Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 26d. 23:00

Penktadienio horoskopas – gruodžio 27 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai

Sužinokite, ar žvaigždės jums pranašauja sėkmingą dieną.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Neskubėkite daryti išvadų, nes jūsų skubėjimas atlikti darbus nebus suprastas nei antrosios pusės, nei kolegų, kurie šiandien labiau vertins bendravimą, o ne tikslų siekimą. Vakarop įsivyraus keista atmosfera, kurioje bus nemažai sėkmės ir galimybių, bet daug nepasitikėjimo ir abejonių. Rinkitės patys, kas jums labiau patinka.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuo ryto įniksite į darbus, pamiršite praėjusių švenčių sumaištį. Kasdienis darbas bus tai, ko šiandien jums labiausiai reikės – sutelks ir sudėlios viską į vietas. Po pietų lengviau spręsite problemas, vadovaudamiesi nuojauta. Ji ves ten, kur turite būti, o partnerio pagalbos rankos ištiesimas bus svarbus iššūkis kelyje į sėkmę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pasistenkite, kad niekingos, kitiems žmonėms svarbios smulkmenos, kurių nepavyksta suderinti su jūsų poreikiais, nesutrikdytų šventinio jūsų laikotarpio. Jei dienos pradžioje tai įveiksite, vėliau ji jums padovanos nemažai gerų dalykų. Pavyzdžiui, ne vieną svarbią užduotį, kuri leis giliai ir stipriai panirti į mėgstamą veiklą. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jūsų gyvenime sunkiai įsiteks šeimos ir antrosios pusės poreikiai. Raskite aukso vidurį tarp to, kad jums malonu ir kas privaloma. Vakare iš mylimųjų ar vaikų sužinosite intriguojančių dalykų. Šiandien ištarti meilės žodžiai bus persmelkti aistra, paskaninti žiupsneliu pavydo ir nemažu kiekiu nepasitikėjimo.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ieškodami informacijos, kuri praverstų siekiant atgauti jėgas šią tarpušvenčio dieną, galite pamiršti tiesiogines savo pareigas. Po pietų jūsų namus apgaubęs paslapties ir netikrumo šydas neleis pamatyti to, kas jums labiausiai rūpi. Įminti mįsles padės artimas žmogus ar jūsų pačių vidinis balsas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neplanuotos išlaidos ryte gali būti nelabai maloni staigmena jums patiems, nesvarbu, dėl kokio tikslo tai darėte. Vėliau viskas susidėlios pagal jūsų planą. Pagrindinė vakaro tema – lengvas atitrūkimas nuo žemės, kuris jums šiuo metu reikalingas. O jei kas nors vyks ne taip, kai jūs tikitės, kalbėkite, klausykite, gilinkitės į esmę ir gausite visus atsakymus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nebus laiko nuobodžiauti. Įvykių sūkurys bus toks stiprus, kad sunkiai jame pastebėsite save ir tikruosius savo norus. Ryte nesileiskite būti varžomi namuose jums keliamų reikalavimų. Leiskite viskam spręstis savaime, jei nežinote, kaip viską teisingai sudėlioti. Vakare tinkamu būdu susidorosite su sveikatos negalavimais ar buities problemomis. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Iki pietų neklausykite, ką kalbės kiti, nes galite būti nemaloniai nustebti. O jei nutiks taip, kad išgirsite kažką nesmagaus, atsitraukite ir nedalyvaukite jums nesmagiame žaidime. Vėliau, tai pamiršę, privalėsite įvykdyti nemažai pareigų. Nepaisant to, svajonės pildysis, jei nebus per didelės ir neužgoš jų jūsų asmenybės spindesys. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dalį dienos kažkas jūsų norams ir tikslams meistriškai kiš koją. Pasistenkite, kad dėl nedidelio grumstelio kelyje nežlugtų dideli planai. Per popietę jūsų akylumas, gebėjimas užuosti ir kiti pojūčiai bus nepastebimi, bet jaučiami ypač gerai. Tai suprasite tik atsitraukę ir į problemas pažvelgę taip, lyg jos būtų žmonės, gyvenantys savo gyvenimą. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Vargu ar šį rytą jūsų vadovas supras jus, todėl nelįskite jam įkyriai į akis. Po pietų sunkumai pamažu atsitrauks, o visus jūsų poelgius reguliuos nematomos, sunkiai suvokiamos ir dar sunkiau valdomos jėgos. Jūs pajėgūs susitvarkyti su jomis, ypač jei pasikliausite draugais ir sugebėsite juose matyti ne konkurentus, o sąjungininkus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį rytą viskas vyks pagal planą, tačiau nejučiomis pastebėsite, kaip sunku išlaikyti pakilią nuotaiką, o nesklandumai neakivaizdžiai griauna jūsų planus. Po pietų vienoje svarstyklių lėkštėje viskas dėliosis į savo vietas, o kitoje bus tikras chaosas. Kuri pusė nusvers, priklausys tik nuo jūsų noro vadovautis nuojauta. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įtampa ryte, kylanti dėl santykių kolektyve, bus netinkama palydovė šį penktadienį.  Supratę, kad konfliktai ir ašaros neišspręs problemų, plauksite ten, kur jus neš srovė. Ir tik tuo atveju ne tik jausitės gerai, bet ir atsidursite ten, kur jums reikia. Jus lydintis žinojimas, kad esate teisingame kelyje, neleis nugrimzti į abejones. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:30
01:20
03:13

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką