaus skirtumas, tarkime, 5–10 metų. Tai gali reikšti, kad susitikote neatsitiktinai (atsitiktinumai apskritai vertinami prieštaringai) ir turite vienas kitam atiduoti skolas, išmokti pasidalyti vaidmenimis. Beje, kuo didesnis metų skirtumas, tuo stipresnė karminė trauka. Tokiems žmonėms sudėtinga netgi išsiskirti, kad ir kaip jie to norėtų. Dažnai šioje poroje arba skamba dangaus vargonai, arba pliekiamasi žodžių mūšyje. Pastaruoju atveju karminės skolos ir kaltės jausmas dar labiau sunkėja ir vis labiau spaudžia sąžinę.

Beje, kuo didesnis metų skirtumas, tuo stipresnė karminė trauka. Tokiems žmonėms sudėtinga netgi išsiskirti, kad ir kaip jie to norėtų.

Metų skirtumas gali būti priskirtas prie netikėtumo faktoriaus, pavyzdžiui, santykius sukuria žmonės, kurie, atrodo, negali būti kartu: skiriasi požiūriai, temperamentai, jau minėtasis amžius, socialinė padėtis, kamuoja tam tikros priklausomybės. Turtinga milijonierė įsimyli jauną macho, vos paeinantį senuką sužavi jaunutė mergina, po 20 metų susitinka buvę bendramoksliai ir, palikę šeimas, puola kūrenti įpliekstą aistros židinį... Greičiausiai bent vieną atvejį esate girdėję jei ne savo, tai kitų žmonių gyvenimuose ir pasakojimuose. Gali būti, kad iki santuokos pora sekė vienu gyvenimo keliu, tačiau atėjo laikas karminiams santykiams ir juos apgaubusioms problemoms spręsti, ir viskas staiga pasikeičia.

Karminiai santykiai labai dažnai gali būti tarp žmonių, iš kurių vieną kamuoja priklausomybė. Pavyzdžiui, pas mus labai populiari ir skausminga situacija, kai vyras geria, o žmona su juo gyvena visą gyvenimą ir nė nesiruošia palikti, nors siaubingai kenčia. Astrologai tikina, kad toks žmogaus pasirinkimas sukuriamas jo paties. Pasąmoningai rinkdamasis priklausomybės kamuojamą asmenį, kitas save baudžia už praeities klaidas, slepiamą kaltės jausmą.

Panašiai situacija klostosi ir tuomet, jei sutuoktiniai mėgsta pasijusti dramos herojais: meilės trikampiai, audringi konfliktai, lėkščių daužymas ir verksmingi atsiprašinėjimai susilieja į vienį. Tokia „meilė“ – kasdienė jų duona, tačiau išsiskirti jie paprasčiausiai negali.

Neverta numoti ranka ir į tokią situaciją, jeigu su savo partneriu vis skiriatės ir taikotės. Tarkime, moteris vis palikdavo draugą, tačiau jų keliai vis susikirsdavo, kol galiausiai pora susituokė. Taigi, vaikščiodami ratais, jie visgi susijungė santuokos saitais, kad ištaisytų klaidas, kurias darė ankstesniuose gyvenimuose.

Trumpai tariant, jeigu susipažinote su žmogumi, tačiau į viską, ką jis daro, kalba, kaip elgiasi žvelgiate per déjà vu prizmę, kas žino, gal jus suvedė karma ir praėjusieji gyvenimai?

Beje, ezoterikai įdomiai traktuoja ir tas poras, kurios niekaip negali susilaukti vaikų. Pasak jų, taip nutinka todėl, kad žmonės nejuda į priekį ir neišsprendžia jiems likimo patikėtų karminių užduočių.

Karminiai santykiai – žlugdo ar kuria? 

Galime jus pradžiuginti – karminiai santykiai ne tik suteikia daugybę gyvenimiškų pamokų, bet ir gydo mūsų sielą, skatina kūrybiškumą. Pereidami per ugnį ir vandenį, stiprėjate visomis prasmėmis ir ilgainiui tampate vienas kito gelbėtoju, akių šviesa. Vadinasi, laiku padarėte reikiamas išvadas, išmokote pamokas, kurias jums siuntė linkimas, už tai sulaukėte dovanos – kokybiškų, visaverčių ir laimę dovanojančių santykių.

Jeigu norite, kad sąjungą lydėtų sėkmė, visų pirma reikia netingėti, nepriimti visko, kaip savaime suprantamo dalyko, o smulkmenose ieškoti atsakymų, nes konfliktai kyla dėl menkiausių dalykų. Nesistenkite perauklėti vienas kito ir nenorėkite, kad partneris šoktų pagal jūsų dūdelę. Rezultato nesulauksite ir, gali būti, kituose gyvenimuose vis susitiksite tam, kad ir toliau neštumėte savo bėdų ir problemų kryžių.

Ar ilgai trunka karminiai santykiai? Jeigu santykiai gydantys, suteikiantys sparnus, poroje esantys žmonės jaučiasi emocionaliai nepriklausomi, laisvi, tačiau besąlygiškai vienas kitą myli ir palaiko. Tačiau jeigu karminis ryšys žlugdantis, tuomet porą susieja praėjusių gyvenimų problemos, t. y. jie turi išmokti paleisti vienas kitą ir nesisavinti. Taigi, jeigu jūsų santykiai teikia tik kančią, ašaras ir liūdesį, tačiau niekaip negalite nutraukti j, supraskite, kad iš tikrųjų turite priimti sprendimą. Gilios emocijos veda į išgyvenimus, bet ne meilės keliu. Meilė turi įkvėpti, raminti, džiuginti, o ne klupdyti, išsunkti ir persekioti tragedijos šešėliu. Taigi, kiek truks karminiai meilės santykiai, atsakyti sau galite tik patys...

Temos Karma, Žmona
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką