Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per pasaulį: keisčiausios seksualinės tradicijos

Besislepianti moteris
Fotolia nuotr. / Besislepianti moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Atrodytų, seksas yra tiesiog seksas – natūralus ir įprastas procesas. Tačiau skirtingose kultūrose į intymumą žvelgiama visai kitaip nei esame įpratę. Kokios keisčiausios seksualinės tradicijos pasaulyje?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dažnai net sunku patikėti, kad tai gali būti tiesa – gal papročiai tėra tik iš lūpų į lūpas perduodamos šnekos, kuriose tiesos nerastume nė su žiburiu? Tarkime, kai kur rašoma, kad Papua Naujoje Gvinėjoje seksas toks pat procesas kaip valgymas – juo užsiima visur ir visi, per daug nekvaršindami galvos, o Rumunijoje visiškai nėra oralinio sekso (netikime!)... Pasmalsaukime – kiek šiuose papročiuose gali būti tiesos, o kas – tik laužta iš piršto. 

Nigerija

Vienoje Vakarų Afrikos gentyje egzistuoja gana keistas paprotys. Jau vaikystėje tėvai nusprendžia, kad jų vaikai turės susituokti – dažniausiai vestuvės vyksta tarp pusbrolių ir pusseserių. Visgi, pasikeisti žmoną ten nėra taip sunku, kadangi kasmet vyksta festivalis, kuriame išsipaišę veidus vyrai, vilkintys kostiumus, šoka tam, kad įkvėptų ir sužavėtų damas, gal net jas pasivogtų kaip naujas žmonas. Ir jei šis procesas įvyksta taip, kad niekas nepastebi (ypač pavogtosios vyras), pora pabėga, tuomet socialiai ji tampa pripažinta. Tai vadinama meilės santuokomis. 

Kamčiatka

Kažin kuris vyras, ypač šiuolaikinis, apsidžiaugtų, jeigu jo sutuoktinė užsiimtų seksu su tuo, kuris užsuko į svečius? Tačiau tikinama, kad tolimiausiuose Kamčiatkos užkaboriuose į santykius žvelgiama kiek kitaip. Neva kai kurios eskimų ir čiukčių gentys propaguoja dalybas savo antrąja puse, t. y. puiku, jeigu žmona miegos su kitu, o jei dar ir pastos, tai išvis – tikra laimė ir džiaugsmas.

Tai turėjo logišką paaiškinimą – daugybėje giminaičių santuokų gimdavo vis silpnesni ir silpnesni, todėl šviežias kraujas būdavo vienintelė galimybė genčiai neišsigimti. O juk kraujomaiša šiame pasaulyje nėra priimtinas dalykas tiek etiniu, tiek fiziologiniu požiūriu.

Japonija

Japonijoje taip pat galima rasti keistenybių sekso tema. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad kasmet pavasarį švenčiama Kanamara Matsuri (angl. Festival of the Steel Phallus)?

Trumpiau tariant, šiuo metu liaupsinamas ir visais būdais šlovinamas vaisingumas su visa įmanoma atributika. Penio festivalio metu būna pilnos gatvės įvairaus amžiaus žmonių, kurie mėgaujasi pikantiškais vaizdais – nuo didžiausių falo vaizdinių iki intymios formos skanėstų, net žvakių!

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Erotikos festivalis Japonijoje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Erotikos festivalis Japonijoje

Greičiausiai numanote, kad pati šventė tiesiog alsuoja seksualine energija... Beje, moterys mini ir vaginos šventę – festivalį, kuriame, spėjame, taip pat netrūksta intymios vizualizacijos.

Taip pat skaitykite: Vyrai atvirai apie seksualines patirtis: ko jie gailisi?

Tibetas

Tradicija, kad nekaltybę čia reikia saugoti iki pat vestuvių, nėra aktuali. Netgi atvirkščiai. Tam, kad ištekėtum, turi mokėti apsieti su vyriškiu, t. y. kaip reikiant pasipraktikuoti, kad žinotum, ką ir kaip daryti. Todėl dešimtys partnerių iki santuokos nėra jokia nuodėmė. Pavyzdžiui, kai kur rašoma, kad moteriai reikėjo bent 20 seksualinių partnerių... 

Taip pat skaitykite: 4 būdai elegantiškai išsiskirti

Australija

Vienos genties aborigenai stengiasi artimam draugui parodyti išskirtinį dėmesį, pasiūlydami jam savo žmoną. Tai laikoma didžiausios pagarbos bičiuliui išraiška. Net jei siūloma moteriškė yra baisi kaip karas, atsisakyti tokios dovanos negalima – juk jos vyras mirtinai įsižeistų, ir geri draugai taptų priešais.

Pietų Amerika

Vienos genties vyrai Pietų Amerikoje visai neskuba vesti. Net tada, kai randa nuotaką ir ją iš tikrųjų pamilsta. Kodėl? Reikia laikytis tam tikrų tradicijų, kurios kažin ar patiktų bent vienam įsimylėjėliui. Nekaltybę pastarasis prieš vestuves turi prarasti su pačia vyriausia genties moterimi.

Neva toks ritualas remiasi tuo, kad moteris su patirtimi vyrą visko išmokys, be to, negalės pastoti. Nieko keisto, kad norėdami išvengti šios keistos tradicijos, vyrai bėga į miškus, džiungles, kad netektų atlikti ne pačios maloniausios pareigos...

Sumatra

Sumatroje yra gentis, kurioje vyrai itin stengiasi įtikti moterims: norėdami joms padaryti įspūdį, jie „pastiprina“ savo pasididžiavimą akmenukais, metalo ar kaulo gabalėliais. Laikoma, kad tai padidina vyrų potenciją, o moterims tai palieka neišdildomą įspūdį...

Mikronezija

Panapos gentyje moters lytiniam pasitenkinimui skiriamas išskirtinis dėmesys – akto preliudija patikima kelioms rudosioms skruzdėms, kurių įkandimai, pasak žinovų, sukelia neregėtą palaimą.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Seksas Meilė
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką