Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 29d. 23:00

Pirmadienio horoskopas – gruodžio 30 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai

Šią dieną žvaigždės jums žada...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei nuo ryto atrodys, kad niekas nesupranta jūsų, o jūsų žodžiai yra iškreipiami – neleiskite tam įsikeroti. Visus sumanymus sėkmingai įgyvendinsite, jei atsižvelgsite į  antrosios pusės nuomonę. Posakis, kad „Ginčuose gimta tiesa“, šiandien bus taiklus kaip niekada, tačiau privalote būti diplomatiški ir geranoriški.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų nuotaikos bus permainingos: tai užplūs optimizmo banga, tai užvaldys apatija... Kai kam iš tiesų kils noras kur nors pabėgti, kad problemos išsispręstų savaime. Taip ir nutiks, jei išdrįsite pasitikėti savimi ir tais, kurie yra šalia jūsų. Užuot mąstę apie savus rūpesčius, pasidžiaukite tuo, ką turite įgiję ar sukūrę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dalį dienos girdėsite tik tai, kas jums svarbu. Jei neapsiribosite mažu savo pasaulėliu, suprasite, kokią reikšmingą vietą jūsų gyvenime užima kiti žmonės. Todėl atidžiai įsiklausykite į gyvenimo draugo ar draugės poreikius, o jei jie nesutaps su jūsiškiais, nenukabinkite nosies. Tai – ne pasaulio pabaiga, o gyvenimo prieskonis.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jūsų ambicijos, susijusios su darbu ar karjera, šiandien nebus reikalingos. Ypač jų nesupras jūsų partneriai. Todėl nesistebėkite ir neliūdėkite, jei nesulauksite palaikymo. Šiuo šventiniu laikotarpiu suraskite vertingesnį užsiėmimą nei skųstis, kad jūsų norai nesutampa su realybe. Galbūt norų gerokai per daug?

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią dieną praleisite pakiliai, jei imsitės tik to, kas džiugina, ir nesidairysite į šalis. Patikėkite, viskas, kas šiuo laikotarpiu vyksta, turi tam tikrą prasmę. Visa kita tėra tik nereikšmingos smulkmenos, kurioms reikia leisti tyliai netrukdomoms praeiti pro šalį. Būtent jos keltų daugiausia rūpesčių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ideali diena pasirūpinti namais ir santykiais su šeimos nariais. Todėl mintis apie darbą nustumkite kuo atokiau. Kurkite šventinio laikotarpio nuotaiką, pasitelkdami prisiminimus ir nuotaikingas istorijas. Tikrai turite jų ir kitiems galite jas papasakoti. Svarbu, kad visos jūsų istorijos būtų šviesios ir džiaugsmingos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Išoriniai įvykiai ar vidiniai jūsų prieštaravimai trukdys derinti šeimos poreikius su antrosios pusės norais. Jei ties čia stabtelėsite, prarasite nemažai svarbaus laiko ar net kai ką daugiau. Būkite aktyvūs, nesustokite pusiaukelėje, o kai kurių norų atsisakykite, kad artimiausi žmonės greta jūsų jaustųsi saugūs.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Nuotaiką nuo ryto drums pareigų gausa, kuri užgrius nelauktai ir neplanuotai. Jei tam nesipriešinsite, tuomet užduotis lyg riešutus gliaudysite vieną po kitos. Nebandydami visko apžioti vienu metu, dienai baigiantis, galėsite džiaugtis puikiais rezultatais. Prisiminkite, kad netikėtumai kartais atneša dalykų, apie kuriuos nė nedrįsote svajoti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visus jūsų planus gali sujaukti netikėtai užgriuvę įvykiai, kurie vienaip ar kitaip paveiks finansinę jūsų padėtį. Geroji žinia ta, kad paskutinėmis metų dienomis Mėnulis bus jūsų ženkle. Jis žada ore tvyrantį optimizmą ir tikėjimą, kad viskas, kas vyksta, galiausiai turės gerą, daug žadančią pabaigą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Greičiausiai nutiks taip, kad šeimos nariai neleis jums pasidžiaugti ramia šių metų pabaiga. Bet jums tai nebus itin svarbu, nes norėsite visa galva panirti į šventinių dienų įvykių sūkurį. Net ir neradę laiko sau ir savo poreikiams patenkinti, jausitės ant bangos. Žinoma, jei nepersistengsite ir pernelyg nepasikliausite savimi.    

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Į užklupusius netikėtumus žvelkite lyg į nerūpestingą žaidimą, kuriame jokiu būdu negali būti nei laimėjusiųjų, nei pralaimėjusiųjų. O jei vis dėlto susigundysite pasipuošti pirmosios vietos medaliu, jūsų svajonės suduš net nepradėjusios pildytis. Tiesa, nuotaiką kels veikla grupėje, kurią atliksite su draugais ar bendražygiais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Norėsite, kad kas nors įvertintų jūsų pastangas, tačiau visi bus pernelyg susirūpinę savosiomis. Gerai pasistengę, sugebėsite susikurti saugią aplinką ar net ją kaip nedidelę dovaną įteikti kitiems. Tiesa, jei draugai pasiūlys planą, kaip tapti svarbiais ar turtingais, neskubėkite patikėti juo. Optimizmo nepraraskite, bet kas per daug – tas nesveika.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:30
01:20
03:13

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką