Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 20d. 13:58

Palangoje tęsiasi dizainerių renginys „Designer Space“

„Designer Space“ renginys Palangoje
Projekto partnerių/Andriaus Pelakausko nuotr. / „Designer Space“ renginys Palangoje

Šeštadienį 11–20 val. Palangoje, Ramybės galerijoje besitęsiantis mados kūrėjų renginys „Designer Space“ kviečia mados gerbėjus pamatyti naujausius mados dizanerių darbus ir susitikti su pačiais kūrėjais.

„Designer Space„ renginyje Palangoje savo kolekcijas pristato drabužių dizaineriai: Lilija Larionova, Kristina Kruopienytė, Ramunė Strazdaitė, Indra Dovydėnaitė, Lina Andriukonė, Lena Nomanova („Rudnė“), Aida Milašiūtė („AiMi“), Eglė Kaušpėdaitė („My Face Lab“), Aušra Norkutė („Dust Bunnies“ vaikams).

Renginyje galima sutikti ir juvelyrikos kūrėjus – Sonatą Bylaitę, Adelę Dagytę, Augustę Šniokaitę, „KETRI“, taip pat rankinių kūrėjus „KARTU“ bei batų ir rankinių kūrėją Agnę Krasauskas, dizaino studiją „MARCH“.

Lietuvos mados kūrėjų darbus atranda tiek Lietuvoje gyvenantys dizaino gerbėjai, tiek lietuviai gyvenantys kitose šalyse, tiek užsienio svečiai. Tai, kad Lietuvos mados kūrėjai gali pasiūlyti įdomaus dizaino, aukštos kokybės, tinkančius kasdieniniam dėvėjimui drabužius, maloniai nustebina nemažai apsilankiusių.

„Lietuvos mados kūrėjų darbai dar vis dėlto daug kam yra mažai pažįstami“, – sako renginio organizatorė Rūta Kaupinytė-Gotesman.

„Būtent todėl „Designer Space“ renginyje sutelkiame tikrai ypatingą būrį mados kūrėjų būrį, kurie bendrauja, konsultuoja ir padeda išsirinkti savo darbus“, – priduria ji.

Kūrybinę „Designer Space“ atmosferą papildo ir papildomai organizuojamos veiklos. Pirmąją renginio dieną įvyko atviras edukacinis vakaras, kuriame dizainerė Lilija Larionova pasakojo, kaip kurti bazinį garderobą. Susirinkusiems buvo įdomu pamatyti, kaip derinant visai nedidelį skaičių tinkamai pasirinktų rūbų ir aksesuarų galima keisti savo įvaizdį ir pasiruošti skirtingoms progoms.

„Esu įsitikinusi, kad, svarbiausia – kokybė ir tinkamai pasirinktas dizainas“, – nurodė L.Larionova, parodžiusi, kaip galima suderinti skirtingų dizainerių darbus.

Renginio lankytojai turėjo galimybę individualiai konsultuotis ir išsirinkti sau tinkamiausią versiją.

Įėjimas į „Designer Space“ renginį atviras.

Partnerio turinys
Temos: 1 Palanga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką