Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 25d. 18:06

Palaikydami olimpiečius, Balio saloje lietuviai neįprastu būdu įamžino trispalvę

Prasidėjus Olimpinėms žaidynėms, Balio saloje atsidūrę lietuviai Deimantas Rumbutis ir Kornelija Jankutė savo patriotinius jausmus ir palaikymą žaidynėse dalyvaujantiems lietuviams išreiškė „išsikėlę“ neįprastą Lietuvos vėliavą – iš gėlių žiedlapių, tuo sužavėdami net vietinius gyventojus.

„Turbūt kaip ir daugelis lietuvių, ilgą laiką laikėmės karantino reikalavimų ir laukėme galimybės pasiskiepyti. Mums tai buvo svarbu ne tik dėl savo ir kitų sveikatos, bet taip pat ir dėl galimybės laisvai keliauti. Sulaukę skiepo, suplanavome išsiruošti į gyvenimo nuotykį ir pamatyti kuo daugiau skirtingų pasaulio vietų. Dirbu su socialiniais tinklais, todėl buvo gana lengva suderinti norą keliauti su nuotoliniu darbu. Pirmoji mūsų stotelė yra Balio sala Indonezijoje. Įsikūrėme čia beveik prieš mėnesį ir preliminariai planuojame čia būti iki 6 mėnesių, o vėliau aplankyti kitas Pietryčių Azijos šalis.

Nuotaikos gerėja, nes pamažu sulaukiame įvairių atlaisvinimų, kurie leistų džiaugtis ir viešomis vietomis, paplūdimiais bei laisviau keliauti po salą. Ši vėliava padaryta iš gėlių žiedlapių. Savaitgaliui išvykome į Ubud regioną, Balio saloje, išsinuomavome vilą ir turėjome galimybę užsisakyti bet kokį gėlių raštą baseine, todėl nusprendėme pasirinkti Lietuvos vėliavos spalvas. Viloje dirbantis aptarnaujantis personalas sakė, kad tai jiems buvo išskirtiniausias darbas, kurį teko atlikti“, - pasakojo Deimantas.

Pora teigė, kad domisi Olimpinėmis žaidynėmis, seka jų naujienas ir palaiko visus juose dalyvaujančius lietuvius.

„Pagalvojome, kad, turbūt kaip ir visi, labiausiai laukėme mūsų krepšininkų pasirodymo Olimpiadoje, bet susiklosčius tokiai situacijai norėjome paraginti žmones nepamiršti ir kitų sportininkų, atstovaujančių Lietuvą. Kėlėme įvairius įrašus į savo socialinius tinklus, kad kuo daugiau žmonių pamatytų Lietuvos vėliavą ir nepamirštų mūsų olimpiečių. Beje, labai didelio susidomėjimo socialiniuose tinkluose sulaukėme iš Indonezijos gyventojų, kurie labai gausiai žiūrėjo mūsų įrašus”, ž džiaugėsi pašnekovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

58:09
00:32
06:29

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką