Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – liepos 21 d.

Katinukai pintinėje.
Fotolia nuotr. / Katinukai pintinėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Keliame koją į naują savaitę. Kokia ji bus? Su kuo teks taikstytis, kam dėkoti ir kaip atsipalaiduoti? Ar tikrai pirmadienis – sunkiausia savaitės diena?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pakvieskite į šios dienos kelionę tokius pakeleivius kaip nuoseklumas, atsargumas ir jautrumas grožiui. Jos metu palanku tvarkyti finansinius reikalus, įsigyti buities ir grožio prekių, padedančių pasirūpinti artimųjų gerove ir namų jaukumu. Vakarą paįvairins ir praskaidrins bendravimas su vaikais arba džiuginančios pažintys. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Darysite viską dėl kitų, bet jiems atrodys, kad viską darote dėl savęs. Ir nieko čia tokio, galbūt net taip ir geriau. Dėmesį į save atkreipsite be jokių pastangų, o kitiems neliks nieko kito, tik jus pagirti. O jei vakare į namus pasibels svečių, rasite kaip išpešti naudos iš tokiu būdu praleisto laiko ir jo metu vykstančių pokalbių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tyliai ir nuosekliai per dieną eikite link savo tikslų, nekaišiodami nosies į viešumą. Tokiu būdu ir naudos iš jūsų pastangų bus, ir energijos sutaupysite. O ji vėliau jums tikrai labai pravers. Vakare jūsų komunikaciniai gebėjimai įgaus sparnus: neieškosite žodžio kišenėje ir nelauksite, kol kas nors jus pastebės ar pakvies – visur būsite pirmi.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vilčių bus daug, o jos dar kiekvieną kartą augs, kol iki vakaro išaugs į didžiulį sunkiai valdomą užgaidų kamuolį. Bet viskas čia gerai, nes ir galimybių pakankamai. Kol galite šviesti – švieskite, ypač tarp draugų ir kolektyve. Tiesa, vakare tyliai regsite didelius praturtėjimo planus, nustūmę į šalį tokias sąvokas kaip saikas ir kuklumas.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors galvoje netilps neišspręsti rūpesčiai, neskubėkite visų jų vienu mauku atlikti. Išmintinga būtų elgtis priešingai: pirma sutelkti jėgas ir po to vieną po kitos atlikti susikaupusias užduotis. Tokiu būdu patys nustebsite, kaip viskas paprasta. Tiesa, dienai baigiantis netrukdomi galėsite savo gerą širdį parodyti draugams.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Žinosite, kaip padaryti, kad visi liktų patenkinti, tarp jų - ir jūs patys. Stebindami saviškius, įrodysite, kad mokate žvelgti plačiai ir nepaskęsti kasdienybės jūroje. Kažką patys išmoksite, kažko išmokysite kitus. O štai vakare savo angelo sargo savybes panaudosite bendraudami su tėvais, vadovais ar šiaip rūpindamiesi savo autoritetu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kol kas turbūt nepjusite to, ką iki šiol pasėjote. Galbūt dar teks ravėti, tręšti ar net kai kuriuos augalus pakeisti kitais. Ir taip įvairiose srityse, bet labiausiai – darbo vietoje. Jei nelauksite sudėję rankų, o naudositės jums pasiūlytomis progomis, apgailestauti nebus priežasčių. Dienos pabaigoje savo gerumo dėka nusipelnysite tobulo draugo titulo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ilgai lauksite dėmesio ir pagyrimų iš kitų. Ir turbūt nesulauksite. Jei iš anksto nuspręsite elgtis priešingai, pavyzdžiui, šiltesniu žodeliu ar, dar geriau, konkrečiais darbais tepsite girgždančias santykių duris, gailėtis nebus priežasčių. Vakare būsite tikri, kad nusipelnėte visko, kas geriausia, bet ar spėsite pasiimti prizą – nežinia. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ieškodami savo vietos toli už horizonto tik apsunkinsite savo padėtį. Raskite ją čia ir dabar, kur privalote nieko nelaukdami (bet kažkieno padedami) pasirūpinti kiekviena buities smulkmena. Ant šio pamato pamažu pastatysite ką nors stabilaus. O štai vakare bus progų savo akiračio dydžiu sužavėti partnerius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Maži konkretūs dalykai, kuriuos galėsite padaryti dėl mylimų žmonių, iš tiesų pavers jūsų dieną ypatinga. Svarbu neskubėti ir nesielgti prieš savo prigimtį, nes viskas taip, kaip reikia jums: aišku, paprasta, konkretu. Ragaudami vasariškos dienos džiaugsmus,  nepamirškite nusišypsoti, o vakarop neabejodami imti ir duoti, t. y. dalytis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nebus jokio noro kelti kojos iš savo saugios buveinės. Jei tokios neturite, imsite ir susikursite, niekam nieko nesakę. Toje privačioje erdvėje užtikrinsite sau ne tik gerą savijautą, bet ir susikursite sąlygas tobulai atlikti kasdienius rutininius darbus. Tiesa, vakare savo noru ar kitų paskatinti, atsidursite tarp žmonių – tokių, su kuriais gera.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Skubėsite nuvykti ten, kur jūsų širdelė geidžia, ir pabendrauti su tais, kurių pasiilgote. Papasakoję viską, kas ant širdies guli, ir išklausę visus, kuriems reikia dėmesio, jausitės devintame danguje. Vakare namuose jums bus pasiūlyta atlikti nedidelę, bet reikšmingą buities užduotį. Pasistengsite, kad visi pasijustų sotūs, sveiki ir laimingi.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką