Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 6d. 06:00

Penktadienio horoskopas – sausio 6 d.

Katė.
123RF.com nuotr. / Katė.
„Rytas nuo 7.30 iki 9.30 val. ypač prodyktyvus sunkiems darbams, kurie reikalauja susikaupimo ir profesionalumo. Svarbiausius darbus svarbu užbaigti iki 12.20 val., kadangi vėliau bus sunku priimti teisingus sprendimus bei nepridaryti klaidų“, – įspėja astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien asmeniniai poreikiai jums bus visų svarbiausi, todėl visiškai nesirūpinsite tuo, kaip šalia jūsų jaučiasi kiti. Tiesa, jums, norintiems pirmauti, niekas nesutrukdys kaip ir turintiems svarbų tikslą. Veikiau kam nors parodysite, iš kur kojos dygusios, nei pasiduosite. Vakare kalbėsite įtikinamai, todėl kitus savo planais sudominsite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien net manydami, kad visi aplink jus pernelyg skuba, patys neišvengsite skubos. Nevalia ignoruoti savo vidinių poreikių ir, užuot kiek atsitraukus, bandyti visiems įtikti, aktyviai dalyvaujant dienos įvykiuose. Vietoj skubos, konkurencijos ir reikalavimų raskite priežasčių ištaisyti senas klaidas, atsiprašyti ir atleisti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandienos pilnatvei jums reikės komandos, draugų, bendraminčių ir bendražygių, padėsiančių jums atrasti prasmę tame, ką darote, ir geriausiai panaudoti savo stiprybes. Jei kiltų problemų dalinantis užduotimis ar suprantant kito asmens nuomonę, stabtelėkite ir išklausykite – ji jums bus išties vertinga.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums mažai kas rūpės labiau už darbą. Nebent jūsų darbo rezultatas ir įvertinimas, kurį gausite iš kitų asmenų. Tiesa, norėdami kuo geriau savo tikslą pasiekti, turėsite priimti greitus sprendimus ir būti užtikrinti dėl teigiamo rezultato. Vakare gausite patarimų, kaip savo darbą atlikti dar tobuliau.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 priežasčių įsigyti namams tam tikrų augalų

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien, kai turėsite įvairiausių žinių ir sumanymų, neleisite niekam pasėti jūsų galvoje abejonių. Tvirtai laikysitės įsikibę to, ką žinote ir kuo tikite, pasiruošę net iškovoti vieną kitą nelengvą pergalę. Sėkmingai agituosite ir kitus mokysite. Tiesa, vakare kažkas jums praves pamoką, kuri turbūt bus visai smagi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų aktyvumas turėtų padėti užsitarnauti kitų žmonių pagarbą ir palankumą, užuot visa tai praradus. Ko nors siekiantiems pravartu ne rungtyniauti su kitais, o padėti jiems laimėti ar net nugalėti savo silpnybes. Vakare vyksiantis pokalbis namuose jums primins šį tą, į ką anksčiau neatkreipėte dėmesio ar buvote pamiršę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nenorėsite pasaulio pertvarkyti pagal savo norus, o leisite pasireikšti tiems, kurie labiau už jus vertina pergalės skonį. Todėl dažnai užleisite vietą ir netgi padėsite jiems, skubantiems, besiveržiantiems ir žinantiems, ko siekia. Vakare jums paruoštas susitikimas ar pašnekesys su seniai matytu žmogumi.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rankos – sveikatos veidrodis. Ką išduoda raudonavimas, tinimas ir kiti požymiai?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite tikri darbštuoliai, tikintis greita savo darbo baigtimi ir, žinoma, tobulu rezultatu. Taigi nieko nelaukdami griebsitės įprastų veiklų, noriai padėdami ir kitiems. Tiesa, ne ką prasčiau velsitės į visokius konfliktus, kai kas nors jums kliudys judėti pirmyn arba jums niekaip nepavyks gauti pageidaujamo laimikio.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien turėsite noro ir priežasčių užsiimti tuo, kas jus džiugina. Jei turėsite daug pasirinkimų, visų pirma rinksitės tai, kas greičiausiai įgyvendinama, o tik po to imkitės kitos veiklos. Antraip ir viena, ir kita liks nebaigta. Vakare tinkamai įgyvendinsite savo mintis, o jūsų pasiūlymai, regis, bus išgirsti jūsų atžalų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien turėsite šiek tiek su namais ar šeima susijusių rūpestėlių, tačiau būsite aktyvūs, todėl pakaks energijos ir laiko viskam, kas tik jus sudomins. Tiesa, turbūt būsite abejingi detalėms ir į daug ką žvelgsite subjektyviai, mažai paisydami to, ką apie jūsų poelgius ir pasirinkimus mano aplinkiniai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien vis kitus skubinsite ar patys būsite nuolat skubinami, lyg tai būtų vienintelis būdas išlikti. Bus pasiūlymų išvykti, susitikti, pasikalbėti, galimybių kai ko išmokti, pasidalinti su kitais turima informacija ir kitaip aktyviai bendrauti. Vakare draugų pateikta informacija bus ne nauja, bet primenanti šį tą svarbaus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien norėdami ką nors gauti ar kitiems kai ką įrodyti, tapsite ryžtingi. Prabudusi kario dvasia turbūt kiek pastums šalin dvasines vertybes ir sutelks jus ties materialiomis. Beje, tai padės jums gauti ar paprašyti to, ko paprastai nesiryžote. Vakarinis priminimas apie nebaigtus darbus ar nepasiektus tikslus pataikys tiesiai į dešimtuką.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką