Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 19d. 11:35

Pirmieji Lietuvos Barų ir Barmenų Apdovanojimai. Sužinokite nominantus ir atiduokite savo balsą

Baras „Mililitrai“
Partnerio nuotr. / Baras „Mililitrai“

Lietuvos barų kultūra pastaruoju metu išgyvena tikrą renesansą. Vis daugiau ir daugiau naujų duris atveriančių vietų, paminėjimai geriausiųjų pasaulio barų sąrašuose, pergalės pasaulinio lygio čempionatuose ir gausus būrys turistų plūstančių į Lietuvą ir besistebinčių vis sparčiau tobulėjančia vietine gėrimų kultūra.

Nenuostabu, jog šįmet Lietuvoje rengiama ir pirmoji barmenų konferencija „Bar Bootcamp”, kuri vyks rugsėjo 10–11 dienomis sodyboje „Pailgio perlas“. Šio didžiulio renginio metu bus teikiami apdovanojimai skirti pasidžiaugti ir įvertinti progresą skatinančius barus, restoranus bei šioje srityje besisukančius profesionalus. Profesionalūs kalbėtojai iš viso pasaulio skaitys pranešimus apie šiandienines tendencijas, o viską vainikuos vienas daugiausiai demesio sulaukiančių čempionatų „Monin Bartender Battle“.

Iškilmingos vakarienės metu iš kruopščiai atrinkto būrio nominantų bus apdovanoti labiausiai nusipelnę laureatai. Kviečiame savo skaitytojus atiduoti simpatijas žemiau paminėtiems nuominantams. Atviras balsavimas vyks iki rugsėjo 1 d.

Bilietą į renginį galima įsigyti čia.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:38
07:04
00:24

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką