Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 11, 06:00

Penktadienio horoskopas – rugsėjo 11 d.

Astrologė Lana Kutkytė apie šią dieną: „Laikas tarp 15.50–17.50 val. nėra efektyvus svarbiems darbams ar susitikimams. Antroji dienos pusė itin tinkama dokumentų peržiūrai, savo sveikatos priežiūrai, būtiniausių darbų užbaigimui. Diena nėra palanki naujiems projektams pradėti. Ypač atsargiai reikėtų kalbėtis su viršininkais, jie gali būti nusiteikę ne itin džiugiai“.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien leisite sau daugiau nei kiti ir tikėsitės gauti pagrindinį vaidmenį ar vietą garbingiausioje stalo vietoje. Tačiau to nepasiekę, negriaukite ryšių su artimiausiais žmonėmis. Jų paprašyti padėti, atsisakyti negalėsite, bet ir dėl neišpildytų dienos lūkesčių kiek nusiminsite. Vakare bus daug lengviau savyje pažadinti paslaugaus šeimos nario savybes. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dažniau šiandien leiskite laiką vienumoje ar pasirinkę stebėtojo pozicijas. Be to, neplanuokite svarbių susitikimų ar pokalbių, nes gauti informaciją, ypač popietę, gali tapti neįveikiama užduotimi. Jei vis dėlto pavyktų ką nors sužinoti – kol kas to neviešinkite. Vakaras bus toks, kokio jums reikia. Jūs kursite taisykles, kurioms visi noriai paklus.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tikėsite, jog galite genialiai įvykdyti net kokią komandinę užduotį, tačiau realybė visiškai skirsis nuo jūsų lūkesčių. Iš pradžių trūks reikalingų įgūdžių, paskui žinių, o po to ir pasitikėjimas kažkur išgaruos. Vakare norėdami apsaugoti save, tyliai nugrimsite į svajonių dugną ir visai nepageidausite iš jo išlipti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Svarbūs profesiniai siekiai gali būti ir jūsų dienos paguoda, ir stiprybė. Tai jūs dar labiau sustiprinsite ne griežtumu ar bandymais įrodyti savo svarbą, o radę žodžių ir būdų, kurie kitus praskaidrintų, pakeltų ar paskatintų veikti. Net jei su šia misija nesusidorosite, vakare turėsite galimybę gerai leisti laiką su savo draugais. 

Taip pat skaitykite: Senovės indų išmintis visiems gyvenimo atvejams

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką