Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio horoskopas – spalio 24 d.

Sraigė ir jos skėtis
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Sraigė ir jos skėtis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šuoliuojam į savaitgalį, keičiam darbines nuotaikas į šurmulį, šėlsmą ir atsipalaidavimą. Tegu švyti jūsų akys!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prisijunkite prie daugiau kaip 88 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.
 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien klupsite ir kelsitės kaskart atrasdami save iš naujo. O kuo daugiau netikrų dalykų palikote už nugaros, tuo daugiau pilnatvės jūsų laukia priešakyje. Čia dar savo kerus skleidžia Skorpiono ženklo atspalvių įgijusi Venera. Negana to, kad intymiame gyvenime užvirs tikros dramos, dar reikės išmokti dalintis tuo, kas brangu ir nebijoti imti to, kas jums siūloma. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Venera priešingoje zodiako pusėje nuolat jums primins partnerystės svarbą. Norėdami būti užtikrintais savo kelyje, žiūrėkite savo artimam žmogui į akis, antraip niekaip nepavyks suprasti, kas yra kas. Be to, tai populiarumo laikas, kai būdami tarp žmonių jaučiatės lyg žuvis vandenyje, o artimuose santykiuose įsiviešpatauja aistra. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Veneros viešnagė Skorpiono ženkle jums trukdys mėgautis jausmų galia su artimu žmogumi, nes jūs nedrįsite bristi taip giliai, kaip šiuo metu reikia. Tačiau žinosite, kaip tai kompensuoti, visą savo meilę skirdami darbui ir darbo vietos gražinimui. O ką darysite, jei čia sublizgėję, pastebėsite ne vieną jumis susižavėjusį kolegos žvilgsnį?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tikėdami tuo, kas yra ir ko nėra, atversite sau visas reikalingas duris. Na ir kas, kai aplink aibės jumis abejojančių. Jūs žinote, kaip kitiems suteikti sparnus ir džiaugsmu užpildyti alkanas širdis jausmais, kurių gausa apdovanos Venera, perėjusi į vandens stichiją. Jei nebūsite pernelyg įtarūs, panirę į gilius jausmų vandenis, patirsite tikrąją malonumų prasmę. 

Taip pat skaitykite: Populiarūs produktai, kurių geriau nevalgyti pusryčiams

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Venera paskui Saulę atskuba Skorpiono ženklan, primindama jums, kad nieko svarbiau už meilę savo šeimai ir namams būti negali. Atsispyrę meilės planetoms pagundoms kontroliuoti poelgius ir net mintis tų, kuriuos mylite, verčiau apsidairykite savo namuose. Kas, jei ne jūs nuspręs, kaip galite ir norite pagražinti aplinką tų, kuriuos mylite?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šios dienos lūkesčiai, susiję su partneriu, trukdys matyti viską taip, kaip yra iš tiesų. Ir nieko čia tokio. Jei pajusite, kad suklydote, išsisukti mokėsite, nes Venera, įsikurdama jūsų bendravimo astrologiniame būste, padės jums gražiai kalbėti. Ji padės užmegzti daugybę pažinčių ir, jei neperdozuosite aštrių prieskonių, pasimėgauti jų teikiamu skoniu. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Katile, kuriame nuo šiol virs jausmai ir aistros, tikrai netrūks aukštos temperatūros ir įvairiausių skonių. Bet ar jūs norėsite šį viralą ragauti – kita kalba. Visa tai dėl to, kad Venera, palikusi jai patogų jūsų ženklą, įsikūrė kaimynystėje. Laikinai palikę širdies reikalus savieigai, dabar labiau rūpinsitės savo asmeniniais finansais. 

Taip pat skaitykite: Mitybos specialistė Vaida Kurpienė pataria: ar vaikui būtina valgyti mėsos?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiuo metu turite daug priežasčių užsidėti karūną, bet privalote nepamiršti, kad tai jums užkrauna didžiulę atsakomybės naštą. Tinkamai paskirstę turimas pajėgas, nepamirškite ir naujų, atskubančių jums į talką.  O tai Venera, kuri nuo šios dienos jūsų ženkle. Žinodami, kad niekas negali atsispirti jūsų žavesiui, nepamirškite ir to, kad griauti dabar lengviau nei statyti. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Tikėdami tais, kurie šildo ir puoselėja jūsų namus, žinote ir tai, kad viskas įmanoma. Net jei ne visiems veiksmams dar atėjo tinkamas metas. Ypač svarbu tai atsiminti neriant į nepatikrintus meilės ryšius. Net jei tie, kuriems esate įsipareigoję yra toli nuo jūsų ar jums rodo nepakankamai meilės, tai ne priežastis ieškoti paguodos svetimame glėbyje. 

Taip pat skaitykite: Vyrai, dėmesio: devynios iš dešimties moterų to nori, bet nežino, kaip jums tai pasakyti

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tikėsite tuo, ką sako žmonės ir naudodami gautą informaciją sukursite ne vieną stulbinančią istoriją. Svarbu, kad tokie jausmai, kaip nepasitikėjimas, nesutrukdytų jūsų šviesiems ketinimams ir santykiams su kolektyvo nariais. Svajokite ir įgyvendinkite svajones dabar kartu su tais, kurių požiūris ir vertybės sutampa su jūsiškėmis. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei už gerai atliktą darbą jums bus atplukdyta atlygio banga – būkite dėkingi, bet nenusiminkite, jei tai tik pažadai, kurie niekada nebus išpildyti. Svarbu, kad darbe yra ką veikti: Venera savo kerus paskleidžia jūsų karjeros srityje. Nieko nelaukdami kurkite grožį savo darbo vietoje, o ne kurstykite visus bauginančias aistras aplink save. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų įkvėpimui ir vaizduotės galioms ribų nėra ir klys visi, bandantys tai kaip nors suvaldyti ar nubrėžti kokias nors ribas: viskas galiausiai ims veržtis pro kraštus. Čia jums dar talkins vandens stichiją sustiprinanti Venera. Ji emocionaliai ir aistringai jums atvers naujas galimybes ir suteiks progą sukurti ne vieną svarbų vaidmenį savo ir kitų žmonių dramose.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką