Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – liepos 25 d.

Saldainiai
„Shutterstock“ nuotr. / Saldainiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasitikdami savaitės pabaigą pasmalsaukite, ką šią dieną jums žada žvaigždės.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Tiek daug laiko skirsite šeimai, kad net pamiršite tikslus, kuriuos esate išsikėlę sau darbe. Ir tik per savo poelgius sujauksite atmosferą savo lizdelyje, kuriai pataisyti reikės ne tik artimų žmonių pagalbos, bet ir jūsų noro bendradarbiauti. Vakare galite iš širdies pasikalbėti su savo namiškiais, kurie jums negailės šiltų žodžių ir užuojautos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Skubėdami nuvykti šen, pasiimti tą ir susitikti su anuo, pražiopsosite tai, kas svarbiau. Dėl neapdairumo gavę niuksą į šoną, atsipeikėsite ir surasite žmonių, kurie jums gali padėti įvykdyti numatytą misiją. Kad rankose laikysite savo pastangų vaisius pažadėti negali niekas, net žvaigždės, bet kad dienai baigiantis bus ką kitiems papasakoti – būkite tikri.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visą dieną suksite galvą, kaip uždirbti ar kaip nesuklysti įsigyjant vieną ar kitą daiktą, bet galiausiai pasielgsite visiškai priešingai, nei buvote sumanę. Nuo blaškymosi jus sustabdytų tik darbas, darbas ir dar kartą darbas. Dienos pabaigoje apie savo pirkinius ar sumanymus pasipildyti kišenes noriai papasakosite kiekvienam sutiktam.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Naujienos darbe trikdys ir visi iki vieno žinos, ką ketinate daryti, kad suvaldytumėte situaciją. Jei gerai susikaupsite, jums pavyks atlikti tai, kas sumanyta. O vakare žodžiai liesis upeliais, bet ne vien dėl to, kad norėsite išsakyti visas savo mintis. Iš tiesų turėsite ką papasakoti ir rasite tinkamų frazių kitiems paguosti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kaupkite jėgas, kurių jums netrukus reikės naujiems startams – savaitgalį tiksli Jaunaties jūsų ženkle fazė. Todėl užuot kūrę planus, pasižvalgykite atgal, kad pamatytumėte, kas gero ar blogo nuveikta iki šiol. Tokiu būdu atrasite būdus, kaip tinkamiau ir ryškiau išreikšti savo prigimtines galias ir jų pagalba apšviesti savo aplinką. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite susitelkę į veiklą kolektyve ar bendravimą su draugais, tačiau čia keli spintoje tūnoję skeletai, išlindę sukels trumpalaikes audras. Stabilizuoti padėtį pagelbės bendravimas su tais, kuriuos sutiksite gatvėje, kaimynystėje ar internete. O vakare apie viską, kas džiugina jūsų širdį ir ją slegia, papasakosite savo draugams.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Pareigos šeimai šiandien jums taps darbu, o kolegos netruks tapti laikinais jūsų šeimos nariais. Tačiau kažkam, gal net jūsų pačiam artimiausiam žmogui tai visiškai nepatiks. Jei jis ar ji nepajėgs visko sujaukti, greitai mėgausitės atlygiu už savo pastangas. Vakare pasistengsite, kad jūsų mintys ir žodžiai neliktų už borto.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Su optimizmu žvelgsite ir į juoda, ir į balta. Tokioms jūsų nuostatoms bus atviras kelias, kol nepradėsite galvoti, kad norite dar daugiau laisvės nuo įsipareigojimų ir pokyčių savo kasdieniame gyvenime. Sutelkę visą savo asmenybės jėgą, netrukus pajusite, kad plaukiate norima kryptimi. Ten laiku nuvykę, vakare subursite aplink save didelį būrį ištikimų klausytojų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Per dieną spręsite su pinigais ar artimais santykiais susijusius reikalus, tačiau dėl savo nekantrumo ir noro kuo greičiau laimėti ar sužibėti, įsivelsite į nesmagius žaidimus. Toli šiais takeliais nenueisite, nes kelią pastos nematomos kliūtys. Iš tiesų jos jums ne trukdys, o padės užimti tinkamą poziciją. Joje būdami, kaip riešutus gliaudysite kitų paslaptis arba išplepėsite savąsias.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Laikyti dienos įvykių vairo rankose jums nepavyks, nes jos toną diktuos tie, kuriuos laikote savo partneriais. Jei netikėtai iš namų pusės papūtę vėjai jums pajudins po kojomis žemę, stabilumo ieškokite tarp draugų. Istorijos, kurias jums vakare papasakos jūsų antroji pusė, sustiprins jus siejančius ryšius ir paragins jus atsiskleisti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Viskas, kuo užsiimsite šią dieną, jus šildys. Tačiau to paties pasakyti negalima apie dalykus, kuriuos šiandien išgirsite. Bet tai ne siūlymas vaikščioti užsikimšus ausis. Net ir nemalonūs dalykai gali suteikti vertingos informacijos. Tiesa, apie ją. Jei ieškote būdų pagerinti sveikatą ar patobulinti darbo procesą, vakare sužinosite, kaip tai padaryti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nardysite po malonumų vandenis, kol nebūsite priversti atlikti kažką konkretaus ar suvaldyti savo iki dangaus išaugusį apetitą. Jei nežinote, kaip tai padaryti, šiandien atsiras norinčių jums patarti ar rasite būdų, suteikiančių jūsų mintims formą. Vakare šildykite savo žodžiais mylimą žmogų ar vaikus ir patys būsite sušildyti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką