Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 5d. 14:08

Menininkai kviečia į šventinį susitikimą Kaune „Kultūringai prieš Kalėdas“

Savaitgalį kauniečiai kviečiami į menininkų sambūrį „Kultūringai prieš Kalėdas”
Organizatorių nuotr. / Savaitgalį kauniečiai kviečiami į menininkų sambūrį „Kultūringai prieš Kalėdas”

Savaitgalį Kauno paveikslų galerijoje ir kavinėje „Kultūra“ į prieškalėdinį susitikimą kviečia menininkai. „Kultūringai prieš Kalėdas“ – taip pavadintas renginys suburs kultūrininkus, jo metu bus galima įsigyti kalėdinių dovanų tiesiai iš menininkų rankų, dalyvauti dirbtuvėse ir nemokamuose koncertuose.

Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, šiame renginyje bus visko – ir jau pažįstamo, ir naujo: Rasos Jusionytės Lietuvoje kurtas žurnalas „What Do People Do“, apdovanotas tarptautiniu mastu ir parduodamas nuo Berlyno iki Singapūro, išskirtinė betono juvelyrika „Celsius 273“, garsinanti Lietuvos vardą nuo Japonijos iki Prancūzijos, menininkės Jolitos Vaitkutės iliustracijos dirbtuvės ir galimybė įsigyti jos darbų, „Oak Ceramics“ keramika, kuri puošia ne vieno Lietuvos restorano stalus, leidykla „Lapas“, siūlanti išskirtinės kokybės knygas apie meną ir architektūrą, bei kiti.

Renginys taip pat kviečia į nemokamą grupių „Hit-Kick“ ir „Pilnatys“ koncertą, kuris vyks šeštadienį, o sekmadienį galėsite sudalyvauti kalėdinių vainikų pynimo dirbtuvėse su žinoma floriste Olesia Dekere ir iliustracijos dirbtuvėse su J.Vaitkute. Abi dienas vyks Audriaus Karečkos tapybos darbų paroda, tapytojos ir edukatorės Eglės Velaniškytės kūrybinės dirbtuvės.

Renginio organizatorės ir menininkės Gerda Liudvinavičiūtė ir Milda Ąžuolė teigia, kad šio renginio tikslas - sukurti platformą kūrėjams, kur šie galėtų prisistatyti ir parduoti savo kūrybą.

Pasak organizatorių, neretai mugės tampa komercija užsiimančių verslininkų niša, todėl menininkams tai tampa per brangu, prarandama mugių ir panašių renginių dvasia.

Reginio programą rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką