Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 1 d.

Spalvoti pieštukai.
Shutterstock nuotr. / Spalvoti pieštukai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pradžia jau yra: gelsta lapai, sprogsta kaštonų kevalai... Paskui draikysis voratinkliai, nukritę lapai prisigers žemės drėgmės, spūstelės pirmosios šalnos. Tačiau visa tai tik bus, o šiandien sveikiname visus su rudens pradžia. Linkime įsimintinų potyrių!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ore šiandien tvyros permainų vėjai, tačiau reikės nemažai laiko ir noro, kad tai suprastumėte. Vengdami ką nors keisti, ryte ieškosite užuovėjos ir ją rasite kokiuose nors savo inicijuotose pramogose. Suprasdami, kad einate ne tuo keliu, vakarop suimsite save ir rankas, kad atliktumėte ką nors konkretaus. Dienai baigiantis, dėkodami už pastangas plūstels jums palankūs vėjai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Negalėsite patikėti, kad geriausi patarėjai šį rytą yra jūsų šeimos nariai, todėl tikėsite tik tais, kuriuos sutiksite peržengę savo namų slenkstį. Tai nėra blogai, nes svarbu, kad šiandien labiau pasikliautumėte kitais, o ne savimi. Viskas labai paprasta – tokia taktika padės jums išlikti, kai privalėsite daryti kažką tokio, ko nedarėte iki šiol.     

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Įsukti į mažų rūpestėlių sūkurį, norėsite tapti matomi ir išgirsti, bet jūsų balsas pranyks darbų ir pareigų gausoje. Suprasti, kas čia vyksta ir kaip elgtis, pavyks, jei drąsiai žvelgsite kiekvienam praeiviui į akis ir išklausysite viską, kas jums bus pasakyta. Tokiu būdu tarp jūsų ir namiškių vakare nusities tarpusavio supratimo tiltai. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Leiskite sau būti kitokiais nei buvote vakar, ir tokiu būdu ne tik atsiras naujų atspalvių jūsų dienoje, bet ir santykiuose su svarbiausiais žmogučiais, pavyzdžiui, jūsų vaikais. Užuot viską matavę matu naudinga – nenaudinga, paprasčiausiai pasidžiaukite mažais dalykais, tokiais kaip malonus pokalbis ar susitikimu su seniai matytu žmogumi.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte manysite, kad jūsų šeimos nariai iš jūsų reikalauja per daug, tačiau iš tiesų viskas yra priešingai: jūs norite save parodyti geresniais nei esate. Jei per dieną nesulauksite teigiamų reakcijų, vadinasi, kažkur klaidžiojate. Verčiau pagalvokite, kaip būtų, jei atliktumėte dėl savo šeimos keletą paprastų ir visiems jums svarbių dalykų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nežinosite, kaip elgtis: kai bandysite vienaip ar kitaip save ar savo jausmus demonstruoti, pasijusite nejaukiai, o kai tylėsite lyg pelė po šluota, išsigąsite pamanę, kad jus pamiršo. Neieškokite įmantrių žodžių ar elgesių būdų, kad jus supratų. Verčiau pabūkite ištikimi sau, savo pačių principams ir savo įsitikinimams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kolektyvo paskatinimai lengvabūdiškiau žiūrėti į viską, ką turite sukaupę, vers jus sutrikti. Galvoje kirbės tokios ir panašios mintys: ar pasidalinę resursais bei idėjomis, nenuskurdinsite savęs? O gal priešingai - praturtėsite? Iš tiesų savo dvasinius ir materialinius turtus papildysite tada, kai niekam nieko nesakę, atsisakysite seno ir įsileisite nauja.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Mėgautis atriedėjusiu rudeniu trukdys didžiulis emocijų debesis, iš kurio vienu metu lis, griaudės ir lįs saulės spinduliai. Atminkite, kad jūs diktuojate dienos taisykles ir jos toną, todėl būkite žvaigžde ar saule, užuot pasirinkę debesies ar perkūnijos vaidmenį. Kai kitų žvilgsniai atsigręš į jus, suprasite, kodėl jums duotas toks žvaigždžių patarimas.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Niekam nepavyks įrodyti, kad jums reikia pasitenkinti mažu ar rinktis vieną skonį iš dviejų. Norėsite turėti daugybę pasirinkimų ir iš jų išsirinkti ne vieną ir ne du. Deja, atsiras norinčių jus priversti kuo ilgiau laukti eilėje prie geidžiamų gėrybių. Vakare visiems jiems rasite priežastį įrodyti, kad jie jus atstumdami stipriai suklydo.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nors jūsų galvoje knibždėte knibžda keisčiausių dalykų, apie juos ne kiekvienam išdrįstumėte prisipažinti. Blaškydamiesi tarp noro sužibėti grupėje ir poreikio viską pasilikti sau, galite daug prarasti. Išdrįsę sau ir kitiems pripažinti savo idėjų unikalumą, tapsite kolektyvo siela, kuri neryžtingiems suteikia stiprybės, o nuobodžiaujančius įkvepia.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Profesinės ambicijos neturėtų trukdyti jūsų santykiams su artimu žmogumi ar darbo partneriais, bet būtent tai šį rytą kiš koją. Aukso vidurio ieškosite ilgai: jei pakrypsite į vieną pusę – kita liks nepatenkinta. Jūsų rankose daug, netgi daugiau nei jums gali atrodyti. Tačiau visų pirma išklausykite prieštaringas nuomones – jose slepiasi visi atsakymai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų baimė aukščiau pakelti akis ir patikėti tuo, kuo patikėti neįmanoma, pavers šią pirmą rudens dieną eiline ir nereikšminga. Nesislėpkite nuo savęs, nuo to, kas jums patinka, ką žinote ir ką norėtumėte sužinoti. Žinios šiandien ateis kitų žmonių lūpomis, todėl noriai dalyvaukite kiekviename svarbiame ar nereikšmingame pokalbyje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką