Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 14d. 06:00

Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 14 d.

Ruduo
„Fotolia“ nuotr. / Ruduo

Išaušo nauja savaitė, o su ja – ir pirmadienio horoskopas.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Neprieštarausite tuomet, kai reikės išklausyti ir savo partnerius, ir oponentus. Būsite pakankamai atviri, kad išgirstumėte ir adaptuotumėte sau jų pasiūlytas taisykles. Tačiau kiekvienąkart praradę galimybę užleisti lyderių pozicijas kam nors kitam, nemanykite, kad kai ką svarbaus prarasite. Priešingai, įgysite kitų žmonių pasitikėjimą. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien būsite susitelkę ne tik į tai, kad gerai darbus atliktumėte (kas, be abejo, taip pat ne paskutinėje vietoje), bet ir į tai, kad juos atliekant visiems būtų gera. Taigi, atmosfera kolektyve bus vienas svarbiausių jūsų prioritetų, kurį išpildysite tinkamai, jei būsite diplomatiški ir vadovausitės teisingumo principais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien ir sau, ir kitiems galite sukurti smagią dieną, kurios metu save išreikšti jums pavyks pasitelkiant ne tik kūrybiškumą, žaismingumą ir judrumą, bet ir gebėjimą išklausyti visų susijusių žmonių nuomones. Regis, jūsų mintys ves jus ten, kur vaikai, nuotykiai, pramogos, sporto varžybos ar meilės nuotykiai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitę pradėsite siekdami taikos, grožio ir harmonijos savo asmeninėje erdvėje. Noriai skirsite laiką gerinti santykius su savo šeimos nariais ir, jei kokie nors aštrūs kampai iki šiol juos trikdė, jūsų pastangos vėjais nenueis. Idealus vakaro scenarijus – visus šeimos narius sujungianti ir pažeistus ryšius atstatanti vakarienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką