Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 18d. 14:28

Naujajame „Ji“ numeryje – 7 populiarūs būrimo būdai!

Žurnalas „Ji“ (3 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr. / Žurnalas „Ji“ (3 nr.)

Nuo senų senovės žmonėms magėjo užbėgti laikui už akių ir žvilgtelėti, kas jų laukia ateityje, ar apsisaugoti nuo gresiančių gyvenimo smūgių. Būtent dėl to atsirado įvairiausių burtų. Siūlome keletą populiariausių.

Pamėginkite sužinoti, ką jums siūlo likimas! Plačiau apie tai – numerio temoje „7 populiarūs būrimo būdai!“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (3 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (3 nr.)

Kaip visada, jūsų laukia ir virtuali pažintis su įdomiais žmonėmis. Vienas jų – Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentas, geografas, gidas, knygų autorius Rytas Šalna.

„Pastebėjau, kad žmonėms trūksta pasirengimo prieš vykstant į tam tikrą šalį. Jie sugeba susitaupyti kelionei, įsigyti bilietą, susiplanuoti kelionę, rezervuoti viešbutį, tačiau jiems trūksta, kaip dažnai sakau, geografinių akinių – žinių ir supratimo, kur keliauja.

Patarčiau visiems, prieš vykstant svetur, pasidomėti krašto kultūra, istorija, tradicijomis. Mėgstantiems keliauti rekomenduočiau išmokti pasidžiaugti akimirkomis, teikiamais įspūdžiais, kad ir kokie jie būtų. Patirti kelionės malonumą, priimti autentišką ir savitą tos šalies kultūrą, papročius ir gerbti tą unikalumą. Patarimų, kaip reikia keliauti, kelionių įspūdžių rasite atsivertę interviu „Įspūdžių kolekcionierius“.

Neįtikėtinai išgražėjusi teatro, kino ir televizijos aktorė atvirauja, kad pagaliau išmoko save mylėti. „Anksčiau, įsisukusi darbų verpete, tik ranka numodavau į sveikatos ir grožio procedūras. Kvailai elgiausi“, – su šypsena prisipažįsta Larisa Kalpokaitė. Apie aktorės pokyčius skaitykite straipsnyje „7 dienos su Larisa Kalpokaite“.

Skalbimo mašiną perkame ne vienai dienai ir net ne vieniems metams. Į ką atkreipti dėmesį, kad ši investicija pasiteisintų, netektų skalbyklės grąžinti dėl per didelių gabaritų, kad ji atitiktų šeimos poreikius ir ilgai veiktų, pataria „Topo centro“ ekspertas Evaldas Menčinskas straipsnyje „Renkamės skalbyklę“.

Apie nuolat didėjantį sergamumą gripu pranešama nuo gruodžio vidurio. Ar infekcija jau pasiekė piką? Kuo ypatingas šiųmetis gripas ir ką būtinai apie jį reikėtų žinoti visiems, sužinosite perskaitę straipsnį „Koks jis – šiųmetis gripas?“.

Patinka mums tai ar ne, kone kasdien tenka įsitikinti, kad žmogų sutinka pagal išvaizdą, o palydi pagal protą. Šis posakis labiausiai taikytinas darbo pokalbiuose. Kaip atrodyti, kad potencialūs darbdaviai su jumis norėtų aptarti siūlomą poziciją? Patarimų ieškokite straipsnyje „Ruošiamės į darbo pokalbį“.

Sakoma, maži vaikai, mažos bėdos, dideli vaikai – didesni ir rūpesčiai. Išties jie dabar greičiau bręsta ir į suaugusiųjų pasaulį įžengia gerokai anksčiau. Pasak psichoterapeuto Eugenijaus Laurinaičio, tėvų pareiga išmokyti seksualiai aktyvią paauglę nepastoti. „Deja, mūsų kultūroje apie paauglių nėštumo profilaktiką beveik nekalbama, nors įrodyta, kad su juo susijęs gerokai didesnis apsigimimų skaičius, įvyksta daugiau gimdymo komplikacijų, sugriūva jaunos moters gyvenimas“, – sako psichoterapeutas. Plačiau apie tai, kaip bendrauti su seksualiai aktyviu paaugliu, skaitykite straipsnyje „Su paaugliais – apie intymumą“.

Sausis – toks mėnuo, kai po sočių ir dosnių gruodžio švenčių neretam tenka skaičiuoti pinigus perkant maistą. Bet visada galima ką nors nebrangaus pasiruošti iš bulvių, makaronų, ryžių. Tik keli priedai, didelė keptuvė ir kviečiame šeimą pietų. Sotu, gardu ir taupu! Receptų ieškokite straipsnyje „Pietūs keptuvėje. Kai reikia pataupyti“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (3 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (3 nr.)

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Žurnalas „JI“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Šiuolaikiškos studijos

Video

03:02
11:55
26:29

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką