Dabar populiaru
Publikuota: 2016 lapkričio 9d. 17:06

Naujajame „Ji“ numeryje – sužinokite, kokios spalvos atneša meilę ir pinigus

Žurnalas „Ji“ (45 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr. / Žurnalas „Ji“ (45 nr.)

Mes gyvename apsupti spalvų. Nesąmoningai renkamės jas pirkdami drabužius, daiktus ar kurdami interjerą. Ir retas pagalvojame, koks kiekvienos poveikis, kodėl skirtingais gyvenimo etapais traukia tai vienos, tai kitos spalvos.

Ką jos sako apie mūsų vidinę būseną, emocijas... Pasak spalvų žinovės Vilijos Dabkevičienės, mėgstama spalva atspindi žmogaus prigimtį, charakterį, temperamentą, susikaupusias tiek psichines, tiek fizines problemas, gerąsias ir blogąsias charakterio savybes, net galimybes ir polinkius.

Spalvos veikia energiniu lygmeniu pasąmonę, emocijas, suteikia trūkstamos energijos, tam tikrų norimų savybių (saugumą, pasitikėjimą, išmintį, loginį mąstymą, seksualumą ir kt.). Jos papildo mūsų auroje išblėsusias, nykstančias spalvas, šalina energinius blokus. Jei smalsu sužinoti, kokie esate, kokios spalvos padeda pritraukti pinigus ir meilę, nepraleiskite numerio temos „Ką apie jus sako mėgstama spalva“.

Naujajame numeryje jūsų laukia interviu su buvusia garsia TV laidų vedėja Laura Imbrasiene, kuri pasirinko kitokią veiklą – pedagoginę. Dviejų vaikų mama sako, kad visada mylėjo vaikus, jautė poreikį būti ir augti šalia jų.

„Šiuolaikiniai vaikai kitokie. Juos reikia auklėti, mokyti atsižvelgiant į kiekvieną individualiai. Mažyliams negalima leisti nuobodžiauti, būtina įsiklausyti į jų išsakomas žinias, kitokį pasaulio suvokimą“, – atvirauja vaikų darželio „Išdykęs vėjas“ įkūrėja L. Imbrasienė. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Ateina išmintingų vaikų karta“.

Prasidėjus naujam sezonui, norisi atsinaujinti? Niekas nesiginčys, kad didžiausia moters puošmena, be jokios abejonės, yra plaukai. Domimės, kokios šukuosenos ir spalvos šiuo metu madingos. Tikriausiai sutiksite, kad labiausiai puošia sveiki plaukai, tačiau būtent šaltuoju sezonu nereta skundžiamės, kad jie slenka, elektrinasi, galiukai šakojasi.

Prasta plaukų būklė yra signalas, jog nusilpo organizmas. Jų grožiui įtakos turi ir miego kokybė, patiriamas stresas, vartojami hormoniniai preparatai ar pažado įgyvendinimas sulieknėti iki Naujųjų metų... Plačiau apie tai – straipsnyje „Misija – gražūs plaukai“.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (45 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (45 nr.)

Visi trokštame kuo geriau pažinti mus supančius žmones. Juk tai palengvina bendravimą, todėl naujajame numeryje psichologė Rasa Aukštinaitytė pristato ir aptaria penkis pagrindinius asmenybės tipus.

Kai susiduriame su žmogumi, kurio charakterį ar poelgius sunku suprasti, dažnai jį pavadiname tipu ar persona. Retai kada susimąstome, ką iš tiesų šie žodžiai reiškia. Nenuostabu, kad neretas suglumsta, priskirtas vienam ar kitam asmenybės tipui.

Svarbu nepainioti terminų „asmenybės tipas“ ir „asmenybės sutrikimas“ ir prisiminti, kad blogų asmenybės tipų nėra. Yra tik tinkamos ir netinkamos sąlygos jai vystytis, kurios, jeigu įsivaizduosime skalę, viename gale gali nuvesti žmogų iki harmonijos ir laimės, kitame – iki tragedijos ar psichinės ligos. Paprastai problemos nėra, kol asmenybės ypatumai nekelia didelių rūpesčių pačiam žmogui ar aplinkiniams... Plačiau apie tai straipsnyje „5 asmenybės tipai“.

Garsioji Coco Chanel kadaise ištarė nuostabią frazę: „Moterims sunkiau išsirinkti naktinius marškinius nei vyrą.“ Išties, apranga, su kuria naktį jaučiatės geriausiai, daug ką gali pasakyti apie jūsų asmenybę.

Žodis „pižama“, išvertus iš persų kalbos, reiškia „kojų drabužis“. Juokaujama, kad pižamos neišeis iš mados tol, kol jų nuotraukos bus publikuojamos žurnale „Vogue“. Gali būti, kad taip niekada neatsitiks. Bent jau tose šalyse, kuriose rudenį pliaupia lietus, o žiemą kausto minusinė temperatūra… Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Miegamojo etiketas“.

Ar dažnai pasvajojate, kaip būtų gerai mesti nemėgstamą darbą, būti pačiai sau viršininke ir taip susikrauti milijonus? Svajonė gali virsti realybe, jei mokate naudotis kompiuteriu ir turite drąsos įgyvendinti idėjas. Įdomu? Atsiverskite straipsnį „Milijono vertas darbas“.

Jei pritrūkote valgių receptų idėjų, norite pagaminti ką nors kitaip, pradžiuginti draugus, šeimyną šventiniais pietumis ar vakariene, siūlome 4 receptus su avokadais.

Taip pat neskubantiems, kuriems gaminimas yra terapija ar saviraiškos būdas, siūlome atsiversti straipsnį „Ilgai, lėtai ir sveikai“. Lėto gaminimo metodas (angl. slow cook) jau braunasi į mūsų virtuves.

Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (45 nr.)
Redakcijos archyvo nuotr./Žurnalas „Ji“ (45 nr.)

Gamintojai siūlo lėtpuodžius – priešingybes žinomiems greitpuodžiams. Lėtai ruošiamas maistas yra daug sveikesnis, nes išsaugo mineralus, vitaminus ir maistinę vertę. Neturite lėtpuodžio? Gaminkite orkaitėje!

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Žurnalas „JI“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:21
02:27
02:07

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką