Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 11, 06:00

Penktadienio horoskopas – rugsėjo 11 d.

Astrologė Lana Kutkytė apie šią dieną: „Laikas tarp 15.50–17.50 val. nėra efektyvus svarbiems darbams ar susitikimams. Antroji dienos pusė itin tinkama dokumentų peržiūrai, savo sveikatos priežiūrai, būtiniausių darbų užbaigimui. Diena nėra palanki naujiems projektams pradėti. Ypač atsargiai reikėtų kalbėtis su viršininkais, jie gali būti nusiteikę ne itin džiugiai“.
Mergina su dviračiu.
Mergina su dviračiu. / Fotolia nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Norėsite, kad kiekvienas jūsų atliekamas darbas padėtų jums kiek įmanoma geriau save išreikšti, o pati veikla – teiktų vien džiaugsmą. Regis, ir iš kitų reikalausite, kad ši jūsų užgaida būtų patenkinta. Tačiau popietę jie jums nebus nei dosnūs, nei geranoriški. Vakare įvairūs buities ar sveikatos rūpestėliai taps kur kas svarbesni už pramogas. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien sieksite sukurti kuo jaukesnę ir mažesnę erdvę aplink save, tikėdamiesi tokiu būdu save nuo kažko apsaugoti. Kuo aukštesnes sienas statysite, tuo labiau prarasite ryšį su partneriais. Vos jie nuo jūsų nusigręš, pamiršę apie savo pačių poelgius, visą kaltę dėl nebendravimo ar abejingumo jiems suversite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visus reikalus tvarkykite panaudodami savo žavesį, tačiau ne tam, kad atkreiptumėte dėmesį į save. Verčiau kitus pagirkite ir paskatinkite vienu kitu šiltesniu žodeliu. Tokiu būdu net nepastebėsite tų, kurie darbe jumis nepasitiki. Gero vakaro ingredientai – tai paprasti mieli dalykėliai atlikti dėl šeimos ar namų.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kuo daugiau turėsite – tuo smagesni būsite, tačiau eidami šiuo keliu toli nenueisite. Galiausiai džiaugsmas baigsis, jei susitelksite tik ties materialiomis vertybėmis. O ir už bandymus kaip nors įprasminti savo neįtikėtinus gebėjimus premijos taip pat niekas šiandien neįteiks. Puiku, jei vakare rasite su kuo pasikalbėti jums rūpima tema.

Taip pat skaitykite: Įsisenėję mitai apie moterų seksualumą

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką