Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 4d. 06:00

Pirmadienio horoskopas – sausio 4 d.

Širdelės sniege
Fotolia nuotr. / Širdelės sniege
Koks bus pirmasis 2016-metų pirmadienis?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien visokiausios aistros kunkuliuos aplink, jus tai sutelkdamos, tai išblaškydamos. Turėsite kažką, kuo mielai pasidalinsite su kitais, tačiau gali šiek tiek užtrukti, kol užsitarnausite kitų žmonių pasitikėjimą, o jie – jūsų. Na, o kai šį slenkstį įveiksite, manykite, kad sunkumai įveikti ir jūs jau leidžiatės rogutėmis nuo kalniuko.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien kreipdamiesi patarimo į savo antrąją pusę ar kolegas, gausite visapusišką pagalbą ir patarimus, o jūsų draugai ar kolegos taps jūsų įkvėpimo šaltiniu. Tiesa, dėl užsispyrimo ir įtarumo nelengvai peržengsite per visokiausius savuosius „aš“, kad patikėtumėte viskuo, kas jums gero siūloma.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pagaliau galite susitelkti į darbą! Iš tiesų, beveik visą dieną jūsų mintyse bus tik darbas ir su juo susiję lūkesčiai. Ir nors kas nors patars penkiskart pagalvoti prieš apsisprendžiant, vis dėlto labai dažnai apie tai pamiršite: labai daug tikėsitės iš to tikslo, kurį prieš save regėsite, nieko kito aplink save nematydami.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien vos nubudę tikėsite, kad jums paruošta šauni diena, tačiau neilgai trukus suprasite, kad tai, kas skanu jums, nebūtinai patinka visam likusiam pasauliui. Regis, kai kas skanaudamas jūsų pasiūlymus, sakys, kad jie įtartino skonio. Nepaisant to, jūs savo nuomonės nekeisite – ir toliau tikėsite tuo, kuo tikėjote.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kad ir kur jus šiandien nuneš įvairiausi naujos savaitės reikalai, jūs vis tiek savo mintimis toli nuo namų neišsiruošite. Gal kažkokiomis pralėkusių švenčių nuotrupomis gyvensite. Vis dėlto neužsisklęskite, o tęskite kelionę su tais, kurie šalia, dėkodami už jums pasiūlytą besąlygišką pagalbą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kuo šiandien daugiau judėsite ir kuo aktyviau ieškosite jums tinkančių pašnekovų bei reikalingos informacijos – tuo daugiau nuveiksite. Tinkami pagalbininkai jums bus jūsų partneriai, kurie žinos kur, kada ir kokius patarimus jums ištarti, dažnai sužadindami jums nerealias viltis. Puiku, jei jums pavyks išgirsti ir tai, kas slypi už žodžių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors savaitę pradėsite eikvodami daug jėgų mintims apie tai, ko norėtumėte turėti, ne visada norėsite pasistengti dėl to, ko jums taip labai reikia. Gal lauksite, kol kas nors kitas už jus tai atliks? Gal tikėsitės įkvėpimo? Iš tiesų, jūs turite ir viena, ir antra. Jums tereikia apsidaryti ir patikėti tuo, kas akimis nematoma.

Taip pat skaitykite: Loreta Vaičaitytė apie psichologinį smurtą: „Manote, kad vyras pasikeis? Tai tik iliuzija“

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena bus tobula, jei nuspręsite parodyti save ir bent retkarčiais leisite sau pasvajoti. Ir net tuomet, kai jums nepavyks jaustis geresniems už kitus, jūsų pastangos vis tiek bus vertos aukščiausio balo. Ir jūs jį gausite, bent jau iš tų, kurie jums brangūs ar už tai, ką atliksite pagauti kūrybinio įkvėpimo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nieko nepešite primygtinai ieškodami dėmesio. Būdami stebėtojais ir matydami įvykius iš šalies, apsaugosite save, geriau suprasite savo pačių troškimus ir susitelksite tam, ką norite atlikti, pasiekti ar išsikovoti ateityje. O šiek tiek laiko ir jėgų paaukoję dėl artimo žmogaus, regis, dieną įprasminsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien į savo rankas gausite visą rinkinį priemonių, kurios leis patenkinti jūsų troškulį permainoms. O jis stipriausias bus komandoje ar tarp bičiulių. Gauta informacija ne visada bus patikima, bet visada – pakerinti, ir ji padės jums užmegzti, atnaujinti ar sustiprinti ryšius su kitais žmonėmis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Puoselėsite viltis dėl profesinių pasiekimų ar dėl to, kaip kiti mato ir vertina jūsų poelgius bei pastangas, tačiau lengvų kelių neieškokite, nes, regis, nerasite. Vietoj to, išvydami iš savo darbo ar poilsio erdvės konkuruojančias ar nepatiklias mintis, siekite kuo kilnesnių tikslų, nustebindami save ir kitus dosnumu.

Taip pat skaitysite: Citatos, keičiančios gyvenimą: įkvepianti išmintis

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jums šiandien netrūks vilties ir tikėjimo, kurie painiosis su nežinomybe. Bet jūsų tai nenuvils, priešingai, skatins ieškoti kitų kelių ir žmonių, galinčių jums tapti patikima atrama. Susitelkite tik į gera ir nevaržykite savęs, braižydami sau ribas. Verčiau parodykite aplinkiniams pasaulį tokį, kokį jie norėtų matyti.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką