Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 2d. 17:00

Meilės zonos pagal fengšui

Žvakės
Fotolia nuotr. / Žvakės

Kartais aistringi santykiai virsta nuobodžia rutina, o tikimybė surasti mylimą žmogų prilygsta neįmanomai misijai. Trumpai tariant, jeigu meilės reikalai nesiklosto taip, kaip norėtųsi, galite pasikliauti kinų praktika fengšui ir įžiebti meiles zonas namuose nauja liepsna.

Ko neturėtų būti meilės zonoje?

Meilės zona yra pietvakarinėje pusėje. Tad kuo geriau išnagrinėkite ją ir atkreipkite dėmesį net į menkiausias detales.

  • Ką sako, jei ant sienų kabo paveikslai ar įrėmintos nuotraukos, kuriose vaizduojama vieniša moteris, pavyzdžiui, kad ir jūs pati? Pagal fengšui taip išreiškiamas noras būti vienai, be to, siunčiama negatyvi informacija į asmeninį jūsų gyvenimą. Tą patį galima pasakyti apie vaizduojamus sugriuvusius namus ar apaugusius vandens telkinius.
  • Meilės zonoje neturėtų būti dulkių, purvo, netvarkos. Seni ir nereikalingi daiktai, skirti tik išmesti, blokuoja pozityvios energijos srautus ir netgi prišaukia nesėkmes į asmeninį gyvenimą.
  • Iš šios zonos būtina pašalinti visus daiktus, kurie įkūnija vandenį, pavyzdžiui, fontanėlius, akvariumus, mėlynos spalvos detales, nes jos gesina aistros ugnį. Meilės zonoje netinka laikyti metalinių daiktų ir gyvų augalų, nes šie, esantys iš vieno pagrindinių elementų Žemės, ištraukia visas jėgas. 

Meilės zonoje verta įkurdinti...

  • Pasirūpinkite įvairiais daiktais poromis, pavyzdžiui, keliomis žvakutėmis, vazomis, lempomis, papuošalų dėžutėmis, įsimylėjėlių statulėlėmis ir t. t. Taip pat tinka kristalai, paukštelių atvaizdai, bet kokie trikampio formos aksesuarai.
  • Nevenkite rožinės ir raudonos spalvos, nes šios simbolizuoja aistrą ir meilę. Teigiama, kad aistringų spalvų aksesuarai greitai pripildys namus šilumos, todėl, tikėtina, jūsų gyvenime pagaliau atsiras ilgai lauktas išrinktasis.
  • Su meile susiję aksesuarai, tarkime, įsimylėjusių žmonių nuotraukos, širdelės, kvapiosios žvakės, kvapūs smilkalai, taip pat puikiai tiks meilės zonoje.

Jei meilės zona yra vonioje ar tualete...

Net ir tuo atveju galima neutralizuoti neigiamą energiją, pavyzdžiui, vonios kambariui rinktis jau anksčiau išvardytų spalvų aksesuarus, raudonomis juostelėmis aprišti vamzdžius, ant durų pakabinti veidrodį. Tik jokiu būdu meilės zonos neaktyvuokite tualete! Verčiau susiraskite neutralią zoną namuose ir tuomet išdėliokite pasirinktus aksesuarus joje. O svarbiausia nepamiršti vieno esminio dalyko – jūs patys esate savo gyvenimo likimo kalviai.

Temos: 1 Fengšui

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

01:24
00:30
02:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką