Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 vasario 17d. 11:00

Numerologija: akmens skaičius

Akmenys
Fotolia nuotr. / Akmenys
Apie ypatingas akmenų galias žinoma jau nuo seniausių laikų. Jie geba gydyti, pritraukti laimę ir meilę, skleidžia neįtikėtiną energiją. Išsirinkti tinkamą nėra lengva. Dažniausiai pasirenkame jį dėl to, kad patiko, kartais tai darome atsižvelgdami į madą. Teigiama, kad yra dar vienas būdas, kaip surasti savąjį akmenį. Tai – numerologija. Šiuo būdu išsirinktas akmuo esą padės pabrėžti geriausius mūsų charakterio bruožus, suteiks daugiau energijos, atneš sėkmę.

Kaip apskaičiuoti savo akmens skaičių?

Tam, kad apskaičiuotumėte savo akmens skaičių, pirmiausia reikia sudėti savo gimimo metų, mėnesio ir dienos skaičius. Taigi, jeigu jūs gimėte 1987 05 23, sudėkite šiuos skaičius tarpusavyje: 1+9+8+7 +0+5+2+3= 35. Jeigu gavote dviženklį skaičių, tuomet turite jo skaitmenis sudėti tarpusavyje 3+5=8.

Toliau reikia apskaičiuoti savo vardo (arba likimo) skaičių. Užrašykite vardą ir pavardę remdamosi šiais skaičiais.

1 = A, J, S.

2 = B, K, T.

3 = C, Č, L, U.

4 = D, M, V.

5 = E, N, Ė.

6 = F, O, Ū.

7 = G, P, Y.

8 = H, Š, Z, Ž.

9 = I, R.

 

9 5 7 1  2 1 3 5 1 5 6 1 9 5 5 5

Pavyzdžiui, jei jūsų vardas Jonas Jonaitis, rašykite: 1 + 6 + 5 + 1 + 1 + 1 + 6 + 5 + 1 + 9 + 2 + 9 + 1 = 42. Atskirkite ir sudėkite šiuos skaičius 4 + 2 = 6. Kitaip tariant, gautą sumą dėkite tarpusavyje tol, kol liks vienaženklis skaičius. 
Taigi, dabar turime sudėti gimimo metų ir vardo / likimo skaičius – 6 ir 8, juos sudedame 6+8=14; 1+4=5. Vadinasi, jūsų akmens skaičius – 5.

 

Akmens skaičius

1

Briliantai
Briliantai

Šis skaičius būdingas lyderiams, gebančiais į savo pusę patraukti daugybę žmonių, kurie su malonumu tampa vienetuko pasekėjais. Nieko keista, kad ir akmuo, kuris jiems priskiriamas, tikrai karališkas. Tai – briliantas. Kuo pasižymi šis brangakmenis? Jis padeda išsaugoti šviesų protą ir skaidrias mintis, protingai įvertinti savo galimybes ir jėgas, be to, į gyvenimą prišaukia turtus ir blizgančią prabangą. Tačiau atminkite – briliantai geba ne tik apdovanoti, bet ir bausti, jeigu ruošiatės kokiam nors nederamam poelgiui.

Dar vienas vienetuko akmuo – agatas. Jis dvasiškai praturtina savo savininką, suteikia įtikinėjimo, (o tai labai reikalinga lyderiams) galių, padeda išvengti artėjančių nelaimių ir apsaugo nuo išdavystės.

 

2

Mėnulio akmuo
Mėnulio akmuo

Dvejetukas – tai partnerystės skaičius, todėl jam tinkamiausias Mėnulio akmuo. Jis padeda įgyti savitarpio supratimo, suteikia iškalbos, įtikinėjimo dovaną, padeda išlikti patraukliems mylimųjų akyse. Taip pat galima tikėtis ir paslaptingumo, mįslingumo, todėl jūsų partneriui niekuomet nenusibos atrasti jus iš naujo. Beje, Mėnulio akmuo nepamainomas pagalbininkas bendraujant su verslo partneriais – padės surasti bendrą kalbą ir išvengti sudėtingų ir dviprasmių situacijų.

Taip dvejetukai gali rinktis katės akies akmenį. Šis padeda išsaugoti meilę, apsisaugoti nuo neištikimybės ir jo savininkui išlikti šviesos spindulėliu mylimojo gyvenime.

 

3

Smaragdas
Smaragdas

Trejetukas – tikrų kūrybos žmonių, oratorių, rašytojų skaičius, kuriems patariama rinktis smaragdą. Jis padeda atskleisti talentus, įkvepia naujiems polėkiams, stiprina atmintį ir padeda išvengti konkurentų atakų. Nesistebėkite, jeigu galvoje pradės gimti netikėčiausių minčių, kurios išsilies ant popieriaus ar ant drobės, t. y. bet kokiu kūrybiniu pavidalu. Smaragdas padeda pasiekti ir dvasinę harmoniją. Taip pat trejetukai gali rinktis ir turmaliną. Jis yra dailininkų akmuo, suteikiantis dar daugiau kūrybinės jėgos ir atnešantis pripažinimą.

 

4

Ametistas
Ametistas

Ketvertukai visuomet trokšta kuo daugiau, nori iš gyvenimo pasiimti viską, todėl jiems tikras iššūkis atlikti vieną darbą iki galo. Jų akmuo – ametistas. Jis padeda sulaikyti aistras, pasiekti dvasinę pusiausvyrą, teisingai susidėlioti prioritetus ir tapti kuklesniems savų norų gausoje. Todėl gyvenimas tampa pareigingesnis, tikslai siekiami pamažu, o pats ametisto savininkas nebesimėto nuo vieno kraštutinumo prie kito. Ametistas apdovanoja išmintimi, o ketvertukui tai labai svarbu, nes jis nuolat įkalina save tarp tam tikrų taisyklių, moralės normų ir pan.

Be to, reikia paminėti, kad jiems idealiai tinka mėlynai švytintis turkis, padedantis susikoncentruoti į pačius svarbiausius dalykus, suvokti gyvenimo tikslą ir suprasti, ko jam iš tikrųjų reikia. Turkis apsaugo ir nuo sumaišties, kvailų ir nevaisingų poelgių, pykčio ir įtūžio priepuolių.

 

5

Cirkonis
Cirkonis

Penketukai – amžini keistuoliai, klajūnai, žavūs ir nerūpestingi, labiausiai besirūpinantys tik savo gyvenimo poreikiais. Puikiausias akmens pasirinkimas – mėlynasis cirkonis, kuris jų klajūniškose kelionėse apsaugo nuo nemalonių įvykių ir netikėtumų, piktų žmonių, padeda pasisemti išminties ir prieiti tinkamų išvadų, kaupti patirtį ir ją panaudoti savęs tobulinimui, geriems tikslams siekti. Mėlynasis cirkonis pamėtėja ir gerų idėjų, padedančių išspręsti problemas. O rubinas, kuris irgi tinka penketukams, palaikys juos sunkiose situacijose ir suteiks gyvenimiškos jėgos.

 

6

Granatas
Granatas

Šešetukas visuomet siekia abipusės naudos ir niekuomet negaili savęs, jeigu kažkam darydamas gera, pats sulaukia gerumo. Taip pat šie žmonės negali pakęsti vienatvės. Jų akmuo – granatas, padedantis atrasti tai, ko jiems stinga ir ko jie siekia: lygiaverčio partnerio, ištikimybės, draugystės ir taip atitolinantis didžiausią jų baimę – vienatvę. Granato akmuo padeda palaikyti puikius santykius su aplinkiniais ir supančiu pasauliu, padeda būti lojaliems, tvirtesniems, siekti kompromiso. Na o jeigu siekiate ir dvasinės, ir fizinės tobulybės su savo išrinktuoju, tada būtinai įsigykite akvamariną, kuris nuostabiai tinka šešetukams.

 

7

Perlai
Perlai

Septynetukai – mąstytojai ir analitikai, jiems svarbu atskleisti visas paslaptis ir prisikasti iki svarbiausių dalykų. Šių žmonių globėjai – perlai. O jie, pasirodo, yra ezoterinės išminties, pažinimo simbolis. Šie akmenys padeda tobulinti nuojautą ir priimti reikiamus sprendimus sudėtingose gyvenimo situacijose. Be to, suteikia dar daugiau moteriškumo, padeda lengviau susidoroti su nepalankiomis situacijomis ar nepriimtina informacija, atrasti tam tikrų įvykių priežastis.

Perlai savo šeimininkams suteikia gudrumo, ramybės. Vis dėlto verta prisiminti, kad geriausia nešioti perlų vėrinį, nes vienas akmuo atneša ašaras ir vienatvę...

 

8

Oniksas
Oniksas

Aštuonetukai – amžini finansų įkaitai, visur ieškantys naudos, traukiantys turtus ir pelną. Jų akmuo – oniksas. Jis padeda valdyti žmones, praskaidrina protą ir netgi leidžia numatyti priešininkų kėslus. Jūsų investicijos visuomet bus sėkmingos ir išmintingos, jus sunku bus apgauti, o nepelningus sandorius užuosite iš tolo. Tačiau kalba eina ne tik apie pinigus, bet ir apie santykius su žmonėmis. Vis dėlto prisiminkite, kad oniksas pradeda „dirbti“ ne iš karto. Iš pradžių šiam akmeniui reikia priprasti prie jūsų, ir, jeigu jis pamatys ir supras, kad nelaukiate dangaus malonės, o stengiatės ir veikiate patys, pradės jums padėti.

 

9

Gintaras
Gintaras

Devynetukai yra per daug pavaldūs svetimai įtakai, todėl gali ne tik sukurti kažką naujo ir ypatingo, bet tuo pačiu ir sugriauti savo pasaulį. Devynetukams tai pavyksta labai lengvai – jie tiesiog turi jausti, jog yra kažkam reikalingi ir kad viską daro dėl aukštesnio tikslo. Kad šių žmonių gyvenimas tekėtų pozityvia vaga, jiems būtų labai naudingas gintaras. Šis akmuo apsaugo nuo blogų ketinimų, manipuliacijos, dvasinės priklausomybės, padeda priimti reikiamas išvadas, nepasiduoti provokacijoms ir suprasti, kad tie veiksmai ir situacijos, į kuriuos jus stumia ar stengiasi įtraukti kiti, tėra manipuliacija. Taigi gintaras padės nuspėti laukiančius įvykius ir suprasti savo poelgius.  

 

Kokių akmenų reikėtų vengti?

Patariama per daug nesusižavėti ir atsargiai elgtis su bet kokiais juodaisiais akmenimis: juoduoju agatu, juodaisiais perlais, juoduoju oniksu, obsidianu. Kodėl? Šie akmenys sukuria tiek galimybę kurti, tiek galimybę griauti, todėl jeigu žmogus nėra tvirto charakterio, geriau nuo jų laikytis atokiau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

07:19
00:29
21:57

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką