Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 20d. 11:00

Panašiausi garsenybių antrininkai

Kairėje: Lady Gaga, dešinėje: antrininkė Donna Marie Trego
„Scanpix“ nuotr. ir „Youtube“ stopkadras / Kairėje: Lady Gaga, dešinėje: antrininkė Donna Marie Trego

Būti panašiam į kokią nors įžymybę kur kas smagiau nei į gretimo namo kaimynę. Kai gatvėje visi į tave atsisuka, o dar esi tos žvaigždės gerbėjas, atrodo, gyvenimas nušvinta naujomis spalvomis.

Tačiau ar iš tiesų antrininkai tokie laimingi ir sėkmingi? Pasaulyje galime rasti ne vieną antrininkų agentūrą, tad konkurencija tarp jų didėja kasdien. Kas, jeigu atsiras dar labiau panašesnis asmuo ir užims ankstesniojo vietą? Štai neseniai antraštės mirgėjo apie Lady Gagos antrininkę, kuri išleido net 60 000 svarų, kad būtų kuo panašesnė į minimą garsenybę...

► 37-erių Donna Marie Trego iš Kardifo tam, kad aplinkiniams ir sau primintų savo dievinamą žvaigždę, išleido jau daugiau kaip 60 000 svarų (244 000 litų). Pasirodo, šios muzikos žvaigždės stiliaus apdarai kainuoja ne taip jau ir pigiai... Nuo 2010 m. Lady Gagos manijos apsėsta gražuolė išleidžia tūkstančius svarų įvaizdžio metamorfozėms: perukams, drabužiams, makiažui, šokėjams. Tačiau tai atsiperka! Ji tapo ne tik panaši į šią dainininkę, bet ir džiaugiasi populiarumu. Karjeros pradžioje turėjusi vos šešis aprangos komplektus, dabar Marie jų turi daugiau kaip 40. Dargi didžiuojasi ir liemenėle, skleidžiančia kibirkštis... Be to, už savo pasirodymus ji gauna ne tokius ir mažus honorarus (iki 5000 dolerių)! „Neįsivaizdavau, kaip sunku būti Lady Gagos antrininke. Konkurencija tikrai milžiniška, – skundėsi moteris, pasirašiusi sutartį su antrininkų agentūra. Be to, būti Elvio Presley antrininku, manau, kur kas lengviau – juk jis žmonių akyse toks pats jau daug metų, o Lady Gaga nuolat keičiasi, tad turiu suspėti kartu su ja.“

Moteris savo pasirodymus rengia visame pasaulyje: Vokietijoje, Bahreine, Gran Kanarijoje ir pan. „Lady Gaga užvaldė mano gyvenimą ir namus, kuriuose pilna kostiumų“, – sako Donna Marie Trego, visiškai pasinėrusi į šios atlikėjos pasaulį. Kaip atrodo Lady Gagos antrininkė, galite pamatyti šiame filmuke.


► Angelinos Jolie antrininke tikriausiai norėtų būti bent jau kas antra moteris, ar ne? O jeigu dar šalia atsirastų toks žavingas palydovas kaip Bradas Pittas, tuomet beliktų džiaugtis taip, lyg būtumėte laimėjusi milijoną. Ar pritariate, kad Samuelis Brownas ir Dorien Rose Duinker – pora, pozuojanti Leipcigo parke, įkūnija garsenybes Bradą Pittą ir Angeliną Jolie?

Scanpix nuotr / Kairėje: Bradas Pittas ir Angelina Jolie; deainėje: antrininkai  Samuelis Brownas ir Dorien Rose Duinker
Scanpix nuotr / Kairėje: Bradas Pittas ir Angelina Jolie; dešinėje: antrininkai – Samuelis Brownas ir Dorien Rose Duinker

► Karališkoji Didžiosios Britanijos šeima sulaukia didžiulio viso pasaulio dėmesio. Antrininkai jiems praverstų, ar ne? Juk karališkojo kūdikio laukimas buvo apipintas ne tik mistika ir apkalbomis – kur kas labiau gąsdino pamišę gerbėjai... Štai mergina, vardu Alexandra, įkūnija dar besilaukiančią Kembridžo kunigaikštienę Katherine. O jeigu kiltų noras pabendrauti su princais Harriu ir Williamu ar Katherine seserimi Pippa bei kitais karališkosios šeimos nariais, jų antrininkų agentūroje apstu.

Kairėje: Kembridžo kunigaikatienė Katherine, deainėje: jos antrininkė  Alexandra.
Scanpix nuotr. / Kairėje: Kembridžo kunigaikštienė Katherine, dešinėje: jos antrininkė – Alexandra

► Marilyn Monroe antrininkėmis trokšta būti ne viena moteris. Nesvarbu, ar jos panašios į šią amžiams palikusią savo pėdsaką Holivudo istorijoje žvaigždę, ar ne... Šviesių plaukų perukas, imituojantis tobulą Marilyn stiliaus šukuoseną, raudoni lūpų dažai, išraiškingi antakiai, primerktos gundančios akys ir štai – prieš akis išnyra nuostabioji blondinė. Tiesa, dėl rezultato galima ginčytis, tačiau bene panašiausia į Marilyn atrodo ją įkūnijusi aktorė Michelle Williams filme „7 dienos ir naktys su Marilyn Monroe“. Pritariate?

Scanpix nuotr. / Kairėje: Marilyn Monroe, deainėje: Michelle Williams.
Scanpix nuotr. / Kairėje: Marilyn Monroe, dešinėje: Michelle Williams

► Michaelas Jacksonas – tai dar viena žvaigždė, kurios gyvenimas baigėsi tragiškai ir netikėtai. Tačiau legendinio atlikėjo palikimas dar bus vertinamas ne vienos ateinančios kartos. Muzikos genijų, popmuzikos karalių pamėgdžioja visi, kas netingi, bet vienas jų išties turi neįtikėtinų panašumų! Aistringas žvaigždės gerbėjas Carlo Riley yra beveik tokio paties ūgio ir svorio kaip žymusis M. Jacksonas, be to, ne kartą pasirodė žurnalų viršeliuose kaip vienas panašiausių antrininkų. Sakytume, kad jie atrodo kone kaip broliai dvyniai... Nuo penkerių metų savo dievaičio gyvenimą ir kūrybinę karjerą sekantis Carlo ir pats rengia pasirodymus, koncertus, kuriuose neįtikėtinai atkartoja M. Jacksono šokio judesius.

VIDEO: Michaelo Jacksono antrininkas Carlo Riley

► Amerikos prezidentas Barackas Obama taip pat turi antrininką. Ir ne bet kokį, o kone tobulai panašų! Iš Indonezijos kilęs dviejų vaikų tėvas, 37-erių fotografas Ilhamas Anasas gali džiaugtis, kad gatvėje kone kas antras praeivis jį sumaišytų su vienu gerbiamiausių pasaulio vadovų! Pats antrininkas tikina, kad žmonės, sutikę jį, būtinai paprašo autografo.

Kairėje: Amerikos prezidentas Barackas Obama; deainėje: fotografas Ilhamas Anasas.
Scanpix nuotr. / Kairėje: Amerikos prezidentas Barackas Obama; dešinėje: fotografas Ilhamas Anasas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką