Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 17d. 23:00

Pirmadienio horoskopas – rugpjūčio 18 d.

Gėlės
Shutterstock nuotr. / Gėlės

Sužinokite, ką po ilgojo savaitgalio išaušusį pirmadienį jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Įvykiai vis įvykius, o jūs tik dalyje jų jausitės pilnaverčiais dalyviais. Noras bendrauti bus stipresnis už kitus poreikius, nors menkos kasdienybės smulkmenos velsis po kojomis, atitraukdamos jus nuo bendravimo. Būsite stiprūs tiek, kiek įžvalgiai ir giliai žvelgsite į kiekvieną iš pirmo žvilgsnio nereikšmingą detalę. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būsite patenkinti dienos rezultatais, jei rasite tinkamų būdų sustiprinti savo finansinę padėtį. Deja, to sieksite ne uoliai dirbdami, o visais kitais jums prieinamas kanalais. Vis dėlto, užuot pasitikėję realybe, būsite linkę pasikliauti draugų pažadais, savo nerealiomis idėjomis ir kitais įsivaizduojamais dalykais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savo žavesiu ir gebėjimu bendrauti šiandien būsite pasiruošę atverti visas jums reikalingas duris. Bet ne viskas rožėmis klota. Štai namiškiai kaišios nosį ne ten, kur jiems reikia, o vadovas žadės tai, ko ištesėti neketins. Palaikymą rasite apsidairę čia pat, pavyzdžiui, kreipdamiesi į kaimyną pagalbos ar patarimo. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte nusprendę, kad išaušo keista, bet judri diena, nesuklysite. Tačiau jums nebus nė menkiausio noro skubėti, o save atrasite stebėdami pro šalį greitai lekiantį įvykių srautą. Nusprendę, kad jums reikia pabūti vienumoje, apsaugosite save nuo netikrų pasiūlymų iš užsienio ar gadindami sau nuotaiką diskutuodami su tais, kurie šalia. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Noriai bendrausite su tais, kuriuos pažįstate ir kurių ne, o tokiu būdu papildysite savo draugų ir pažįstamų gretas. Tačiau neskubėkite ragauti visko, kas patiekta ant jūsų stalo. Užuot laukę, kol jumis bus pasirūpinta,  imkitės iniciatyvos patys, nes kas jau kas, o jūs dabar gebate sušildyti ne vieną dėmesio ištroškusią sielą. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svajosite apie pripažinimą darbe, bet link jo norėsite riedėti nuokalne be jokių pastangų. Deja, viskas yra priešingai - jūsų rezultatai lygu jūsų pastangoms. O palink jus visa komanda pagalbininkų ir priešininkų: painiavos įneša partneriai, jūsų darbo vaisus saugo angelai sargai, o jūs – tikite savimi ir žingsnis po žingsnio einate savojo tikslo link. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nusibrėžkite sau aiškius tikslus, kurių kartelę galite truputėlį kilstelėti. Saikingos pastangos praturtins jūsų dieną reikalingomis patirtimis ir leis išmokti dalykų, kurie ilgainiui leis pamatyti daugiau. Tačiau neverta užsimoti per plačiai, jei netikite tuo, ką darote, nesulaukiate įkvėpimo ir stokojate pagalbos iš draugų. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Energijos resursus naudokite tikslingai, bet nepereikvokite, nes kišančių koją ne mažiau nei tiesiančių pagalbos ranką. Užuot užsimoję viską padaryti iš karto, suskaidykite sau iškeltą užduotį į daug smulkių dalelių ir jas paskirstykite kitiems suinteresuotiems asmenims. Klaidų galbūt tokiu būdu neišvengsite, bet ir galimybės pasitaisyti bus į valias.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Didžiausios pergalės ir pralaimėjimai šiandien ten, kur jūs esate su žmonėmis. Ar bendrausite akis į akį su savo antrąja puse, ar derėsitės su dalykiniais partneriais – jūsų pasitikėjimas kitais bus daug svarbesnis nei tikėjimas savimi. Paklauskite patarimo jų, kai šeimos nariai maudys jus netikrų pažadų srove, o kažkas iš toli sakys, kad ribų jūsų galimybėms nėra. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite pasiruošę nuversti kalnus darbų ir nekreipsite dėmesio į tai, kad plušate daugiau už kitus. Saldų sėkmės skonį jausite prisilietę prie to, kas bendra, o kartumą – ieškodami informacijos. Ta dalis, kuri jus pasieks iš masinės informacijos priemonių, kaimynų ar giminių bus ne visiškai patikima, o visa kita – reikalaus iš jūsų budrumo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Vertinkite mažus džiaugsmus, kuriuos jums dovanos diena. Joje nebus sudėtingų sprendimų, bet šiek tiek painiavos, susijusios su asmeniniais ir bendrais finansais. Galiausiai suprasite, kad dalis jūsų finansinių lūkesčių tėra nuodas, apkartinantis eleksyrą, kuriuo jus nieko negailėdami girdo jūsų parneriai ar artimas žmogus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos iššūkius ir pasiūlymus galite vertinti įvairiai. Vieni manys, kad ant jų pečių užsirito neišvengiama šeimos rūpesčių našta, kurioje neišvengiamai reikės derinti namų ir partnerystės problemas. Kiti galvos, kad  nieko nėra geriau už galimybę kūrybiškai ir kruopščiai įvykdyti kelias niekaip nesibaigiančias kasdienes užduotis. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

04:21:41
03:54
07:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką