Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 01 01, 06:30

Penktadienio horoskopas – sausio 1 d.

Naujieji metai – nauji planai ir naujos svajonės, tad ką gi ši diena žada jūsų Zodiako ženklui?
2016 metai
2016 metai / „Fotolia“ nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Metai prasidės visai neprastai, jei pirmąją jų dieną vaikščiosite kitų žmonių pramintais takeliais, užuot ieškoję savų. Tiesa, jums nebus lengva viską matuoti kitų žmonių matais, tačiau įsiklausydami į savo partnerių patarimus ir išklausydami jų pamokymus, sutaupysite laiko ir energijos bei gerus santykius išsaugosite. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pirmąją metų dieną toli nesidairysite – jums bus svarbu, kad šalia jūsų esanti aplinka jums būtų miela ir patogi. Tiesa, jūsų ar artimųjų savijauta taip pat bus ne paskutinėje vietoje. Siekdami, kad ir jūs, ir kiti jaustųsi puikiai, nuoširdžiai pasistengsite į savo sumanytas veiklas kitus žmones įtraukdami.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pirmoji metų diena jums bus gera tiek, kiek smagių akimirkų, džiaugsmo ir visokiausių įspūdžių jos metu patirsite kartu su tais, kuriuos mylite. Romantiškos patirtys, azartiški žaidimai ir smagios pramogos su atžalomis – ne tik bus būdas gerai praleisti dieną, bet ir santykius su brangiais žmonėmis pagerinti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien geriausia bus namuose ir niekur kitur nesijausite tokie ramūs ir apsaugoti nuo žiemos vėjų. Regis, atradę ramybę savo šeimoje, ir su savimi, ir su kitais susitaikysite. O maži buities dalykėliai, kurie įprastai gali būti erzinanti našta, dabar teiks ramybę, paguodą ir pasitenkinimą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nuolatinis judesys ir šurmulys šiandien jums suteiks ir smagių akimirkų, ir šiek tiek vargins. Kuri svarstyklių pusė nusvers (visgi Mėnulis šią pirmąją metų dieną Svarstyklių ženkle), priklauso nuo to, kiek pasistengsite kitus pradžiuginti. O tam tiks šypsenos, malonūs komplimentai ir diplomatiški poelgiai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien negailėsite nieko tam, kad turėtumėte tai, ko trokštate. Ir tam pagelbės tie, su kurias gyvenate. Jūsų šeima jums bus jūsų mažų džiaugsmų šaltinis, jei tik mokėsite tai, ką gero iš jų gaunate, įvertinti. O kuo daugiau takelių iki kitų žmonių širdžių praminsite, tiek ūgtelsite jų akyse.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Metai prasidės pakiliai, jei pirmąją jų dieną maloniai leisite laiką tarp malonių žmonių. Regis, dar įsitrauksite į pokalbius, paskleisdami aplink save viltį, kurios patys turėsite į valias. Tegul visi, kurie šiek tiek nusiminę ar nusivylę, turi galimybę išgirsti iš jūsų ką nors gero, gražaus ir nuoširdaus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums labiau nei kitiems reikės atokvėpio ir mielai ieškosite vietos, kur galėtumėte pasislėpti nuo šventinio maratono. O joje užsisklendę, užsiimsite tuo, kas jums teiks atgaivą. O jei vis dėlto nuspręsite dalyvauti įvykių sūkuryje, apsiginkluokite viskuo, kas padeda kurti grožį ir harmoningus santykius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ši, pirmoji metų diena, leis jums patikėti, kad esate ne vieni. Jei vis dar abejojate kieno nors nuoširdumu, šiandien turėsite progą įsitikinti, kad taip nėra, vos pažvelgę kitam žmogui į akis. Puiki diena taisyti įvairius santykių įtrūkimus, jei darysite tai taip nuoširdžiai, kad niekas nedrįstų abejoti jūsų gerais ketinimais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Turėdami dar vieną šventinę dieną, vis dėlto negalėsite atsipalaiduoti. Būsite pirmyn vedami nenumaldomo noro gauti iš kitų žmonių įvertinimą dėl to, ką atlikote. Be to, turėsite kažkokių tikslų, norų ir pageidavimų, kurie labiau rūpės nei kiti dienos įvykiai. Nepaisant to, jie neturėtų tapti jums svarbesni už žmogiškus ryšius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pirmąją metų dieną spinduliuosite optimizmą ir kūrybiškumą, žinias ir pasitikėjimą. Ir panašu, kad tai geriausia jums pavyks paskleisti tarp bičiulių. Regis, netrukus suprasite, kad jūsų geranoriškos pastangos ir geri norai – lyg kokios sparčiai dygstančios sėklos, todėl nesiliaukite jų barstyti nuo ryto iki vakaro.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įsitikinę, kad visi nesklandumai įveikiami, išsiruoškite į naujų metų nuotykius. Šioje nuotaikingoje kelionėje ne vieną vidinį slenkstį peržengsite, ne vieną ambiciją patenkinsite, tačiau savijauta bus puiki. Priežastis paprasta: žmonės bus draugiški, geranoriški, teikiantys palaikymą ir atrandantys jums palaikymo žodžių.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką