Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 08, 15:00

Pirmajame šių metų žurnalo „Ji“ numeryje – organizmo valymo programa

Taip jau yra, kad šventės palieka ne tik smagių prisiminimų, bet ir šiokių tokių rūpesčių: apsunkęs kūnas, veido oda nebe tokia švytinti, kažkur dingo energija. Todėl pasibaigus linksmybių maratonui siūlome ilgai nelaukti ir išmėginti trijų dienų organizmo valymo ir sveikatingumo programą.
Žurnalo „Ji“ viršelis (1–2) nr.
Žurnalo „Ji“ viršelis (1–2) nr. / Redakcijos archyvo nuotr.

Naujus metus pradedame ne tik organizmo valymo programa. Savo likimu besidominčioms skaitytojoms pristatome naują rubriką „Likimo gidas“. Jeigu jus kankina klausimas, į kurį nerandate atsakymo, siųskite jį ir savo gimimo datą mums. Į visus jūsų klausimus atsakys ezoterinių mokslų centro „Du pasauliai“ vadovė chirologė Asta Svirkienė.

Tikimės, kad specialistės komentarai parodys jums kelią, padės priimti tinkamus sprendimus, geriau pažinti save, artimuosius, suvokti savo misiją šiame gyvenime.

Taip pat skaitykite: Neįtikėtinas virsmas: kaip įprastos barbės tampa įžymybių ir kino personažų kopijomis

„Interviu“ rubrikoje šį kartą kalbiname psichologę Ramunę Želionienę. „Nauji metai – puiki galimybė pradėti rašyti naują gyvenimo lapą. Nesvarbu, kas buvo praeityje, svarbu, kas laukia šiandien ir rytoj, – pirmyn į savo laimę. Jūs – nuostabios, nes esate moterys. Kartokite sau tai labai dažnai“, – mylėti save iš visos širdies ragina specialistė.

Taip pat skaitykite: Jaunėja pavojingos ligos: dėl ko turėtų susirūpinti 30–40 metų asmenys

Nesuklysime pasakę, kad orchidėjos turbūt yra pačios populiariausios kambarinės gėlės. Greičiausiai ir ant jūsų palangės puikuojasi bent viena baltais, violetiniais ar kitokiais įspūdingais žiedais žavinti orchidėja. Savo patirtimi apie jų priežiūrą su mumis sutiko pasidalinti tinklaraščio „Orchidmanija“ kūrėja Rima Česynienė.

Pasibaigus vakarėlių maratonui, pats metas pasirūpinti savo grožiu. Stilistė Aušra Vitkuvienė pasakoja, kaip turėtume pasirūpinti plaukais žiemą. Na, o „Sveikatos“ rubrikoje pateikiame naudingų patarimų apie virškinimą ir fermentus, įdomių faktų apie lieknėti padedantį žiemos sportą.

„Virtuvės“ rubrikoje karaliauja citrusiniai vaisiai. Kodėl gi pyragų, lietinių, sausainių ir kitų skanumynų neišsikepus su šiais gardžiaisiais žiemos vaisiais? Taip pat domimės, kodėl verta valgyti sėklų. Besidominčioms žaliavalgyste – patarimai, kaip daiginti saulėgrąžas.

Šie ir daug kitų įdomių straipsnių – pirmajame šių metų žurnalo „Ji“ numeryje.

Žurnalas „JI“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką