Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 28d. 19:00

Ožiaragis: 2016 metų meilės, pinigų, karjeros ir sveikatos horoskopas

Moteris
Fotolia nuotr. / Moteris

2016 metų pradžioje Ožiaragiai, siekdami pagerinti savo finansinę būklę, atkakliai ir sunkiai dirbs. Šis Zodiako ženklas taip įsitrauks į darbą, kad laiko asmeniniam gyvenimui praktiškai neliks. Dėl šios priežasties santykiuose gali atsirasti šiokios tokios trinties ir nesutarimų. Žvaigždės perspėja, kad gali kilti netgi rimtas skandalas, dėl kurio Ožiaragiai puls į depresiją.

Vasaros viduryje iš prigimties labai teisingi ir įstatymų besilaikantys Ožiaragiai gali turėti teisinių problemų. Horoskopas žada, kad šiuo atveju jums gali padėti draugai. Tiesa, kai kurie iš jų, prisidengdami pagalba, iš tiesų norės dar labiau jums pakenkti. Žvaigždės pataria būti atidiems ir atidžiai įsižiūrėti į tuos, kurie jums siūlys pagalbą. Jeigu nesugebėsite žmoguje įžvelgti priešininko, jis gali pakenkti ne tik jūsų darbui ar verslui, bet ir šeimai.

Ugninės Beždžionės metų pabaiga žada būti daug geresnė, būtent šiuo laikotarpiu Ožiaragiai galės visapusiškai pasireikšti. Tikėtina, kad jie gerokai padidins savo autoritetą ir gaus netikėtą bei nuoširdžią pagalbą.

Meilė

Meilės fronte Ožiaragių laukia tikros audros. Žvaigždės prognozuoja, kad vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams pagaliau teks žengti rimtą žingsnį – iškelti vestuves. Net jeigu dar nesate pasiruošę vedybiniam gyvenimui, žinokite, jūsų antroji pusė privers jus išdėlioti gyvenimo prioritetus. 2016 metais tie Ožiaragiai, kurie dar nesutiko savo antrosios pusės, patirs didelę aistrą ir meilę. Tiesa, žvaigždės perspėja, kad turėtumėte būti atsargūs, tikėtina, kad jūsų partneriui santykiai tėra žaidimas. Tačiau nesijaudinkite, net jeigu esantys santykiai nenusiseks, didelė tikimybė, kad būtent Ugninės Beždžionės metais sutiksite savo gyvenimo likimą.

Ožiaragiai pasižymi savininkiškumo jausmu ir šis faktas artėjančiais metais gali iškrėsti piktą pokštą. Dauguma šio Zodiako ženklo atstovų nepagrįstai kaltins savo partnerį neištikimybe ir patys nuo to labai kentės. Tiesa, jeigu pavyduliausite proto ribose, tai gali tik sustiprinti santykius, nes jūsų antroji pusė supras, kaip stipriai ją branginate ir bijote prarasti.

Metų viduryje Ožiaragiai bus itin švelnūs ir romantiški, jausmuose įsivyraus ramybė ir harmonija. Šeima, kurią labai brangina šis ženklas, tikėtina, užims pirmą vietą jų gyvenime, jie daugiau laiko praleis su šeima ir artimaisiais.

2016 metų pabaigoje žvaigždės žada daug naujų pažinčių, kurios gali išaugti į tvirtą draugystę. Šiuo laikotarpiu bet kokia nauja pažintis Ožiaragių gyvenime paliks reikšmingą pėdsaką, o sutikti žmonės suvaidins labai svarbų vaidmenį. Tai bus didelių aistrų, švelnios meilės ir romantikos metas.

Pinigai

Metų pradžioje Ožiaragių finansinė padėtis bus stabili, tačiau jie bus apsėsti minties, kaip dar labiau padidinti savo pajamas. Žvaigždės šiam Zodiako ženklui prognozuoja išties geras pajamas ar netgi netikėtą bei didelį laimėjimą loterijoje. Tai laikas, kai galite išbandyti savo likimą: nusipirkti loterijos bilietą ar pamėginti laimę lošimo namuose.

2016 metais galite pasirašyti labai įdomią sutartį, kuri turės įtakos ne tik jūsų karjerai, bet ir asmeniniam gyvenimui. Veikti turite greitai ir be ilgų apmąstymų, nes priešingu atveju iniciatyvą į savo rankas gali perimti konkurentai.

Ugninės Beždžionės metais Ožiaragiams gali pasiūlyti geresnį, geriau apmokamą darbą. Jeigu tokio pasiūlymo nesulauksite, didelė tikimybė, kad vadovai įvertins jūsų pastangas ir gerokai padidins atlyginimą. Nepaisant to, žvaigždės jums nerekomenduoja daryti brangių pirkinių.

Metų viduryje finansinė Ožiaragių padėtis dar labiau stiprės, ir kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai patirs šiokią tokią baimę dėl tokios sėkmės. Bet kokia veikla neš gerą pelną ir pinigai plaukte plauks. Ožiaragiams atrodys, kad jie pagaliau pagavo savo laimės paukštę. Iš tiesų taip ir bus.

Taip pat skaitykite: Nelaimingų žmonių įpročiai: ar esate vienas iš jų?

Metų pabaigoje Ožiaragiams vertėtų pagalvoti apie pinigų investavimą į rimtą pirkinį, pavyzdžiui būsto ar automobilio. Taip pat galite išvykti į brangią poilsinę kelionę arba dalį pinigų padėti į banką už palūkanas. Žvaigždės nerekomenduoja skolinti pinigų, didelė tikimybė, kad labai sunkiai juos atgausite. Jeigu situaciją susiklostytų taip, kad tiesiog negalėsite jų nepaskolinti, patariama šį klausimą įforminti pas notarą.

Karjera

Susitikimai, pasitarimai ir nauji projektai – taip praeis bene visi 2016 Ožiaragių metai. Nepraleiskite tokios progos, tikėtina, kad darbe užimsite gerokai aukštesnę poziciją. Visos operacijos, susijusios su pinigais – draudimai, mokesčiai, investicijos – bus pirmoje vietoje. Ožiaragiai ateinančiais metais gaus tikrai gerą progą parodyti visą savo išradingumą, kas kilstelės juos vadovų akyse. Pagrindinis žvaigždžių patarimas – nelaukite „gero oro“, o veikite drąsiai ir atkakliai.

Visas darbas neš Ožiaragiams maksimalų pasitenkinimo jausmą. Pareigos ir projektai, apie kuriuos seniai svajojote, pagaliau įgaus realius kontūrus. Šiuo laikotarpiu itin svarbu neatsipalaiduoti ir atidžiai stebėti savo pavaldinius, kolegas ir konkurentus, kad kuris nors iš jų dėl savo aplaidumo nepakištų jums kiaulės. Žvaigždės žada, kad 2016 metais galite pasirašyti labai įdomią sutartį, kuri turės įtakos ne tik jūsų karjerai, bet ir asmeniniam gyvenimui. Veikti turite greitai ir be ilgų apmąstymų, nes priešingu atveju iniciatyvą į savo rankas gali perimti konkurentai.

Ožiaragiai, visa galva pasinėrę į darbą, neturėtų pamiršti apie savo šeimą ir artimuosius. Darbas gali jus taip įtraukti, kad didžiąją laiko dalį praleisite darbe. Tai teigiamai veikia karjerą, bet itin neigiamai – šeimos santykius.

Apibendrindami visų 2016 metų profesinę sritį, Ožiaragiai apie save pagalvos: „Gyvenimas yra puikus!“

Sveikata

Didelė tikimybė, kad jau metų pradžioje Ožiaragiai patirs didelę emocinę įtampą, daugiausia susijusią su aktyviu darbu. Tai gali sukelti nemigą, dirglumą, galvos skausmus. Žvaigždės pataria atidžiai peržiūrėti savo dienotvarkę ir nors porą valandų per dieną skirti poilsiui. Priešingu atveju gali atsirasti arterinio spaudimo ir bendrų organizmo negalavimo problemų. Kuo greičiau jūs sutvarkysite savo dienotvarkę, tuo geresnė bus jūsų savijauta.

Ugninės Beždžionės metais galimos endokrininės sistemos ir virškinimo problemos, todėl žvaigždės Ožiaragiams rekomenduoja rimtai pagalvoti apie savo mitybos įpročius bei vartoti daugiau sveiko maisto. Taip pat dažniau būkite gryname ore, nepiktnaudžiaukite alkoholiu ir rūkalais. Geriausia, jeigu iš viso atsikratytumėte šių žalingų įpročių.

Taip pat skaitykite: Savaitės horoskopas – gruodžio 28–sausio 3 d.

Dėl intensyvaus darbo dauguma Ožiaragių metų viduryje jausis pavargę ir visiškai išsekę, todėl žvaigždės primygtinai prašo bent savaitę skirti kokybiškam poilsiui. Pabandykite išvalyti savo mintis, atsipalaiduoti ir pamiršti apie problemas. Didelį dėmesį skirkite miegui – jis turi būti kokybiškas ir visavertis. Jeigu turėsite galimybę, leiskite sau nusnūsti ir dienos metu. Jeigu Ožiaragiai neišmoks deramai pailsėti, jie gali atsidurti ligoninėje.

Metų pabaigoje Ožiaragių organizmas veiks it laikrodis. Šis Zodiako ženklas patirs energijos ir vidinės stiprybės antplūdį, bus linksmas ir pasitikintis savimi. Žvaigždės 2016 metais jums pataria dažniau prisiminti, kad bendra sveikatos būkle tiesiogiai priklauso nuo teigiamo požiūrio į gyvenimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką