Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 09 11, 06:00

Penktadienio horoskopas – rugsėjo 11 d.

Astrologė Lana Kutkytė apie šią dieną: „Laikas tarp 15.50–17.50 val. nėra efektyvus svarbiems darbams ar susitikimams. Antroji dienos pusė itin tinkama dokumentų peržiūrai, savo sveikatos priežiūrai, būtiniausių darbų užbaigimui. Diena nėra palanki naujiems projektams pradėti. Ypač atsargiai reikėtų kalbėtis su viršininkais, jie gali būti nusiteikę ne itin džiugiai“.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nepasitenkinsite mažais dalykais ir sieksite įtikinti kitus, kad kito kelio nėra. Deja, ne viskas taip paprasta. Galimas daiktas užlipsite ant kokio pasislėpusio grėblio, to pačio, kurį jau esate ne kartą užmynę. Vakare sulaukti dėmesio už savo nuopelnus bus svarbu, tačiau tam rinksitės paprastesnes priemones nei dienos metu. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien norėdami pagarbos ir pripažinimo apie tai neišsiduosite, o savo tikslus pasieksite suvieniję savo pajėgas su kitais. Net jei šventinės nuotaikos nepavyks sukurti dėl kai kurių kolegų nenoro tame dalyvauti ar kitų priežasčių, rankų nenuleiskite. Vakare geriau už kitus žinosite kai kurias svarbias tiesas, kurias tinkamais būdais kitiems pateiksite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kai konkuruosite dėl dėmesio ir šiltų jausmų su kitais asmenimis, jums teks ne daugiau nei antroji vieta. O jei visą savo žavesį sutelksite į tai, kad jam ar jai parodytumėte savo palankumą, ignoruodami visokias su darbu susijusias užduotis, gal šį tą ir laimėsite. Vakare nebus kur dėtis – turėsite pasitikėti tais, kurie šalia.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien rinksitės rūpesčių ir darbų gausą, kame jūs matysite ne tik pareigas, bet ir taip trokštamą saviraišką. Deja, šie įsipareigojimai iš jūsų pareikalaus daugiau pastangų nei galite ar norite įdėti. Vakare atidžiau pažvelkite į savo artimą žmogų, kuriam reikės jūsų pagalbos ir galbūt tik paprasčiausio atidumo.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką