Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – liepos 11 d.

Moteris
Fotolia nuotr. / Moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Pradedame dieną naujomis prognozėmis ir švenčiame penktadienį!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors šiandien atlikdami tai, kas iš jūsų reikalaujama, jausitės nepatogiai, prieštarauti nenorėsite. Galbūt dėl to, kad jausite, jog nuo jūsų priklauso ne tik jūsų pačių, bet ir kitų žmonių laimė bei gera savijauta. Tiesa, kad šioje vietoje pasiektumėte tobulo rezultato, turėsite išmintingai pasinaudoti įkvėpimu ar šeštuoju jausmu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būdami nuoseklūs, tvirti lyg uola ir žvelgdami plačiai į kiekvieną visiškai neplanuotą dienos įvykį, neišklysite iš savo susikurto ar jums pateikto dienos darbų ar pramogų grafiko. Vakarop nuoširdus bendravimas kolektyve ar su draugais, leis jums išsamiau kai ką suprasti, ar iš sąstingio pajudinti kai kuriuos sudėtingus dalykus. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Per dieną patys sau susikursite aibę problemų, bet tik tam, kad negalvotumėte apie jau esamas. Visas jas laiku ir sėkmingai išspręstumėte, jei nesiblaškytumėte nuo taško A iki taško B. Vakarėjant jūsų galva bus pilna minčių ir nuojautų, bet joje tvarką įvesite tik pasikliaudami tuo, ko neįmanoma įrodyti ar paliesti. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vieni šiandien neišgyventumėte nei akimirkos, nors esate tikri, kad viskas yra priešingai. Ir nors viskas ne taip, kaip jums patinka, bet tai žadina jūsų apetitą ir vaizduotę. Beje, apie vaizduotę. Ji dienos pabaigoje jums negailės savo dovanų, kels jūsų žvilgsnį aukštyn ir skatins nesiliauti svajojus ir siekus to, kas kol kas atrodo neįmanoma.    

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums bus priežasčių suprasti, kad improvizuoti – ne laikas. Daug laiko sugaišite, kol į vietas sudėliosite daiktus, darbus ar reikiama linkme nukreipsite sau pavaldžius žmones. Bet tik tada pajusite, kad įvykdėte svarbiausią šios dienos misiją. Jos pikas bus tada, kai visi drauge su kolegomis ar namiškiais imsitės bendros veiklos. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Net ir grumdamiesi su iš pirmo žvilgsnio neįveikiamomis užduotimis, prisiminsite, kad viskas puiku ir viskas taip, kaip turi būti. Jausitės komfortiškai netgi tada, kai kiti galynėsis su neįveikiamais apribojimais. Dienai baigiantis jums bus leista rinktis, ar šaltai ir abejingai žvelgti į savo santykius su antrąja puse, ar įsileisti šiek tiek romantikos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būkite pasiruošę kurti tai, ko jums trūksta, tyliai, nekaišiojant nosies į kitų reikalus ir patiems neįsileidžiant bet ko į savo privačią erdvę.  Tokiu būdu liesite pamatus, ant kurių ne tik jūs, bet ir jūsų artimieji galės statyti tai, ko jiems trūksta. O jei vis dėl to nepavyktų, pavakarę nuo visko atitrūksite keistu būdu – patenkindami kelias mažas savo kūno užgaidas. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tikėsite tik tuo, kas parašyta juodomis raidėmis baltame popieriaus lape ir negirdėsite jokios kitos informacijos. Ir kitiems pranešite tik tas naujienas, kurios jau buvo iki šiol kelis kartus patikrintos. Tačiau, būkite išmintingi ir neperlenkite lazdos, ypač vakarop, kai daugiau sužinoti pavyks tik skaitant tarp eilučių

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Daugiausiai galvosite apie savo piniginės storį ir neleisite niekam kėsintis į jos turinį. Bet kuo labiau saugosite tai, kas jums priklauso, tuo daugiau prarasite. Juo labiau, kad dienos pabaigoje ši sritis paskęs rūke – žinosite kaip turi būti, o kodėl taip manote – nežinosite. Todėl, kaip bebūtų keista, pasikliaudami nuojauta, žemę po kojomis jausite tvirčiau.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų tvirtumas vienus ramins, o kitus – gąsdins, bet svarbiausia, kaip šioje situacijoje jausitės jūs. Jums bus viskas paprasta kaip du kart du, tačiau kiekvienas manys, kad mato jus kiaurai, o tas jus truputėlį vargins. Kai norėsite pasprukti iš ten, kur jums nepatinka, sugalvokite kokią neįtikėtiną istoriją – tai padaryti šiandien jums vieni niekai. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai kam atrodys, kad kažką nuo jų slepiate, o jūs tik norite atgauti jėgas. Tam jūs renkatės keistus elgesio būdus ar dar keistesnes savo buvimo vietas. Svarbu, kad patys žinotumėte, kodėl taip elgiatės, o kitiems to žinoti nebūtina. Beje, vakare gavę signalą iš nematomų jėgų apie galimas finansines įplaukas, beveik tuo patikėsite. Tai gali būti tiesa. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dalį dienos jums bus leista nedaug, nebent labiau pasikliausite ne savimi, o savo draugais, kolegomis ar bendražygiais. Dienai pamažėle judant link vakaro, sugalvosite, kaip sušildyti pakeleivių širdis, kad susikurtumėte sau saugesnę ir jaukesnę aplinką. Ne visi patikės jūsų atskleistomis fantazijomis, bet panaudoti šiuos ginklus verta. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką