Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 14d. 23:14

Penktadienio horoskopas – rugpjūčio 15 d.

Plumerija
„Shutterstock“ nuotr. / Plumerija

Ką horoskopai žada šią šventinę Žolinių dieną?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų ketinimai pasieks tikslą, jei šiandien sukviesite savo komandą ir jai duosite smagią užduotį. Svarbi, bet ne vienintelė sąlyga – visi turi jaustis pilnaverčiais žaidimo dalyviais. Įkvėpdami juos, kalbėkite gražiai ir žaismingai, antraip jūsų žodžiai atsitrenks į abejingumo sieną. Įsitraukę į žaidimą visi nepajus, kaip šapelis po šapelio neša gėrybes į bendrą krepšį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savo partnerių įkvėpti nersite taip giliai, kaip jie prašo, ir kopsite taip aukštai, kaip jiems patinka. Tausoti jėgų neverta nei čia, nei pamaloninant namiškius – viskam užteks laiko ir energijos. Vakare jums patogi permaina – Merkurijus žemės stichijos ženkle. Dėl jo iki rugsėjo pradžios mielai žaisite žaidimus, kuriems reikalingas analitiškas ir tikslus mąstymas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Liedami prakaitą kartu su savo bendražygiais, taip įsitrauksite į vyksmą, kad nerasite laiko poilsiui. Norėdami pagerinti veiklos kokybę, nevenkite smagiai pasikalbėti su kaimynais. Tiesa, šį vakarą jūsų ženklo valdovas Merkurijus užsuka į jūsų šeimos astrologinį sektorių. Pokalbiai namuose netils, bet jų metu daugiau analizuosite ir kritikuosite vieni kitus, nei džiaugsitės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Santykiai su antrąja puse įgis tokį intensyvumą, kad niekam kitam laiko neatrasite. Dėl to peržengsite į naują etapą arba vienas kito širdyje atrasite kažką nauja. Naujiems iššūkiams jus kviečia ir Merkurijaus viešnagė Mergelės ženkle. Nepasiklysite informacijos sraute, nes kruopščiai tikrinsite kiekvieną savo pokalbio ir kelionės detalę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei žinote, kokiems pokyčiams pasiruošusi jūsų šeima, šiandien nedvejodami griebkite jautį už ragų. Šiame kelyje pravers jūsų platus akiratis ir dar platesnė šypsena. Vesdami paskui save visą gaują gerbėjų, atminkite, kad pjausite tai, ką pasėjote. Kaip jums sekėsi, negailėdamas kandžių pastabų, netrukus įrodys Merkurijus, šiandien paliekantis jūsų ženklą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jei šiandien giliai nersite į pažinčių pasaulį, galite ilgai iš jo neiškilti – taip stipriai būsite įtraukti į malonumų verpetą. Be to, prieš tai, kai Merkurijus vakare pasieks jūsų žvaigždyną, dar gausite užduotį atlikti antraplanį vaidmenį ne savo mėgstamo žanro filme. Pasistengę turėsite, dėl ko save pagirti ir, svarbiausia, bus kam, nes visi galiausiai atsigręš į jus, kad jūsų pasiklausytų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų pastangos dėl šeimos narių bus atlygintos ne vien dėkingumu, bet ir kitomis vertybėmis. O laikas, praleistas su draugais, primins, kad vasara – geriausias metų laikas. Deja, vakare pasibels rudeniškos nuotaikos, kai Merkurijus užsuks pasisvečiuoti į Mergelės ženklą. Prasideda dienos, kai jūsų mintims reikia subręsti, prieš joms patenkant į dienos šviesą.

Prisijunkite prie daugiau kaip 79 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jūsų energijos resursai dabar reikalingi gyvenantiems netoliese. Ilgai dairytis neteks – būsite nedelsiant įtraukti į veiksmą, iš kurio pasitraukti nebus galimybių. Dieną dar suskubsite paviešinti kokį nors svarbų pranešimą, o vakare pakitusi Merkurijaus padėtis atitrauks jūsų mintis nuo asmeninių ambicijų ir ragins daugiau galvoti apie draugus ir daugiau su jais bendrauti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ne visiems matomais veiksmais pasieksite to, apie ką ne pirma diena galvojote. Ir naudos iš to bus ne tik jums vieniems. Dar pasiknaisioję giliai kišenėse, rasite ten visą saują gražių žodžių, dėl kurių kirsite kiaurai sienas. O jei į galvą atklys minčių apie karjeros perspektyvas – nieko keisto. Čia darbuojasi Merkurijus, įsikurdamas Mergelės ženkle ir suaktyvindamas jūsų karjeros sektorių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų įžvalga ir draugų rankos dabar pakels didžiulę naštą ir atliks didelius darbus. Net jei tai bus tik pramoga, apie ją turbūt kalbėsite ilgai. Merkurijus vakarop įsikuria žemės ženkle, dėl ko jums veriasi galimybės pažinti, mokytis, keliauti. Tačiau stebėkite, kaip jums pavyks suderinti norą kuo daugiau pažinti su būtinybe analizuoti kiekvieną smulkmeną.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galite tapti neįveikiami ir nepavejami, jei kelyje į tikslą pasikinkysite savo įžvalgas ir veiklumą. O dar – jūsų pastangos neliks nepastebėtos. Jus išgirs ir jūsų artimas žmogus, jei, užuot tylėję, ieškosite, kaip žodžiais ir veiksmais jį pamaloninti. Vakare Merkurijus pakeis ženklą, tuo paskatindamas jus giliau įnikti į paslaptis ir labiau pasikliauti ne emocijomis, o faktais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų darbštumas šiandien stebins net jus pačius, tačiau įsitikinkite, kad ne tik dirbate, bet ir ilsitės. Leisdami laiką su draugais ir išlaisvindami savo mintis, sukursite sau tobulą poilsį. O čia dar nei šiokia, nei tokia žinia: Merkurijus įsikuria priešingoje zodiako pusėje – Mergelės žvaigždyne. Šio žemės ženklo analitiškumas leis jums gauti reikalingų patarimų ir juos tinkamai pritaikyti.

Temos: 1 Horoskopai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

04:21:41
03:54
07:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką