Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 5d. 06:00

Pirmadienio horoskopas – sausio 5 d.

Katinas tarp megztinių.
Shutterstock nuotr. / Katinas tarp megztinių.
Koks bus pirmadienis, tokia ir visa savaitė? Žinoma, jog tai netiesa. Pasidomėkime astrologinėmis prognozėmis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Merkurijus nuo šios dienos Vandenio ženkle pradeda laikotarpį, kai jūs daug bendrausite su draugais ir būsite neprilygstami komandiniame darbe. Puikus metas rasti žmones, kurie supras ir parems jūsų idėjas. Be to, nenustebkite, jei jūsų šeimos lizdelį šiandien kažkas sudrebins. Įsitikinkite, ar tai ne jūsų asmeninės užgaidos ir profesinės ambicijos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Naktį įvyko pilnatis, kuri jus kviečia pokalbiams, kurių metu jūs emocingai pasakojate apie savo siekius ir svajones. Bet jas pasieksite tik išlieję nemažai prakaito. Neleiskite, kad povandeninės srovės jums jau dabar sutrukdytų. Be to, Merkurijaus padėtis jus skatins išsilaisvinti savo mintis, kad kelyje į profesines aukštumas niekas nesustabdytų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien dar viena planeta, šįkart Merkurijus, stiprina jūsų kelionių, užsienio kultūrų ir akiračio plėtimo sritį. Nesistenkite visų priblokšti erudicija, bet kai reikės gimtąja ar užsienio kalba kažką įrodyti – keliai jums atviri. O jei šiuo metu atsakingai pamatuosite kiekvieną savo teiginį, kalbėdami su savo partneriais, įmanomi prasmingi susitarimai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Praėjusią naktį jūsų ženkle vyko pilnatis. Kai kam tai gali būti nelengvas metas, kai sunku sau ir kitiems pripažinti savo tikruosius poreikius ir norus. Nepraleiskite progos pasičiupti tai, kas svarbu jūsų asmeniniam tobulėjimui, nes dabar kaip niekad aiškiai tai žinote. O čia dar pakitusi Merkurijaus padėtis kviečia intymiems pokalbiams ir padeda įminti paslaptis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Naktį praūžusi pilnatis Vėžio ženkle jums vis dar neduoda ramybės. Esate jautrūs viskam, kas susiję su jūsų svajonėmis, tačiau rūsti realybė, siūlydama jums gausybę neįveikiamų užduočių, neleidžia skrajoti padebesiais. Merkurijaus kelionė priešingoje zodiako pusėje įspėja, kaip svarbu išgirsti savo partnerių žodžius, paliekant savo požiūrį ir asmenines ambicijas antrajame plane.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Spalvinga diena astrologiniu požiūriu. Pirmoji žinia: Merkurijus Vandenio ženkle, šiandien gaunantis palaikymą iš Saturno. Namiškių dėka sutvarkykite kelis buitinius nesklandumus, vadovaudamiesi laisvės ir naujumo principais. Antroji – tai naktį įvykusi pilnatis. Liaukitės nerimavę dėl savo vietos komandoje ir būkite atviri, kai jos narių pagalbos reikės lipant į dar vieną viršukalnę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Smagią žinią siunčia Merkurijus, žadantis žaismingą periodą kuriantiems ir auginantiems vaikus. Meilės žodžiai liesis laisviau. Bet ne tik jie – nepraleiskite progos šiandien susitikti ar susitarti su reikiamais asmenimis. Kita vertus, esate keistoje padėtyje, kai prieš jus – tiek daug norinčių jūsų dėmesio. Besiblaškydami ir siekdami visiems įtikti, liksite it musę kandę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Keisti dalykai gali šiandien vykti jums bendraujant su žmonėmis. Galimas daiktas, kad kils noras pasislėpti kur nors toliau nuo tų, kurie jums įgriso iki gyvo kaulo ir galbūt žino per daug. Meskite tai ir, matydami jus supančio pasaulio privalumus, leiskite savo mintims skrajoti. O jei norėsite su kuo nors pasikalbėti, paskambinkite mamai, tėčiui, seneliams ar pasikalbėkite su namiškiu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien Merkurijus peržengia Vandenio žvaigždyno slenkstį, jums suaktyvindamas su broliais, seserimis, kaimynais ir padedantis lengviau su jais dalintis idėjomis. Nerimą gali keti nebent pilnaties išprovokuotas blaškymasis tarp to, kas jūsų ir to, kas bendra. Norėdami apsaugoti savo turtą ir savo vertę, nenusigręžkite nuo sakančių vertingus patarimus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kai minčių valdovas Vandenio ženkle, jums iš galvos neišeina mintys apie pinigus ir kitas vertybes. Ir jei kas nors jums šiandien pakuždės, kad nedidelės aukos padeda pasiekti gerų rezultatų – nesiginčykite. Verčiau atlikite tai, ko prašomi. Ir nors dabar viską norite kontroliuoti, švelnumas ir atidumas padeda nueiti kur kas toliau.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitės pradžia turtinga astrologinėmis naujienomis. Viena jų, tai Merkurijus jūsų ženkle, leidžiantis jums pranešti pasauliui rūpimą žiną. Šiandien tai padaryti padės draugai. Na, o kita, tai pilnatis vykusi praėjusią naktį. Nors emocijų gausa gali trukdyti tinkamai atlikti kasdienes užduotis, spręsdami kasdienybės galvosūkius, raskite atsakymus savo viduje.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų vaizduotės galios šiandien gali stebinti net jus pačius. Ką su jomis daryti jums nepatars niekas, jei patys jomis netikite. Draugai ar komandos nariai jums padės susivokti juose, jei tikėsite savimi. Antraip tik išmuštų jus iš pusiausvyros. Dar nei šiokia, nei tokia žinia kalbantiems ir rašantiems – Merkurijus Vandenio ženkle. Savo originalias mintis kol kas palaikykite stalčiuose.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką